טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
סדנאות העצמה אישית – גיבוש איכותי

סדנאות העצמה אישית

סדנאות העצמה אישית

האם אתם מרגישים שהחיים מנהיגים אתכם ולא אתם את חייכם? האם אתם רוצים לשפר את חיי המשפחה שלכם? להתקדם בתחום הקריירה? לשפר את ההערכה והדימוי העצמיים שלכם?

צוהר לחיים עשירים

סדנאות העצמה אישית פותחות את הצוהר לחיים עשירים יותר, המעניקים את המפתח לבחירה חופשית בכל צמת דרכים בחיים. באמצעות סדנאות ההעצמה יכול כל אדם ליהנות מפעילויות של אימון וליווי אישי מקצועיים, למפות את דפוסי ההתנהגות והמחשבה שלו, להיוודע אל גישות חדשניות בחיים ולוותר על גישות מיושנות שאינן תורמות לחייו. באמצעות סדנאות העצמה אישית ניתן ליצור נקודות פתיחה איכותיות יותר לכל סיטואציה חיים ולהנהיג את התחומים האישיים על פי בחירה שקולה ומבוססת.

מגוון כלים מקצועיים

סדנאות להעצמה אישית בנויות ומתוכננות בהתאם לצרכים הייחודיים של כל אוכלוסיה. ניתן לשלב סדנאות העצמה בנות שעה וחצי ועד לסדנאות העשרה בנות מספר ימים. במהלך הסדנאות להעצמה אישית מיושמות פעילויות עשירות דוגמת משחקי תפקידים וריקוד, משחקי חברה ופעילויות ODT, פעילויות IDT ומשחקי מצבים, דרמות תיאטרון ותרגילי אימפרוביזציה ועוד מגוון עצום של כלים. סדנאות ההעצמה מאפשרות להיפטר מדפוסי התנהגות ישנים ולאמץ דפוסים תורמים וחדשים.

סדנאות ההעצמה יאפשרו לך להתחבר ישירות אל מקורות הכוח החבויים בתוכך, לחצות מחסומים של פחד וביישנות, חוסר בטחון וקושי בביטוי עצמי. תודות לכלים המקצועיים המיושמים בכל סדנא יכול כל אדם לחולל שינויים מפליאים בחייו הפרטיים, המקצועיים, המשפחתיים והחברתיים.

נכון, המגוון גדול ועשוי לבלבל – אבל אני זמין עבורכם, לכל שאלה, הבהרה או הכוונה

התקשרו 077-2170717  כבר עכשיו ויחד נבנה ערב גיבוש מושלם או יום כיף שבאמת מגבש

המשלב סדנאות גיבוש שיהפכו את פעילות גיבוש שלכם לאפקטיבית ומהנה

מחכה לשמוע מכם, אלון.