לוגו אתר

מנהלים אקלים חיובי בסביבת עבודה דינמית להצלחה – הרצאה פעילה או סדנא

כלים מעשיים ליצירת אקלים חיובי והפחתת מאבקי כוח, סכסוכי עובדים העדר מוטיבציה

אקלים חיובי בסביבת העבודה מביא להשגת יעדי הארגון באופן זורם ואפקטיבי. אקלים חיובי בסביבת העבודה הוא מצב בו המנהלים משלבים בתוך הניהול שלהם אינטליגנציה רגשית ומיומנויות רכות אשר מביאים לשיפור של ההקשבה, תקשורת חיובית , אמפתיה, פרגון , עידוד ותמיכה ,כבוד , הכלה ,כנות, שקיפות ופתיחות. התהליך יוצר סביבת עבודה מעודדת נאמנות לחברה, מוטיבציה, התלהבות ,שיתוף פעולה והרמוניה .

למנהל תפקיד מרכזי ביצירת אקלים חיובי שמתחיל בבחירה ובמחויבות לפיתוח מודעות עצמית ושילוב שגרות ועוגנים בתוכנית העבודה שלו .

ד"ר דניאל גולדמן מחבר רב המכר "אינטליגנציה רגשית" יחד עם קבוצת חוקרים מובילה, טוענים כי רגשותיו של מנהיג הם רגשות מידבקים: אם מנהיג ישדר מרץ והתלהבות, הארגון ישגשג; אם הוא יפיץ סביבו אווירה שלילית, הארגון יקרטע. תפיסה זו, שהיא בבחינת פריצת-דרך, מציידת את המנהלים ברגשות שיניעו את הארגון בכיוון הנכון, כדי שתהיה לכך השפעה חיובית על ההכנסות ו/או על האסטרטגיה.

במהלך המפגש נתרגל ונתנסה בכלים להעצמת האקלים החיובי ופיתוח מינמניות רכות ואינטילגנצה רגשית כגון: הקשבה, תשומת לב, כבוד , תקשרת חיובית ופרגון….

אהבתם? שתפו עם חברים
לחצו על התמונות למבחר שלנו
בנות מאושרות
מה עברנו בסדנא

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

סדנאות נוספות
עלון מאיץ השמחה

מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר.

שמחה זה עניין רציני  – חוויה משחררת בטרוף ותובנות מדהימות לחיים ולעבודה. גיבוש צוות ומנהלים מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר. הצעה לפעילות ייחודית

לוקיישנים מגניבים בכל הארץ

יום כיף בתל אביב או ערב גיבוש בזכרון יעקב, פעילות גיבוש בים המלח או יום גיבוש לעובדים בצפון, ערב גיבוש באולם ממוזג במלון בוטיק יוקרתי

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button