הרצאה פעילה – סודות בית המרקחת הפנימי וארבעת הורמוני החוסן

הרצאה פעילה וייחודית משחררת מעצימה וגם נותנת כלים לחיים ולעבודה מבוססת על מודל מבוסס מחקרים וניסיון אמפירי של 30 שנה בהנחיית אלון שפריר שסיפור חייו המרתק שזור לאורך כל המפגש.

אלון זוכה פרס מצילה לפיתוח תוכניות להעצמת הרמוניה והפחתת אלימות במערכת החינוך ליצן רפואי ומורה ליוגה ונזיר לשעבר בארגון ברמה קומריס.
צלם ובמאי בטלוויזיה הישראלית.
מוכר בתוכניות גפ"ן 
מוכר לפעילות בקרנות השוטרים.
ספק מורשה במשרד הביטחון.

מתאים ל – 50-150 משתתפים(ניתן לקיים גם פעילות סדנאית לקבוצות קטנות יותר )

גיבוש איכותי עם אלון שפריר הוא הרבה מעבר ליום גיבוש לעובדים זה מפגש משנה חיים
נועה גורמן
נועה גורמן
קרא עוד
אלון אדם מדהים,איש שיחה עמוק ומנחה נהדר שמצליח להוציא איכויות ועומקים בלתי רגילים מקבוצה. ממליצה בחום🙏
רוית כהן
רוית כהן
קרא עוד
אלון הגיע אלינו עם אנרגיות מטורפות! שמחה בעיניים, צחוק מדבק, עם המון ביטחון, ידע וחכמה. הנערים יצאו מוקסמים מהפעילות, עם אנרגיות שיא ועם ביטחון עצמי 💪 תודה תודה ושוב תודה 🙂
סיון מרסיאנו
סיון מרסיאנו
קרא עוד
פעילות חוויתית, מהנה, משחררת ומאוד מגבשת! הזדמנות מצויינת לשבירת שיגרה והפגת מתחים ולחצים במקום העבודה . מומלץ בחום! אלון ידע בדיוק כיצד להוציא מהעובדים את רוח השטות והשחרור, גם מהמורכבים יותר 👌🏼
מימי רובנשטיין
מימי רובנשטיין
קרא עוד
הבקר פגשנו את אלון קבוצת נשים לא צעירות בגילן אך צעירות בנפשן, אלון הצליח להביא את כולנו לצחוק בריא ועוצמתי, בכל מיני דרכים מוזרות ושטוטיות באומנות סחף את הנשים לשתף פעולה לצעוק ולצחוק ולשיר בקול גדול! זו היתה חגיגה מרחיבת לב עם חיוך גדול! מומלץ😀😂🤣
מאהר אבראהים
מאהר אבראהים
קרא עוד
פשוט היה צחוק מעומק הנשימה🤣 היום היינו ביום גיבוש מחלקתי מחלקה פנימית א בעמק לאחרונה מחלקת קורונה והיינו צריכים יום משחרר על מנת לצבור אנרגיות מחדש אחרי כל מה שעברנו ופשוט ההפעלה של אלון והפעילות היו ברמה שאי אפשר לתאר צחוק ושחרור וביחד פשוט הנאה אחת גדולה ממליץ בחום חברים שווה ביותר
אילנה קושניר
אילנה קושניר
קרא עוד
כבר במהלך הפעילות הראשונה שהנחה אלון שפריר באירוע "יום האישה" של קבוצת לסיכו, לאור ההתלהבות הגורפת, ידעתי שנמשיך לעבוד יחד. ואכן, מפגש הנהגה בכירה שאלון הוביל השבוע, עלה על כל הציפיות. היכולות שלו להתחבר לכל אדם, לאפשר לאנשים שונים להשתחרר, להתחבר ולהוציא מעצמם את המיטב- מופלאה. מודה לך אלון מקרב לב על מה שאתה מביא אלינו. מחכה להמשך פעילות מפרה, מעצימה ומשמחת!

הרצאה פעילה מרגשת ומרתקת בה נשתחרר בטרוף, נגלה את השקט בפנים , נזכור את הניצחונות שלנו גם עכשיו, נפרגן איש לרעהו ונחשוף את היופי הפנימי של כל אחד ואחד בצוות נגלה את עוצמת הביחד ונתגבש כולנו יחד כמו שלא התגבשנו מעולם ונצא עם כלים פשוטים ומעשיים לחיזוק החוסן האישי הקבוצתי והצוותי.

הרצאה פעילה מתאימה לקהל שבין 50 -150 נשות ואנשי צוות – לקבוצות קטנות יותר ניתן לעשות הפעלה סדנאית. הרצאה פעילה מרוממת רוח מגבשת ומעצימה חוויה של פעם בחיים שכל אחד ואחד מהעובדים והעובדות יודה לכם מקרב ליבם

מטרת ההרצאה הפעילה:

פעילות מעצימה, מרוממת רוח, מחברת. משחררת, עשיר בפירגונים, תוך דגש על הצלחות ומציאת הטוב בכל אחד ובכל מצב. אנרגיה טובה יצירת חיבורים. לאפשר לצוות סמוך אחד על השני. לחוות סינרגיה ולצאת מעודדים ומלאי תקווה עם ערך מסוף ענק להמשך הדרך ומפגש משנה חיים ומתן כלים להעצמת החוסן הפנימי והקבוצתי..

תקציר

הרצאה פעילה חווייתית ערכית המשלבת סיפור חיים מרתק בשילוב פעילות משחררת ומעודדת ומשמעות מבוססת מחקרים שתחשוף ותגלה לכל משתתף ומשתתפת את סודות הפעלת בית המרקחת הפנימי ותאפשר למשתתפים להזרים את ארבעת הורמוני החוסן הפנימי במו ידיהם…ולצאת עם התרוממות רוח ענקית, חיבור וגיבוש, שחרור, דיצה, חופש פנימי ותובנות מפתיעות לחיים ותקווה. עם אלון שפריר וותק של 30 שנה בהנחיה סוחף ומשעשע מתחבר בקלות לכולם עם ידע עשיר ומעניק תובנות לחיים. 

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

על המנחה - אלון שפריר

על המנחה - אלון שפריר

ניסיון של 30 שנה בהנחיה עם מגוון קהלים רחב ממנהלים בכירים ועד עובדי יצור
מנשים וגברים במסגרת פרטית ועד עבודה עם החברות הארגונים והמוסדות הגדולים במשק. זכה בפרס מצילה של המשרד לביטחון פנים עבור תוכנית שפיתח והפעיל במערכת החינוך במהלך למעלה מעשר שנים. התוכנית נבדקה ונמצאה יעילה במסגרת סקר רב שנתי של המחלקה לסוציולוגיה באוניברסיטת בר אילן.
אלון במאי ומפיק טלוויזיה, ליצן רפואי, היה נזיר בארגון הברמה קומריס, מורה ליוגה ומדיטציה מתרגל ויפאסנה למעלה מ 15 שנה , מנחה עשרות אלפי אנשים מהמגזר העסקי...מפתח וממציא את מודל 4×4 ממדי החוסן הפנימי - מאיץ השמחה – MINDFULJOY והאקדמיה למדעי השמחה.

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

בהרחבה על הרצאה הפעילה:

שילוב מנצח של פירגון לצוות העובדים והוקרה על ההשקעה שלו, מאיץ מוטיבציה והתלהבות ומרומם רוח ונותן כוחות להמשיך במצב מורכב בו כולנו נתונים.
שעה וחצי הרצאה פעילה אשר תפגיש את המשתתפים עם היכולת להפעיל את ארבעת הורמוני החוסן הפנימי באמצעות תרגילי תנועה,  …פירגון , העצמת המורל , סינרגיה ואינטראקציות בין המשתתפים נעורר את הורמוני החוסן הפנימי ונגרום להם לזרום בעוצמה בגופנו נפשנו שכלנו ורוחנו ולרוממם…..

אנדורפין : משכך הכאבים הטבעי .
באמצעות : תרגילי שחרור השתטות ותנועה.

סרוטונין : הורמון תשומת הלב, ההקשבה והאיזון.
באמצעות: משחקי אמון והקשבה, סינרגיה ותמיכה הדדית.

דופמין : הורמון העוצמה והניצחון
באמצעות : באמצעות סיפורי סינרגיה ,נתינה והצלחה.

האוקסיטוצין: הורמון הקרבה והאהבה
באמצעות: פעילות פירגון מרגשת ומעצימה חוויה של פעם בחיים.

תוצאה

התרוממות רוח ענקית, תקווה, דיצה , שחרור , התרוננות, תחושת קרבה עמוקה למשתתפים וגיבוש, תובנות לחיים , תחושת סינרגיה עמוקה בין הגוף , הנפש, המחשבה והרוח חוויה של פעם בחיים, מרגשת ונדירה…..שתגבש ותחבר את האנשים כמו שלא חוו מעולם.

מוכר בתוכניות גפ"ן 
מוכר לפעילות בקרנות השוטרים.
ספק מורשה במשרד הביטחון.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button