לוגו אתר

פעילות ODT

הפקת סדנאות ODT - גיבוש איכותי

פעילות ODT או Outdoor Training  פירושה אימון, פעילות או תרגול אותם אנו מבצעים מחוץ למקומות המוכרים לנו כגון: עבודה, בית , משרד ועוד, הסדנאות משלבות בתוכן המון צחוק והנאה, סדנאות אלא מתקיימות בטבע או בשטח פתוח , כחלק מפעילויות הגיבוש אנו מבצעים פעילויות ODT – פעילויות גיבוש אתגריות לפיתוח צוות וגיבוש …להעצמת שיתוף הפעולה, פיתוח מנהיגות, יצירת סינרגיה ותמיכה הדדית, ניתן לבצע את הפעילות בכל מקום בטבע.

מה זה ODT?

ODT – זה קיצור למונח Outdoor Training, והוא מתייחס לפעילות המבוצעת מחוץ למקום העבודה, מחוץ לאזור הנוחות של העובד, פעילות זו ידועה כבר המון שנים הומצאה ע״י פסיכולוגים לקראת סוף המאה ה -20, המטרה של סדנת ODT היא לחבר בין חברי הקבוצה, לאמן אותם בסביבות עבודה שונות ממה שהם רגילים ומכירים ולבצע מגוון פעילויות פחות שגרתיות ממה שהם מכירים, פעילות זו מאופיינת בעיקר בעבודת צוות, שיתוף פעולה, דו שיח והקשבה כדי להשלים את המשימות.

סדנת ODT יתרונות

סדנת ODT

3 משחקי ODT משעשים

השטיח המעופף

(יש צורך במחצלת שתוכל להכיל את כל המשתתפים כשהם עומדים על המחצלת בצפיפות)

מבקשים מהמשתתפים לעמוד על המחצלת. מודיעים להם שהם עומדים על רפסודה ומסביבם ים שורץ כרישים ואסור לאף אחד לרדת מהמחצלת.

שואלים אותם האם יוכלו להפוך את המחצלת מבלי שאף אחד ירד ממנה ותוך כמה זמן יבצעו את המשימה.

מכוונים שעון עצר

ומכריזים על כל דקה שחולפת.

תוצאה: מקרב, מחמם את האווירה ,משעשע ומפתיע, מאתגר ויוצר שיתוף פעולה מרתק בקבוצה

אם הייתי חיה.. הייתי

משחק זיכרון.

כולם במעגל: הראשון אומר אם הייתי חייה הייתי…

למשל: קוף ומתנהג כמו קוף.

הבא אחריו אומר את שמו של הראשון, מחקה אותו וממשיך הלאה עם שמו וחיה משלו וכך כל השאר.

תוצאה: משעשע ומצחיק בטרוף ,מפתח את הזיכרון, משחרר, מגבש

שלום בטירוף

כנסו את כל המשתתפים במעגל, בקשו מהם להגיד את שמם בעזרת תנועה קיצונית וקול מצחיק לאחר שעשו זאת, כל המשתתפים חוזרים אחריהם.

תוצאה: מגבש שובר קרח,משעשע,מצחיק,מפתח יצירתיות.

אנו מציעים סדנאות מנהלים וצוות המשלבות פעילות odt ופעילות idt (פעילות ODT בחלל סגור) – פעילויות odt ייחודיות אשר ניתן לקיימן גם בחוץ בטבע וגם בחללים סגורים בתנאי מזג אויר קשים. (גשם או חום כבד) סדנאות odt שלנו שמות דגש על שילוב בין חוויה עוצמתית מהנה ומשחררת בשילוב תהליכים המביאים לתובנות עמוקות לגבי ניהול ושיתוף פעולה בצוות.

odt פעילויות לפי הפילוסופיה שלנו מיועדות ליצור מרחב פעולה המאפשר לימוד עבודת הניהול ופיתוח עבודת צוות  בדרך מקורית וייחודית אשר מדמה את היום יום ומאפשרת למשתתפים להתבונן על התנהלותם ומקומם בצוות ממקום נקי ומאפשר.את פעילות odt וגם סדנאות odt ניתן לקיים גם בשילוב יום כיף וימי גיבוש

סדנאות odt בדרכנו מאפשרות לחדד את הקשר בין הקשבה ואחריות אישית לבין שיתוף פעולה וסינרגיה מתוך מטרה ברורה להעלות את האפקטיביות ואת התפוקה ולהקטין מתח ושחיקה, בין פעילות odt שאנו מציעים ישנן תכניות קצרות בנות שעה וחצי במקום העבודה דרך יום מרוכז בין חמש שעות ועד תהליך מתמשך על בסיס קבוע בתוך הארגון. אנו מציעים גם מכלול של פעילויות odt ו – IDT הנוגעים בנושאים ממוקדים כגון: בעיות תקשורת בין אנשים בצוות, תאום בין צוותים… העלאת מוטיבציה.. הקטנת שחיקה ועוד.

שאלות נפוצות

פעילות ODT   – Outdoor Training היא מכלול שלם של פעילויות המתרחשות מחוץ לסביבה הטבעית של העובד, זאת בניגוד לפעילות IDT שהיא פעילות אשר מבוצעת בתוך הסביבה הטבעית של העובדים והיא פעילות חנוכית.

בין שעתיים ל-שש שעות.

הפעילות מיועדת ליצור מרחב פעולה אשר מאפשר ללמוד עבודת ניהול ופיתוח עבודת צוות, בדרך מקורית ויחודית.

מנחים מקצועיים עם ידע רחב בעלי ותק של עשרות שנים.

פעילות זו תורמת לגיבוש העובדים, נותנת תחושה של חופש ושחרור, גיבוש והעצמת הקבוצה ומעודדת חשיבה יצירתית.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button