לוגו אתר
סדנאות גיבוש לנשים

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש

סדנאות גיבוש לנשים

מדוע חשוב לבצע סדנאות גיבוש לנשים? חברות עשו צעדים גדולים בתחום בניית צוותים. זה הפך למוקד עיקרי וכלי בעל ערך רב ביצירת צוותים יעילים יותר. פרודוקטיביות היא נושא מתמיד למנהלים, כמו גם יצירת תחושת לכידות, במיוחד בקרב נשים. מנהלים משתמשים כעת בפעילויות חכמות לבניית צוותים כדי לסייע לנשים לזהות את כישרונותיהן ותרומתן לצוות.

באופן כללי ניתן לחלק פעילויות בניית צוות לשתי קטגוריות – פעילויות פנים וחוץ.

לפעילות פנימית, בגלל המקום שבו הן מתנהלות, יש בדרך כלל אופי שונה מאוד מפעילויות חוץ. בדרך כלל תבצע פעילויות אלה בשעות המשרד הרגילות או לכל היותר, בסוף שבוע. אם אתה בנסיגה צוותית, הפעילויות שלך יהיו בעיקר בחיק הטבע, לא בגבולות חדר ישיבות כלשהו.

בגלל זה, פעילויות פנימיות נוטות להיות רציניות יותר. המטרה זהה – לשפר את כישורי התקשורת, האמון ושיתוף הפעולה – אך יש להם נטייה רשמית בהחלט.

יתרונות של סדנאות גיבוש לנשים

לנשים יש המון כח ויכולות שגברים רק יכולים לחלום עליהם, לכן חשוב מאוד שהם יקחו חלק פעיל בניהול החברה או העסק, יש להן את היכולות להיות יצירתיות ולגשת לדברים בצורה קצת שונה ממה שכל גבר יכול לעשות, הנה חלק מההיתרונות שסדנאות גיבוש לנשים יכולות לתת לכם כמעסיקים.

יצירתיות

לפעמים עובדים יכולים להיכנס לשגרה בעבודתם. זה לא תמיד דבר רע, כיוון שדרך העבודה נעשית. עם זאת, נקודת מבט חדשה יכולה להוסיף תובנות לגבי אתגרים במשרד. הוצאת הצוות מסביבת העבודה הרגילה שלהם כדי להתגבר על אתגרים שאינם עבודה יכולה לעודד פתרון בעיות יצירתיות כאשר הם חוזרים למשרד.

לזהות מנהיגות

בניית צוות נותנת הזדמנות לאנשים מחוץ לצוות הניהול לקחת על עצמם תפקיד מנהיג, ומנחה את הקבוצה שלהם להשלמה מוצלחת של תרגיל בניית צוות. זוהי דרך טובה להנהלה להתבונן בכישורי מנהיגות מחוץ לסביבת המשרד ולזהות מועמדים פוטנציאליים להנהגה בעתיד. תוכל לזהות אילו עובדים לוקחים על עצמם תפקידים תכנוניים וטקטיים ואילו הם המעודדים ביותר עבור חברי צוות אחרים, שני אלא הם איכויות מצוינות של מנהיגים עתידיים.

בסדנת גיבוש לנשים כולן מנצחות

פעילויות גיבוש צוות מספקות הזדמנות לכולם ליהנות ולהצליח. זוהי דרך פנטסטית להכיר בהישגים מחוץ לפרמטרי העבודה ויכולה לתת חיזוק דימוי עצמי לעובדים שעשויים להיאבק במשרד. כאשר לכל הצוות יש הזדמנות ליהנות ולהבריק, כולם מרגישים כמנצחים!

מכת אנרגיה

תרבות החברה שלך ככל הנראה סובבת סביב האנרגיה במשרד. כאשר הצוות חוזר מיום כיף של קשרי צוות, האנרגיה במשרד יכולה להשתנות, ולתת לתרבות החברה טלטלה נמרצת בו זמנית. עדיף אם לצוות תהיה תזכורת לאירוע, כמו חולצה ללבוש בימי שישי מזדמנים. מזכרות לאירוע לבניית צוות יכולות לשמש מזכרת מגניבה מהאנרגיה המהנה והחיובית שיצרו כצוות ולעזור להשאיר את האווירה הזורמת בחזרה למשרד.

משחקי גיבוש לערב נשים

משחק – בונים קמפיין

התקשורת יכולה להקשות על ההערכה העצמית של האישה, מה שמקשה עליה לזהות את התכונות החיוביות שלה. מטרתו של משחק הקמפיין היא לסייע לנשים לזהות ולהביע באופן מילולי את התכונות הטובות ביותר שלהן. קמפיין דורש אומץ רב; לא תמיד קל לעמוד מול קבוצה של אנשים ולמכור את עצמך. עם זאת, עם קצת יצירתיות וכמות ענווה מסוימת, זה יכול להיות כיף גדול. פעילות זו פשוטה ואינה דורשת יותר מאשר סט עטים צבעוניים, נייר ולוח כרזות. כל אישה יוצרת קמפיין הכולל נאום מקורי, סיסמה, כפתור קמפיין וכרזה. הקמפיין מבוסס על התכונות והתכונות החיוביות של כל אישה. לאחר שכולם מסיימים, הנשים מסתובבות בחדר וחולקות את הקבוצה בקמפיינים שלהן.

משחק – המעטפה

נשים מתקשות לרוב לקבל מחמאות, במיוחד כאשר המחמאה ניתנת מול קבוצת אנשים. מטרת פעילות "המעטפה" היא לסייע לנשים לתת ולקבל מחמאות. פעילות זו דורשת מעטפה אחת לאישה, יחד עם נייר ועטים. כל אישה מקבלת מעטפה ושמה את שמה בחזית. המעטפות מועברות במקביל לאישה השכנה. כל אישה לוקחת רגע לרשום על פתק מחמאה אחת על האישה שאת המעטפה שלה יש ואז להחזיר אותה למעטפה הזו, לאחר שחתמה על שמה. זה נמשך עד שכל אישה תקבל מעטפה משלה בחזרה.

לאחר מכן אוסף מנהיג הקבוצה את כל המעטפות, שולף כל פעם מעטפה אחת מכל מעטפה וקורא אותה בקול בקול לקבוצה, מבלי לקרוא את שמו של האדם שכתב אותה. האישה שהיא מושא המחמאה חייבת לאחר מכן לנחש מי כתב אותה. אם היא צודקת, היא מקבלת נקודה אחת. המנהיג מסתובב בחדר וקורא מחמאה אחת מכל מעטפה עד שקראו את כל המחמאות. בסיום המשחק, האישה שקיבלה את מירב הנקודות מנצחת. לאחר השלמת המשחק, כל אישה אוספת את המעטפה שלה ושומרת את המחמאות כתזכורת לתכונות הנפלאות שלה.

משחק – המילה הסודית

תקשורת בין עמיתים לעבודה חיונית לעסק מצליח. מטרת הפעילות היא לעודד שיחה אינטראקטיבית ולסייע לנשים להיפתח ביעילות ובהתאמה. אישה אחת נבחרה מהקבוצה ומתבקשת לעזוב את החדר. הנשים הנותרות בוחרות במילה "סודית". כאשר האישה שיצאה מהחדר חוזרת, זה על קבוצת הנשים לגרום לה לומר את המילה "הסודית" על ידי עיסוק בשיחה, שאלתה שאלות ו/או מציאת דרכים יצירתיות אחרות לגרום לה לומר זאת. לאחר שנאמרה המילה ה"סודית ", נבחרת אישה נוספת והמשחק מתחיל מחדש.

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים
פעילות גיבוש לצוות

פעילות גיבוש לצוות

עבודת צוות היא מיומנות הדורשת תשומת לב קבועה, לא משנה כמה חזקה הכימיה בעבודה בקרב העובדים שלך. בדיוק כמו שיצירת אתר נועדה לחזק את הנוכחות הדיגיטלית שלך, פעילויות גיבוש לצוות בעבודה נועדו לחזק את תרבות החברה שלך. זה כולל את כל המרכיבים החל: מכישורי יזמות

משחקי גיבוש מצחיקים

משחקי גיבוש מצחיקים פעילות IDT

משחקי גיבוש מצחיקים יכולים לעזור לצוות שלך לעבוד ביחד. זו הסיבה שכל משרד צריך לקיים כמה משחקי בניית צוות כיפיים כדי לגרום לכולם להיות פעילים ולעבוד יחד. לא תמיד קל לגרום לאנשים לעבוד בהלך רוח שיתופי. לרוב המשרדים אין המון שטחים חיצוניים זמינים. זו הסיבה

ימי כייף לזוגות

14 פעילויות לימי כייף לזוגות

מערכת יחסית היא משהו שחייב לתחזק כשאנחנו נמצאים במרתון החיים קל מאוד ליפול לשגרה במערכת היחסים, במיוחד אם תקופה כבר לא עשיתם פעילויות מהנות ביחד. למעשה, חיפוש אחר דרכים להביא הרפתקאות ו/או רומנטיקה למערכת היחסים שלכם יכולה לעזור לחזק את הקשר שלכם. הנה כמה פעילויות

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram