לוגו אתר

פעילויות ליום האישה

יום האישה יום כיף עם מגוון סדנאות צחוק

מהו יום האישה?

יום האישה הבינלאומי הוא יום עולמי המציין את ההישגים החברתיים, הכלכליים, התרבותיים והפוליטיים של נשים. היום מציין גם קריאה לפעולה להאצת השוויון בין המינים. אנו עדים לפעילות משמעותית ברחבי העולם כאשר קבוצות מתכנסות לחגוג את הישגי הנשים או להתכנס לשוויון נשים.

יום האישה הבינלאומי (IWD) מצוין מדי שנה ב-8 במרץ, הוא אחד הימים החשובים ביותר בשנה ל:

  1. לחגוג את הישגי הנשים
  2. להעלות את המודעות לשוויון נשים
  3. שדולה לשוויון מגדרי מואץ
  4. גיוס כספים לעמותות צדקה ממוקדות עבור נשים

יום האשה, פעילות גיבוש מרגשת שיצרתי במיוחד עברכן נשים יקרות, יום כיף מפנק ומיוחד לטיפוח הגוף והנשמה, בין נופים קסומים, שטופים בשלל צבעים ריחות וטעם בפרובאנס הישראלית. פעילות גיבוש מעצימה, חוויה מרגשת לגוף ולנשמה. שלום, אני אלון שפריר, מנחה ויוצר סדנאות גיבוש מפתיעות וייחודיות,פיתחתי ל יום האשה סדנה נפלאה: "כיצד הגבר שלך יעשה אותך מאושרת".

את הסדנה המעצימה ניתן לשלב עם סדנאות נוספות: סדנת צחוק הומור והשתטות, סדנאות גיבוש איכותיות, מלאות תוכן וערך מוסף, סדנאת פרגון, וארוחות במסעדה  בלב הטבע, טיול בגנים קסומים בשיא פריחתם, רוגע שחרור וכיף – חגיגת יום האשה אמיתית ומגבשת.

  • תוצאה: פעילות גיבוש עמוקה ומשמעותית, חגיגת יום האשה מרוממת רוח ומשביעת גוף,מעצימה ומפנקת.
  • מספר משתתפים:  300 – 10, ניתן לקיים מספר סבבים של קבוצות גם לקבוצה של מאות אנשים.
  • מחיר: החל מ-199 ש"ח למשתתף ולמינימום 25 אנשים, המחיר אינו כולל מע"מ.

פעילויות ליום האישה סדנאות גיבוש ייחודיות לנשים, במיוחד ל יום האשה, או ליום בילוי עם החברות הטובות ביותר.

מחכה לשמוע מכן, אלון.

מה ההיסטוריה של יום האישה הבינלאומי?

יום האישה הבינלאומי מתרחש כבר יותר ממאה שנה עם הכינוס הראשון שהתקיים בשנת 1911.

אילו צבעים מסמלים את יום האישה הבינלאומי?
סגול, ירוק ולבן הם הצבעים של יום האישה הבינלאומי. סגול מסמל צדק וכבוד. ירוק מסמל תקווה. לבן מייצג טוהר, אם כי מושג זה שנוי במחלוקת. מקור הצבעים באיגוד הנשים החברתי והפוליטי (WSPU) בבריטניה ב-1908.

מי יכול לתמוך ביום האישה הבינלאומי?

יום האישה הבינלאומי אינו ספציפי למדינה, לקבוצה או לארגון. אף ממשלה, ארגון לא ממשלתי, צדקה, תאגיד, מוסד אקדמי, רשת נשים או מרכז תקשורת אינו אחראי בלעדית ליום האישה הבינלאומי. היום שייך לכל הקבוצות ביחד בכל מקום. גלוריה סטיינם, פמיניסטית, עיתונאית ופעילה בעלת שם עולמי, הסבירה פעם "הסיפור של מאבקן של נשים לשוויון אינו שייך לאף פמיניסט אחד, ולא לארגון אחד, אלא למאמצים הקולקטיביים של כל מי שאכפת לו מזכויות אדם". אז הפוך את יום האישה הבינלאומי ליום שלך ועשה מה שאתה יכול כדי באמת לעשות שינוי חיובי עבור נשים.

איך בוחרים פעילויות ליום האישה?

בחירת פעילות ליום האישה היא ככל הנראה המשימה הקשה ביותר. אחרי שמבינים את החשיבות של יום זה, מגיע השלב בו צריך לבחור פעילות אחת מיני רבות. הפעילות צריכה להפוך את היום הזה ליום מיוחד, כזה שיהיה קל לזכור אותו גם בעתיד. פעילויות ליום האישה מוכרחות להיות שונות ומיוחדות בהשוואה לפעילויות בימים האחרים. ננסה להעניק לכם כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור את הפעילות הבאה שלכם. אם יום האישה מתקרב, מוטב להזדרז בבחירת הפעילות כדי שלא יהיה מאוחר מדי. כמוכם ישנם עוד אנשים שמחפשים אחר הפעילות המושלמת ליום האישה שנמצא מעבר לפינה.

הפעילות שתבחרו חייבת להתאים לנשים המוזמנות לחגוג את יום האישה. הנשים הן אלה שנמצאות במרכז ביום האישה, עבורן הפעילות צריכה להיות מתאימה. בו בזמן יהיה עליכם להסתכל על תמונת המצב בשלמותה, ולנסות לגרום לכולם להיות מרוצים. המחיר שאותו תשלמו על הפעילות משתנה באופן טבעי, לכל פעילות יהיה את המחיר שלה. כדי שלא תתבאסו מוטב לבחון את העלויות מראש לפני שתסגרו את כל הפרטים.

אל תשכחו דבר חשוב מאוד ביום זה להוכיר ולאהוב את הנשים ולתת להן איזו מחווה קטנה כמו לדוגמא שוקולדים מפנקים או זרי פרחים יפים, אנחנו ממליצים על טופר זה חנות פרחים באשקלון שעושה משלוחי פרחים לכל הארץ מהיום להיום ישירות מהחקלאי לצרכן.

האם צריך פעילות ליום האישה בעבודה?

בכל מקום עבודה מועסקים גברים ונשים ביחד שאמורים לשתף פעולה בביצוע הפעולות. האם במקום בו מועסקים עובדים משני המינים צריכים לחגוג את יום האישה? התשובה היא חיובית, אפילו אם זה נשמע לכם מעט מפלה. בכל מקום עבודה ניתן לראות מעט שוני בין הגברים לבין הנשים מבחינות שונות. ברגע שחוגגים את יום האישה מראים לנשים כי הן מקבלות יחס אישי בהתאם לצורך. פעילות ליום האישה בעבודה יכולות להיות מהנות הן עבור הנשים והן עבור הגברים. כולם יכולים לקחת חלק בפעילות, כך לא תיווצר אפליה או העדפה של קבוצה מסוימת. אך כמובן שהנשים במקום העבודה הן אלה שנמצאות במרכז תשומת הלב.

כמה עולה לעשות פעילות ליום האישה?

כל מי שחשב על פעילויות ליום האישה ירצה לדעת כמה עולה לבצע את הפרוצדורה בשלמותה. המחיר הוא נדבך אחד מיני רבים אותו יהיה עליכם לקחת בחשבון. כך לא תמצאו את עצמכם במצב בו תוציאו מעבר ליכולות שלכם. החדשות הטובות הן שיש לכם שליטה מלאה על המחיר אותו תשלמו לגבי הפעילות. המחיר של פעילויות ליום האישה הוא גמיש, כל מעסיק יכול לבחור את המחיר הנכון עבורו. המחיר יכול להתחיל מכמה מאות שקלים עבור פעילות בסיסית לכל העובדים בעבודה. מצד שני ישנה אפשרות לשלם כמה אלפי שקלים על פעילות שבמרכזה נמצאות הנשים שתעסיקו. הכי חשוב שבסופו של יום תציינו את היום הזה בצורה מכובדת כפי שצריך לעשות.

מוצאים את הזמן המתאים לחגוג

עוד משימה קשה תהיה לקבוע מתי תרצו לעשות את אותן פעילויות ליום האישה. הרי הזמן קצר והמלאכה מרובה, לא תרצו לפגוע בתפוקה של העסק. אך בו בזמן ישנו צורך לציין כל מיני מועדים חשובים בלוח השנה, בין היתר גם את יום האישה. ניתן לחגוג את יום האישה בשעות הערב, כאשר המשרד כבר לא יהיה בפעילות. בו בזמן תוכלו לחשוב על זמן ספציפי בו התקופה של העסק גם ככה נמצאת בירידה. אם תחגגו את יום האישה בזמן הזה הפגיעה בתפקוד הכללי תהיה מינורית. לעיתים כאשר רואים את היתרונות של פעילות ליום האישה מבינים כי חובה לחגוג אותה גם על חשבון העבודה.

מדוע לעשות פעילויות ליום האישה בכל מחיר?

חשבתם כבר לוותר על פעילות ליום האישה? אנו מציעים לכם לחשוב על כך פעם נוספת. עליכם להבין כי בזכות פעילויות ליום האישה ניתן יהיה להרוויח מכל נקודת מבט. ראשית תוכלו להראות לנשים בעבודה עד כמה הן חשובות, הערכה שלהן כלפיכם תהיה גדולה. בו בזמן הפעילות היא פעילות מגבשת לכל דבר ועניין. זוהי הזדמנות מצוינת להתנתק מעט מכל ענייני העבודה ולהתרכז בדברים חשובים לא פחות. פתאום תראו איך כל העובדים (גברים ונשים כאחד) משתפים פעולה ויוצרים חברויות. ברגע שהעובדים עובדים בצורה טובה ניתן יהיה להרוויח מעל ומעבר. תסתכלו על הצדדים החיוביים של פעילויות המיועדות ליום האישה. 

פעילויות ומשחקים ליום האישה

אילו פעילויות תוכלו לקיים ביום האישה? ניתן להביא סדנת אוכל למקום העבודה בה כולם נוטלים חלק. כמובן שאפשר לתת לנשים תפקיד מרכזי בסדנה על מנת להעצים אותן. הסדנה הזו מצוינת מכיוון שהיא משלבת את כל הדברים שחשובים לעבודת צוות. כל אחד מהעובדים ומהעבודות לוקח על עצמו משימה אותה חובה להשלים. אסור לשכוח כי בסופה של הסדנה גם אוכלים, אין דבר יותר משמח מאשר לאכול אוכל. סדנאות אוכל מוכיחות את עצמן כמחברות בין העובדים במקום העבודה וכאלה שמלמדות לא מעט. 

ניתן לחשוב על משחקים ליום האישה, כאלה שמגבשים את כל הצוות ביחד. זה יכול להיות משחקי קופסא פשוטים אותם תחלקו בין העובדים ותאפשרו להם לשחק האחד עם השני. תוכלו גם לחשוב על משחקים אחרים שמגבשים את הצוות והופכים אותו להיות מה שהוא. עם צוות מגובש אין סיבה שלא תשיגו את המטרות אותן אתם מציבים לעצמכם כל הזמן. משחקים ופעילויות מעניינות יהפכו את מקום העבודה לכזה שכולם רוצים לבקר בו. רק תבחרו את המשחק או הפעילות הנכונים לפי האופי של העובדים שלכם.

אם בא לכם באמת לפנק ניתן לחשוב על פעילות מחוץ למקום העבודה. לעיתים צריך לנקות את הראש בצורה מוחלטת, ולהשאיר את כל הדאגות מאחור. יום ספא או אפילו חופשה של כל הצוות יכולים להיות פתרונות מעולים במקרה כזה. מדובר על פעילויות ליום האישה שיהיו מעט שונות, אך גם כאן התמורה תהיה מדהימה. העובדים יראו עד כמה הם חשובים לכם ועד כמה אתם מוכנים להתאמץ עבורם.

אהבתם? שתפו עם חברים
חיפוש

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש
ניווט מהיר

תפריט מסעדת הצל – בנים

תפריט לצהריים את הארוחה נפתח בפוקאצ'ה לצד שמן זית ובלסמי טחינה “ הר ברכה “ סלט עלים ירוקים חציל “מדורה” טחינה, סילאן ושקדים קלויים פלפלים

ארוחת צהרים כשרה ומעולה בגושן

תפריט צהריים 1 גושן  מבחר מנות ראשונות (ללא הגבלה-עד קבלת המנות העיקריות)  כבדי עוף-צלויים על פירות מקורמלים. לליפאפ כנפיים בציפוי פנקו עם רוטב פורט אנטי

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button