לוגו אתר

משחקי גיבוש מצחיקים פעילות IDT

משחקי גיבוש מצחיקים

משחקי גיבוש מצחיקים יכולים לעזור לצוות שלך לעבוד ביחד. זו הסיבה שכל משרד צריך לקיים כמה משחקי בניית צוות כיפיים כדי לגרום לכולם להיות פעילים ולעבוד יחד. לא תמיד קל לגרום לאנשים לעבוד בהלך רוח שיתופי.

לרוב המשרדים אין המון שטחים חיצוניים זמינים. זו הסיבה שמשחקי בניית צוות בחלל סגור (IDT – In Door Training) הם חלק חיוני מסביבת העבודה שלך. וזה לא מאוחר מדי להתחיל!

משחקי בניית צוות בחוץ ובפנים ממש עוזרים לקדם ולטפח מערכות יחסים. זה חיוני במיוחד כאשר אנשים צריכים לסמוך זה על זה ולעבוד יחד בצורה חיובית ופרודוקטיבית. יש משחקי חברה מצחיקים לילדים ומשחקי בניית צוות למבוגרים. המטרה המשותפת של שניהם היא ליהנות ולקדם עבודת צוות.

משחקי בניית צוות בתוך חלל סגור עוזרים להפיג מתחים ולקדם מערכת יחסים טובה בין עובדים או ילדים. הם יכולים גם לעזור לפתח מיומנויות פתרון בעיות, לטפח חשיבה יצירתית ולבנות תקשורת טובה יותר בין חברי הצוות. ישנן אפשרויות רבות למשחקים ותרגילים מעולים לבניית צוות. להלן, ריכזנו 17 מהמשחקים הטובים ביותר לבניית קבוצות בתוך הבית.

אתה יכול לראות את ההוראות המפורטות למשחקים המהנים והפעילויות הקבוצתיות למטה. אנו בטוחים שיהיה לך זמן טוב לשחק במשחקי בניית הצוות האלה. במידה וחסרים משחקי בניית צוות ברשימה זו? שלח לנו את הרעיונות שלך. אתה תמיד יכול להתאים משחקים מרשימת הפעילויות האולטימטיבית שלנו לכיף בתוך הבית.

רשימה של משחקי גיבוש מצחיקים

3 אמיתות שקר אחד

בפעילות ההיכרות המהנה הזו, כל אחד מקבל הזדמנות להציג את עצמו בפני שאר חברי הקבוצה. הם יציעו ארבע הצהרות אישיות לכולם, שלוש מהן נכונות ואחת שקרית. האמיתות עשויות להיות מהנות ויצירתיות ככל שתרצו, או פשוטות ככל שתבחרו.

אסור שהשקר יהיה כל כך מופרך עד שהוא לא ייאמן לחלוטין (כלומר, "שחיתי את תעלת למאנש כשזרועותיי קשורות מאחורי הגב וכריש רודף אחרי"). כל אחד צריך לדון במה שהוא מאמין שהן האמיתות ומהו השקר. לאחר שיגיעו להחלטה מאוחדת, הדובר יגלה אם הם צודקים או לא.

זהו משחק נהדר לבניית צוות כדי לעזור לכולם להכיר אחד את השני. זה גם עוזר לאנשים השקטים יותר בקבוצה שעלולים לשתוק ביתר קלות, אם יאפשרו להם, לפרוץ ולהיות מוכר על ידי אחרים. בנוסף, זה מאפשר למשתתפים ללמוד קצת על עצמם ועל אחרים על סמך השקרים שהם האמינו כנכונים.

כדי להפוך את משחק בניית הצוות הפנימי הזה למאתגר, 3 אמיתות ושקר הם הזדמנות מצוינת להציג את האמיתות המוזרות ביותר של האדם. זה יקשה כל כך על ניחוש השקר. אם אי פעם אכלתם אוכל מוזר או נסעתם למקום מרוחק שאף אחד אחר במשרד לא יודע עליו, זה הזמן שלכם לשתף!

רק דבר אחד: נסה לנתח את האנשים שאתה משחק איתם. דעו מה הגבולות שלהם. אנשים מסוימים עשויים להגעל מפעילויות מסוימות שאולי השתתפת בהן בעבר, אז היזהר במה אתה מוכן לספר.

ציד פריטים

משחק ישן אבל תמיד בא בטוב בעולם של משחקי בניית צוות, ציד פריטים הוא פשוט זהב ליצירתיות וכיף. סביר להניח שאתה זוכר שעשית סוג של משחק כזה במהלך הילדות. יש ליצור קבוצות קטנות כדי ליצור צוותים שעובדים יחד במטרה משותפת למצוא את החפצים או התשובות הדרושות מהרשימה.

התשובות או הפריטים שמחפשים צריכים להיות קשורים לעבודה או לאירועים, או לפחות לשמש לחינוך בדרך כלשהי. יש לתת מגבלת זמן לקבוצות למצוא כמה שיותר חפצים ותשובות. חלקם יהיו די קלים, אבל אחרים באמת ידרשו מהם לעבוד יחד מכיוון שהם יהיו קצת יותר קשים.

משחק זה מקדם עבודת צוות מאוחדת. כשהמשחק יסתיים, כולם יזכרו בנוהלי עבודה/אירועים ומדיניות שונים. מדיניות זו תשולב ברשימות שלהן כדי למצוא תשובות או פריטים. אם זה יום נחמד ויש לך מרחב חיצוני, בכל האמצעים צא החוצה.

אבל, ציד פריטים יכול להיות גם דרך מצוינת עבור עובדים חדשים להכיר את המשרד שבו הם יעבדו. כדי לארגן ציד מוצלח, אינך צריך להשתמש בשום מקום מעבר לסביבת העבודה. פינוקים או פרסים טובים לצוות המנצח בהחלט מעודדים.

היי, השם שלי הוא

כתוב שמות תואר המתארים את מצב הרוח או האישיות של מישהו (כלומר, שמח, עצבני, שלילי, שטותי) על מדבקות תג שם. ודא שיש מספיק כדי שלכל אדם יהיה אחד. ואז חלק אותם באקראי או תן לכל אדם לשלוף אחד מתוך כובע. לאחר מכן כל אדם חייב להדביק את המדבקה עם שם התואר שהוקצה לו על החולצה וללבוש אותה. אז הם צריכים להתנהג בתור שם התואר שהוקצה להם במהלך כל האינטראקציות במשך פרק זמן מסוים.

זוהי פעילות נהדרת שמראה לכל אדם שכאשר אנו מגדירים אותו לפי תחושה – "ילד, אתה ממש עצבני היום!" – זה בעצם יכול להוביל אותנו לקבל על עצמנו את הפרסונה הזו, בין אם הרגשנו כך ובין אם לאו. זה, כמובן, יכול להיות דבר טוב או דבר רע. משחק שמח יכול, למעשה, לגרום לך להרגיש מאושר! זה מראה כיצד התנהגות ופעולות יכולים למעשה להגדיר את הרגשות שלנו, ולא להיפך. זהו גם אחד מאותם משחקי בניית צוות מקורה המהנים המאפשרים לעובדים להציג את כישורי המשחק והאלתור שלהם.

זה יכול להיות ממש כיף במיוחד אם אתה בקבוצת תיאטרון. או, אם אתה חושב על זה, זה יכול להיות כיף כמעט עם כל מי שמוכן להיות יצירתי קצת. בכל מקרה, היו נחמדים לעמיתים שלכם ונסו לגרום להם לפעול כתחושה חיובית במקום כתחושה שלילית. ככה כולכם תהנו ואף אחד לא יישאר בתחושת אומללת אחרי כמה סיבובים.

ביג פוט

זהו משחק מהנה, כולם חייבים לעמוד בשורה אחת. כל השחקנים עם עיניים מכוסות אז כך שהם לא יכולים לראות. לאחר מכן הם מקבלים הוראה לסדר את עצמם בתור לפי הסדר של הרגל הקטנה ביותר לרגל הגדולה ביותר. אזהרה: הם לא יכולים לשאול או לציין את מידת הנעליים של אף אחד.

זהו משחק נהדר לבניית צוות שדורש עבודת צוות כדי לתקשר ביעילות על מנת להיכנס לקו נכון ללא שימוש בראייה או ביטוי מילולי של המידע הבסיסי והברור ביותר: מידת נעליים. בכל הנוגע לרמת הסכנה של המשחק, ביג פוט טומן בחובו סיכון מסוים לפציעה. כדי שאנשים לא יפגעו אחד בשני, רצוי שכולם יהיו עם גרביים.

רואה למה התכוונתי?

אדם אחד מצייר ציור באמצעות צורות בסיסיות בלבד. לאחר מכן מתנדב מתאר את התמונה שצוירה לכל השאר. מבלי לראות את התמונה, כל אדם חייב לנסות לשחזר את התמונה רק על סמך מה שהמתנדב מעביר לו. המטרה הסופית היא שהם יוכלו ליצור את אותה תמונה.

במשחק הזה, לא סביר שמישהו בקבוצה ישכפל עותק. חלק מהתמונות יהיו דומות יותר מאחרות. פעילות זו מדגישה עד כמה חשובה תקשורת מילולית, וגם כיצד ניתן לפרש אותה בהרבה על ידי אנשים שונים. כדי להחזיר את הנקודה הביתה אתה יכול לעשות כמה סיבובים של המשחק הזה. זה יראה כיצד אנשים מסוימים מפרשים כיוונים ותקשורת בצורה שונה מאחרים. זה גם מראה כיצד שיטות מסוימות מובנות בקלות רבה יותר מאחרות.

זה משחק נהדר להכיר אנשים ולהתחיל להבין איך הם חושבים. בני אדם שונים מאוד, ולדעת כיצד הם יוצרים קשרים בין דברים, כיצד הם מפרשים אמירות מסוימות, או אפילו טון הדיבור שלהם כאשר הם מדברים על נושאים מסוימים, יכולה לשפר משמעותית את מערכת היחסים שלך איתם.

איך זה? מכיוון שברגע שתתחיל להבין את דפוס החשיבה של החבר שלך, אתה בהכרח תוכל להעביר טוב יותר את הרעיונות שלך ובכך לשתף פעולה בצורה יעילה יותר.

עצור את הזומבי

במשחק IDT המרתק הזה של בניית צוות, כולם "יינעלו" בחדר עם "זומבי". אדם אחד יהיה הזומבי, עם זרועות מושטות ורעשי זומבים, והם יהיו קשורים לחבל בפינה. כל חמש דקות, הזומבי יקבל מרחק רגל נוסף על החבל, ובסופו של דבר יהיה קרוב מספיק כדי "לאכול" את השחקנים האחרים.

אולם לפני שהזומבי יגיע כל כך רחוק, לקבוצה תהיה סדרה של חידות, חידות או רמזים שעליהם להשלים כדי למצוא את המפתח ולברוח מהחדר שלם. ניתן לגרום למשחק הזה להיות דומה מאוד לבתי הפאזל "בריחה מהחדר".

פעילות זו מטפחת עבודת צוות שיתופית וכישורי פתרון בעיות יצירתיים תחת לחץ. כולם חייבים לעבוד יחד כדי להבין את הרמזים במצב של לחץ גבוה כדי לצאת. זה גם עוזר להראות לאילו אנשים קשה יותר במצבי לחץ, שימושי לבחינת מטלות עתידיות. לעומת זאת, המשחק הזה יגלה אילו אנשים עולים לאירוע בלחץ ויעזור להוציא מנהיגי צוות אמיתיים.

להכיר אותי

בפעילות זו, בקשו מכולם להיצמד לאנשים שהם לא ישבו לידם ו/או לא מכירים היטב. לאחר מכן הזוגות ישאלו אחד את השני שלוש שאלות:

  1. תן שם של משהו שאתה מאוד גאה בו בעבודה ו/או בחייך האישיים.
  2. ספר משהו על עצמך שמעט מאוד אנשים יודעים עליו.
  3. בחירת המראיין: ניתן לשאול כל שאלה. לאחר מכן, כל אחד ישתף את הקבוצה הגדולה במה שלמד על בן זוגו.

זוהי דרך מהנה ויעילה להכיר טוב יותר את הקולגות שלך, במיוחד את אלה שאיתם אתה עשוי לא לתקשר לעתים קרובות. למגוון פעיל יותר של משחקי בניית קבוצות בתוך הבית, בקש מהזוגות לזרוק כדורסל קדימה ואחורה לאורך כל השאלות. או אפילו כדור טניס עובד אם חבריך לקבוצה ו"היריבים" טובים בללכוד חפצים קטנים יותר באוויר. רק היזהר לא לפגוע בדברים, במיוחד אם פעילות גיבוש הצוות שלך מתרחשת בתוך חדר במלון. הדברים האלה יכולים להיות די יקרים והבוס שלך לא ישמח מזה.

משחק ילדים

לאתגר היצירתי הזה, כולכם תעבדו יחד כדי ליצור משחק לוח המבוסס על העבודה של העסק או האירוע שלכם. השתמש באספקה ​​בסיסית ומוגבלת, כגון לוחות פוסטרים וטושים. בקש מכולם לעבוד יחד תוך שימוש בדמיונם כדי ליצור משחק מהנה ואינטראקטיבי.

המשחק עשוי לכלול שאלות המתמקדות בעסק שעליהן יש לענות בנקודות משחק מסוימות. כמו כן, שלבו כללים המראים את הדרכים לצבור/להפסיד נקודות או לנוע קדימה/אחורה. אולי קובייה תניע אותך קדימה? השמיים הם באמת הגבול עם משחק בניית צוות מקורה זה.

תרגיל זה יאלץ כל אדם לעבוד בשיתוף פעולה ולתת את הרעיונות שלו על מנת ליצור משחק לוח מהנה לכולם. ובדיוק כמו כל בדיקת מוצר במשרד, הקפד לשחק את משחק הלוח לאחר מכן!

רשת העכביש

ברשת הכביש, בקש מהקבוצה ליצור עיגול גדול. ייתכן שהקבוצה עומדת או יושבת, זה לא בהכרח משנה. עם זאת, אם מדובר בקבוצה גדולה מאוד, אולי תעדיפו לשבת. אדם אחד יחזיק כדור חוט גדול ואז יספר לקבוצה סיפור מביך על עצמו. לאחר מכן, הם יאחזו בקצה החוט ויזרקו אותו למישהו אחר במעגל, וירחיבו את החוט מעצמם לאדם הבא.

אז גם אותו אדם יספר סיפור מביך על עצמו ויזרוק את החוט הלאה. כל אותו זמן, כל זורק עוקב צריך להחזיק בו גם כן. זה יימשך עד שהחוט יועבר לכל אדם. לאורך כל המשחק, לכל אדם צריכה להיות הזדמנות להוקיר את הקבוצה עם סיפור אישי מביך. התוצאה הסופית תיצור "קורי עכביש" מתוך החוט, שתחבר את כולם אחד לשני.

משחק בניית צוות מקורה זה מראה כיצד כל אדם, לא משנה כמה שונה, מחובר אחד לשני. זה גם מאפשר לכל אדם לראות כיצד לכל אחד יש חוויות שונות בתכלית. עם זאת, כולם חווים את אותם רגשות ורגשות, במיוחד מבוכה. למרות שאתם עשויים להיות אנשים שונים מאוד, אתם גם דומים ומחוברים יותר ממה שאתם מבינים.

קבוצת זמן

צור ציר זמן גדול על לוח לבן, לוח מודעות או כל אמצעי אחר שתעדיף. סמן את תחילתו של ציר הזמן חזרה למועד שבו נולד המשתתף המבוגר ביותר בקבוצה. לחלופין, אתה יכול להתחיל עם הקמת העסק או האירוע הראשון, מה שהתרחש קודם. לאחר מכן סמן את אבני הדרך העיקריות עבור העסק או האירוע. לדוגמה, אתה יכול לכלול "שם שונה", "מוזג", "חגג 50 שנה" וכו'.

לאחר מכן, אפשר לכל אחד בקבוצה לסמן ארבעה רגעים חשובים עבורו על ציר הזמן. זה יכול להיות אישי, קשור לעסקים/אירועים, או שניהם. זה לגמרי תלוי בהם כמה או כמה מעט הם חולקים. כמנהל הצוות או המנכ"ל, זה תלוי במידה רבה בך או בראש הפעילות לקבוע את הסטנדרט.

כאשר ציר הזמן יושלם, הוא יציג ייצוג חזותי של כל הצוות שלך וחוויות הדורות שלהם. זה מאפשר דיאלוג על הבדלי דורות ותרבות וכיצד הם משפיעים על העבודה והתקשורת. משחק בניית צוות מקורה זה מספק הזדמנות לדיון על הבדלים ודמיון כלליים. באופן אידיאלי, פעילות זו תבנה אמפתיה בצוות שלך ותגרום לכולם לראות אחד את השני ללא שיפוט.

ההיתרון של משחקי חברה לילדים

פעילותיתרון
3 אמיתות שקר אחדלהכיר אחד את השני ומטפח עובדים שקטים יותר
ציד פריטיםלהכיר את הסביבה והחברים לעבודה
היי, השם שלי הואקבלה של האחר
ביג פוטמשפר עבודת צוות
רואה למה התכוונתילהכיר אנשים ולהבין כיצד הם חושבים
עצור את הזומבימטפח עבודת צוות שיתופית
להכיר אותיפעילות טובה כדי להכיר את החברים לעבודה יותר טוב
משחק ילדיםמגביר את היצירתיות ושיתוף הפעולה
רשת העכבישיצירת חיבורים בין אישיים
קבוצת זמןבונה אמפתיה בצוות שלך ולראות אחד את השני ללא שיפוט
אהבתם? שתפו עם חברים
חיפוש

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש
ניווט מהיר

תפריט מסעדת הצל – בנים

תפריט לצהריים את הארוחה נפתח בפוקאצ'ה לצד שמן זית ובלסמי טחינה “ הר ברכה “ סלט עלים ירוקים חציל “מדורה” טחינה, סילאן ושקדים קלויים פלפלים

ארוחת צהרים כשרה ומעולה בגושן

תפריט צהריים 1 גושן  מבחר מנות ראשונות (ללא הגבלה-עד קבלת המנות העיקריות)  כבדי עוף-צלויים על פירות מקורמלים. לליפאפ כנפיים בציפוי פנקו עם רוטב פורט אנטי

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button