טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
סדנת צחוק, הומור והשתטות מגבשת בטירוף

המשעשעת | עושים צחוק בעבודה

המשעשעת | עושים צחוק בעבודה

יום כיף, פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, יום כיף בתל אביב, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים, ערב גיבוש,יום כיף לעובדים

המשעשעת – סדנת צחוק מטורפת

שעשועי השתטות הומור צחוק וגיבוש – שובר קרח מגבש בטרוף

שעשועי השתטות צחוק וגיבוש – מה הם תורמים לגיבוש צוותי ?

סדנת שעשועי ליצנות מזמינה את המשתתפים להיפגש במקום שבו אין גבולות ומסכות במקום שם חווינו את חווית הגיבוש העמוקה ביותר בהיותנו ילדים בגן הילדים. במשחקי השתטות וליצנות נסיר לרגע את כל ה"מסכות" ונפגוש את עמיתנו וחברינו ממקום פתוח משוחרר וחופשי,מקום המאפשר קרבה בלתי אמצעית נעימה ומשעשעת. האווירה הנוצרת בסדנה נותנת חופש ושחרור ענקיים גם למאופקים שבינינו. הסיטואציות המגוחכות הנוצרות בפעילות מולידות צחוקים כמו שצחקנו בילדותנו. החוויה שנוצרה במהלך הסדנא הופכת כזיכרון מגבש גם ימים רבים אחרי הפעילות.
תוצאה:

שקט, רגיעה, שחרור, חופש, גיבוש אמיתי בריאות לגוף ולנפש, קרבה נעימה בין המשתתפים,

תקווה ושפה צוותית חדשה ואופטימיות. פותח את הנשימה.

אורך כל סדנא כשעה ורבע ניתן לשלב ביניהן ארוחה ליצירת יום כיף מושלם. ניתן לקיים את הפעילות בכל מקום שיש בו חלל נטרלי המכיל את כל המשתתפים במעגל.

כמות אידאלית של משתתפים בקבוצה כ – 25 משתתפים(אפשר גם לקבוצות קטנות יותר) אך ניתן לקיים את הפעילות לקבוצה של עד כ – 35 משתתפים במידה של כמות גדולה יותר רצוי לחלק לשתי קבוצות או ללחוץ כאן ולראות פעילות לקבוצות גדולות.

כמה מילים חשובות על הסדנאות והפעלות 

נכון, המגוון גדול ועשוי לבלבל, אך אני זמין עבורכם, לכל שאלה או הכוונה

התקשרו 077-2170717  כבר עכשיו ויחד נבחר משחקי גיבוש מרגשים

שירכיבו יום כיף או ערב גיבוש מלא פעילויות גיבוש שבאמת מגבשות

ומותאמת בדיוק עבורכם. שלכם,אלון