טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
ערב גיבוש לצוות קטן – גיבוש איכותי

ערב גיבוש לצוות קטן

ערב גיבוש לצוות קטן

ערבי גיבוש יכולים להיות פעילות מהנה ושוברת שגרה שיש בה כדי לרענן את הקשר היומיומי השגור שלנו עם האנשים שאנחנו עובדים איתם. מאד בקלות הם גם יכולים להיות נטל שמשתתפים בחוסר חשק רק כדי לצאת ידי חובה. איך תמנעו מזה? פשוט מאד, עליכם לדאוג שמי שמתכנן ומעביר את ערב הגיבוש הוא מישהו מנוסה שראה כבר קבוצות בחייו והתנסה באופן מעמיק.

איש מקצוע  רציני המנוסה בפעילות שכזו, יידע להביא לידי ביטוי את הערכים והמטרות שעומדים לנגד עיניכם ( מטרות הארגון למשל ) כאשר אתם מזמינים שירות כזה. טיפ נוסף ומהותי הוא עריכת פעילות גיבוש בקבוצות קטנות. ערב גיבוש לצוות קטן הוא אפקטיבי בהרבה מאשר ערב גיבוש עבור קבוצה גדולה או ענקית. כך שאם יש לכם צוות קטן, מצוין, ואם יש לכם צוות גדול, מומלץ לחלק את הצוות לקבוצות קטנות יותר כדי להגביר את האפקטיביות של הפעילות. ישנם פתרונות רבים ויצירתיים שיאפשרו לכם לערוך פעילות לכמה צוותים קטנים שהם חלק מצוות גדול. איש מקצוע שמומחה בתחום, כדוגמת אלון שפריר, יידע לחלץ ממכם את צרכיכם ולתפור לכם מענה שמותאם אליהם במיוחד.

פעילות גיבוש לצוות קטן היא בהגדרה אינטימית ופתוחה יותר. תחשבו על פעילויות שהשתתפתן בהן שהתחילו ממעגל גדול של כמה עשרות אנשים למשל. זה נדיר שאנשים ירגישו בנוח להשתתף להביך את עצמם, ולהיחשף מול כל כך הרבה אנשים. ואלו שכן אוהבים להיחשף? עד שרשות הדיבור תגיע אליהם ברוב המקרים כבר יאבדו את הקשב או העניין. לעומת זאת, חישבו על פעילות אחרת שעשיתם בקבוצה קטנה שבה הפעילות החלה ממעגל קטן. אוטומטית יש תחושה יותר אינטימית ואקסקלוסיבית. משהו במפגש עם קבוצה קטנה מאפשר להיפתח ולהיות פגיעים יותר בקלות.

אנחנו חיים בתקופה של שפע של רעיונות ואפשרויות. לפעמים מרוב אפשרויות קשה להתמקד ולהחליט אבל כשזה מגיע לערבי גיבוש ופעילויות גיבוש, זה פשוט מאד. רוב המקומות "ישקיעו" בלהביא סלב שהנוכחות שלו בארגון תייצר רושם של נדיבות כלפי העובדים והשקעה בהם. אבל לאמיתו של עניין, השקעה אמיתית בערב גיבוש היא כזו שבאמת תגבש את הצוות. אם נשב ביחד לצפות בסטנד אפ, נהנה מאד כל אחד בנפרד אבל ספק כמה זה יתרום בצורה מעשית לתפקוד בצוות.

אני מציע לכם להצטרף אליי למסע של העמקה, חוויה, צחוק מתגלגל והנאה מובטחת. תוכלו לראות דוגמאות לפעילויות שלי כאן. אני כאן בשבילכם כדי לחשוב ביחד, להגות את ערב הגיבוש המושלם עבור הצוות הקטן שלכם וכמובן להוציא לפועל על הצד המקצועי ביותר. התקשרו אליי ל 077-217-0717 ותנו לי להפיח את הקסם שלי בצוות שלכם.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.