ערב גיבוש לצוות קטן

הזמינו עכשיו יום גיבוש
ללא התחייבות

ערב גיבוש לצוות קטן

במידה ואתם מחפשים ערב גיבוש לצוות קטן? רעיונות או סדנאות גיבוש לעובדים אשר משלבים אטרקציות וחיבור, אני שמח לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון.

ערבי גיבוש יכולים להיות פעילות מהנה ושוברת שגרה שיש בה כדי לרענן את הקשר היומיומי השגור שלנו עם האנשים שאנחנו עובדים איתם. מאד בקלות הם גם יכולים להיות נטל שמשתתפים בחוסר חשק רק כדי לצאת ידי חובה. איך תמנעו מזה? פשוט מאד, עליכם לדאוג שמי שמתכנן ומעביר את ערב הגיבוש הוא מישהו מנוסה שראה כבר קבוצות בחייו והתנסה באופן מעמיק.

 

צרו איתנו קשר

 

ערב גיבוש לצוות קטן בחירת איש מקצוע נכון

איש מקצוע  רציני המנוסה בפעילות שכזו, יידע להביא לידי ביטוי את הערכים והמטרות שעומדים לנגד עיניכם ( מטרות הארגון למשל ) כאשר אתם מזמינים שירות כזה. טיפ נוסף ומהותי הוא עריכת פעילות גיבוש בקבוצות קטנות. ערב גיבוש לצוות קטן הוא אפקטיבי בהרבה מאשר ערב גיבוש עבור קבוצה גדולה או ענקית. כך שאם יש לכם צוות קטן, מצוין, ואם יש לכם צוות גדול, מומלץ לחלק את הצוות לקבוצות קטנות יותר כדי להגביר את האפקטיביות של הפעילות. ישנם פתרונות רבים ויצירתיים שיאפשרו לכם לערוך פעילות לכמה צוותים קטנים שהם חלק מצוות גדול. איש מקצוע שמומחה בתחום, כדוגמת אלון שפריר, יידע לחלץ ממכם את צרכיכם ולתפור לכם מענה שמותאם אליהם במיוחד.

 

פעילות גיבוש לצוות קטן היא בהגדרה אינטימית ופתוחה יותר. תחשבו על פעילויות שהשתתפתן בהן שהתחילו ממעגל גדול של כמה עשרות אנשים למשל. זה נדיר שאנשים ירגישו בנוח להשתתף להביך את עצמם, ולהיחשף מול כל כך הרבה אנשים. ואלו שכן אוהבים להיחשף? עד שרשות הדיבור תגיע אליהם ברוב המקרים כבר יאבדו את הקשב או העניין. לעומת זאת, חישבו על פעילות אחרת שעשיתם בקבוצה קטנה שבה הפעילות החלה ממעגל קטן. אוטומטית יש תחושה יותר אינטימית ואקסקלוסיבית. משהו במפגש עם קבוצה קטנה מאפשר להיפתח ולהיות פגיעים יותר בקלות.

 

אנחנו חיים בתקופה של שפע של רעיונות ואפשרויות. לפעמים מרוב אפשרויות קשה להתמקד ולהחליט אבל כשזה מגיע לערבי גיבוש ופעילויות גיבוש, זה פשוט מאד. רוב המקומות "ישקיעו" בלהביא סלב שהנוכחות שלו בארגון תייצר רושם של נדיבות כלפי העובדים והשקעה בהם. אבל לאמיתו של עניין, השקעה אמיתית בערב גיבוש היא כזו שבאמת תגבש את הצוות. אם נשב ביחד לצפות בסטנד אפ, נהנה מאד כל אחד בנפרד אבל ספק כמה זה יתרום בצורה מעשית לתפקוד בצוות.

יתרונות של ערבי גיבוש

  1. שיתופי פעולה לאורך זמן – במהלך הסדנאות וערבי גיבוש המשתתפים נדרשים לשתף פעולה ביניהם, רוב הפעיליות לרוב יהיו מוגבלות בזמן ולכן התקשורת חייבת להיות גבוהה מאוד, הדבר דורש שילוב כוחות כדי לעמוד במשימות הנדרשות, הקשרים בין המשתתפים לרוב יעלו במהלך הפעילות בה הם נאלצים לדבר אחד עם השני ולעבוד ביחד, זה מייצר יחסים חברתיים טובים בונה קשרים חדשים ורצון לבהמשך שיתופי פעולה עתידיים.
  2. תקשורת בין אישית – כפי שציינו מקודם, במהלך המשימות אתם חיביים לתקשר אחד עם השני ולהבין בדיוק למה כל משתתף מתכוון, השיח בין המשתתפים בונה את התקשורת הבין אישית שלכם, היום כשאנחנו מגיעים למקום העבודה אנחנו יודעים שיש הירככיה ברורה בנינו לבין המנהלים לבין שאר העובדים, סיטואציה זו גורמת לנו לפעמים לא להביא את עצמנו לידי ביטוי, ברגע שאנחנו עושים פעילויות גיבוש זה מאפשר לנו לבטא את עצמנו ולהיתפס שונה בעיני מנהלים ועובדים אחרים בחברה.
  3. שיפור היחס לארגון – את ימי הגיבוש לרוב החברה או הארגון עושים עבור העובדים, חברות רבות מבינות שהלחץ היום יומי על העובדים מדי פעם מצריך הפוגה, לכן החברה יוזמת פעילויות גיבוש לצוותים קטנים וגדולים כאחד, ימי הגיבוש האלו עושים טוב ושמח לעובדים מה שמאפשר להם להסתכל על החברה שלהם בצורה שונה ורואיה להערכה, סדנאות אלו גם רותמים את העובדים לאותם חברות הם מרגישים שרואים אותם ודואגים להם מה שמשפר את הפרודוקטיביות שלהם.

אני מציע לכם להצטרף אליי למסע של העמקה, חוויה, צחוק מתגלגל והנאה מובטחת. תוכלו לראות דוגמאות לפעילויות שלי כאן. אני כאן בשבילכם כדי לחשוב ביחד, להגות את ערב הגיבוש המושלם עבור הצוות הקטן שלכם וכמובן להוציא לפועל על הצד המקצועי ביותר. התקשרו אליי ל 077-217-0717 ותנו לי להפיח את הקסם שלי בצוות שלכם.

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים

בית המרקחת הפנימי של שמחה – הרצאה סדנאית

בואו ללמוד להפעיל את בית המרקחת הפנימי שלכם ,לתרגל שמחה כדרך חיים על פי שיטתו של אלון שפריר מודל 4×4 ממדי השמחה חוקר שמחה למעלה מ 30 שנה, מבוסס על מחקרים מדעיים מוכחים. ומגוון של גישות מהתחום ההוליסטי. מפגש שילמד אתכם איך להביא לחיים שלכם

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד אין דבר כזה …..השמחה בידיים שלנו…פעילות צוות מטורפת , משעשעת ומפתיעה אשר מפעילה בבת אחת את 4 הורמוני השמחה.אנדורפינים , סרוטונין, דופמין ואוקסיטוצין.משלבת משחקי הומור וצחוק מטורפים , פעילות שחרור מפתיעה , ריקודי שמחה משעשעים….ריקודי ניצחון ….ו

שמחה זה דבר רציני – סדנת פיתוח מנהלים וגיבוש צוות

שמחה זה דבר רציני   – סדנת גיבוש ופיתוח מנהלים וצוות – 2 ציפורים במכה אחת Happiness at work-Mindful joy ״יצירתיות היא אינטליגנציה שעושה חיים״  creativity is intelligence having fun אלברט איינשטיין – Albert Einstein "יום ללא שמחה הוא יום מבוזבז" "A day without joy is

בואו להנות מערב גיבוש עוצמתי חוויתי ומהנה שיעיף אתכם

ערבי גיבוש וסדנאות עוצמתיות ומקוריות, מלאו פרטים להתרשמות וקבלת הצעת מחיר!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram