טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
"האמיצה" – מעגל העזה מגבש בטרוף – גיבוש איכותי

"האמיצה" – מעגל העזה מגבש בטרוף

"האמיצה" – מעגל העזה מגבש בטרוף

משחקי חברה,יום כיף, משחקי חברה למבוגרים,  פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, יום כיף בתל אביב, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים,  משחקי חברה מצחיקים,  ערב גיבוש,יום כיף לעובדים,  ימי גיבוש,ימי כיף לעובדים, סדנאות גיבוש ,ימי כיף,ערבי גיבוש,אלון שפריר, גיבוש איכותי

"האמיצה" – מעגל העזה מגבש בטרוף – האומץ לצאת מחוץ לקופסא שבתוכי – לעשות בנג'י פנימי (לאמיצים בלבד)-האומץ לטפס גבוה בהרים הפנימיים לחדור עמוק לעמקים הפנימיים.בעידן העכשווי בו יש צורך מתמיד להתמודד עם שינויים והפתעות בלתי צפויות יש צורך מתמיד להעזה ואומץ לב. הסדנא מזמינה את המשתתפים לגלות את מרחב ההעזה שבין אזור הנוחות לאזור הפחד המשתק.מרחב אשר המצאות בחוויה של האחר ותמיכה בו שם מגבשת ומקרבת בין אנשים כמו בטירונות.בסדרה של משימות המזמינות כל אחד מהמשתתפים למשימת בנג'י ייחודית משלו אשר מתגלה מתוך חקירה אישית של כל אחד ונעשית אך ורק לפי בקשתו של המשתתף בדרך ייחודית מאפשרת ומזמינה, מביאה להתרגשות ותחושת עוצמה בסיומה. עיקר הפעילות מזמין את המשתתפים למרכז המעגל לביצוע המשימה מתוך מפגש עם אותו חלק בתוך כל אחד המהווה מחסום ליציאה מהקופסא.המשימות לכאורה פשוטות אך מאתגרות כל אחד.בעזרת המשתתפים הופכת כל משימה להרפתקה מרתקת אשר לעיתים נראית כאילו לקוחה מתוך סרט בה השחקנים הם המשתתפים. דוגמא למשימה כזו :
למשל מי שיש לו פחד קהל יתבקש לעמוד מול כולם ולהציג את עצמו. או מהקושי לבקש עזרה, או להתמודד עם שינויים מהירים וכדומה.
תוצאה:תחושה סיפוק ענק ושחרור,תחושה של פריצת דרך משמעותית, שלווה פנימית עמוקה, רגיעה עמוקה,איזון,התרוממות רוח."רווחה" – חלונות לאמת-סדרת נושאים המקבצים את עיקרי הגיבוש האיכותי לכדי רצף אחד. סדרת סדנאות על בסיס קבוע לאורך תקופה מוגדרת מראש.המזמינים קבוצה בכל מסגרת לחוות את הנושאים המוזכרים למעלה.
תוצאה:אפקט חזק של כניסה לתהליך ושינויים מהותיים במערכות היחסים בצוות/ארגון.

אורך כל פעילות/סדנא כשעה ורבע ניתן לשלב בינייהם ארוחה וניתן לקיים את הפעילות בכל מקום שיש בו חלל נטרלי המכיל את כל המשתתפים במעגל.

כמות אידאלית של משתתפים בקבוצה כ – 25 משתתפים(אפשר גם לקבוצות קטנות יותר) אך ניתן לקיים את הפעילות לקבוצה של עד כ – 35 משתתפים במידה של כמות גדולה יותר רצוי לחלק לשתי קבוצות או ללחוץ כאן ולראות פעילות לקבוצות גדולות.

כמה מילים חשובות על הסדנאות והפעלות 

 

התקשרו 077-2170717  כבר עכשיו ויחד נבנה יום כיף או ערב גיבוש שבאמת מגבש