לוגו אתר

סדנת צחוק

מגוון סדנאות צחוק משחררות בטירוף

יש כאלה שמחפשים כל הזדמנות על מנת לצחוק ולהצליח להנות מהחיים. עם זאת צחוק לא מגיע סתם כך, אמור להיות טריגר שיגרום לכם לצחוק באמת. מהסיבה הזאת כאשר שומעים על סדנת צחוק מיד מרימים גבה, איך סדנה תגרום לכם לצחוק? הרי זה שיבקשו מכם לצחוק בכל מיני נקודות זמן זה לא אומר כי כך יהיה. גם אם תצחקו, ככל הנראה יהיה מדובר על צחוק מאולץ ולא אותנטי. בואו תשאירו את הסקפטיות בצד, ותשמעו על אופציה מעולה שיכולה לשנות את חייכם. מדובר על סדנה פופולארית שסחפה אחריה המון אנשים מכולם העולם. אולי גם בשבילכם סדנאות צחוק יכולות להיות תרפיה מעולה ודרך מצוינת לשפר את ההרגשה האישית.

רשימת סדנאות צחוק

״יום בלי צחוק הוא יום מבוזבז” (צ’. צ’אפלין) 

תוצאה

סדנת צחוק משחררת בטירוף, מרוממת רוח, דרך חדשה להסתכל על עצמי ולקבל את האחר.

משתתפים

300 – 10, ניתן לקיים מספר סבבים של קבוצות גם לקבוצה של מאות אנשים.

מחיר

פעילות אחת לערב גיבוש החל מ- 60 ש"ח לאדם או תוכן לערב גיבוש מושלם החל מ – 76 ש"ח לאדם

ניתן להזמין גם סדנת צחוק לנשים בלבד:

שאלות נפוצות

בפעם הראשונה שחשבו על סדנת צחוק זה היה לפני המון שנים בהודו. את השיטה עליה מתבססת הסדנה יזם אדם בשם מאדן קטריה. אנו לא הולכים להכניס אתכם כאן לשיעור היסטוריה, בכל זאת באתם מסיבה אחרת. המהות שעומדת מאחורי הסדנה היא שכל אחד יכול לצחוק מתי שהוא רק רוצה. אנו לא מדברים על צחוק מאולץ אלא על כזה שבאמת יגרום למשהו בפנים לזוז אצלכם. אינכם צריכים לראות משהו מצחיק על מנת לצחוק, תוכלו לעשות זאת באופן יזום על ידכם. בסדנאות צחוק אתם תלמדו עד כמה הצחוק הוא משמעותי ואיך בדיוק תוכלו להוציא אותו לפועל. אחרי שתכירו את סדנת הצחוק תבינו כי מדובר על תרפיה מעולה לגוף ולנפש.

אם נגיד לכם שבמהלך הסדנה אתם הולכים לצחוק ככל הנראה לא תופתעו. אך זוהי לא תשובה שאמורה לספק אתכם, יש כאלה שרוצים לרדת לרזולוציות עמוקות בהרבה. סדנת צחוק למבוגרים היא סדנה שמועברת על ידי מדריך מנוסה עם ידע רב. הוא יעביר כמה פעילויות שונות שאמורות לגרום לכם להתגלגל מצחוק באופן אותנטי. במרבית המקרים הפעילות נעשית בו זמנית עם עוד אנשים שמשתפים איתכם פעולה. הפעילות אותה יעביר המנחה יכולה לכלול משחקים, ריקודים, שיתופי פעולה בין המשתתפים ועוד. כמובן שתוכלו לבחור את הסדנה על פי העדיפות האישית שלכם בהתאם לשיקול הדעת.

החדשות הטובות הן שכולם יכולים ליהנות מהיתרונות הרבים שאותם נותנת סדנה זו. ניתן למצוא סדנת צחוק לילדים, כאלה שהתכנים שלה מיועדים רק עבורם. בכל זאת מה שנכון ומתאים למבוגרים, לא תמיד יהיה נכון ומתאים גם בשביל ילדים. בו בזמן תוכלו למצוא סדנת צחוק לנשים שמיועדת בעיקר לערב רווקות או לכל מיני פעילות של נשים בלבד. כל אחד יוכל למצוא את הסדנה שתהיה תפורה למידותיו בהתאם לצורך הקיים. אין סיבה שתוותרו על היתרונות הרבים שסדנת צחוק יכולה להביא יחד איתה. 

באופן טבעי המחיר של סדנאות אלו לא יהיה אחיד בדיוק כמו סדנאות אחרות. לכל סדנה יהיה את המחיר שלה, לפי מה שעושים בה הלכה למעשה. בו בזמן הטיימינג בו תזמינו את הסדנה עשוי להיות משמעותי במחיר אותו תשלמו. ישנם מועדים שכיחים מאוד לעומת מועדים בהם מוציאים מבצעים וכל מיני הנחות. מה שאנו מציעים לכם לעשות זה לחפש סדנאות צחוק בין היתר על פי התקציב שלכם. סדנת צחוק מחיר יכול להתחיל מכמה עשרות שקלים למשתתף שירצה להשתתף בסדנה קיימת. בו בזמן אם תרצו להזמין סדנה אישית בשבילכם יהיה עליכם לשלם כמה אלפי שקלים לשם כך. אל תעשו בחירה שתגרום לכם לשלם מעבר למה שאתם מסוגלים.   

נעים מאוד, אני אלון שפריר, ליצן רפואי בהכשרתי ובעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בפיתוח סדנאות גיבוש. ההבנה העמוקה של התרומה הגדולה שיש לצחוק, להנאה ולהומור על חיינו אפשרה לי לפתח סדנת צחוק, הומור והשתטות שמצליחה להניע אנשים ולהזיז אותם מהמקום המוכר, למקום חדש – יצירתי, פתוח ומקבל.

סדנה זו מפתיעה, שיוצרת קרבה בין חברים בקבוצה, שמניעה לפעולה, שמעצימה את כוחו של היחיד ואת תרומתו לקבוצה. סדנת צחוק מפתיעה כמו שלא פגשתם מעולם. את סדנת הצחוק ניתן לשלב בפעילות גיבוש של יום כיף מלא, או כסדנת צחוק בודדת במסגרת HAPPY HOUR או ערב גיבוש בין חברים.

מלאו את הטופס לקבלת מידע נוסף:

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button