טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
"קומיקא" – התרחשות הצחוק הגדולה – הפעלה שבה המשתתפים הם השחקנים – גיבוש איכותי

"קומיקא" – התרחשות הצחוק הגדולה – הפעלה שבה המשתתפים הם השחקנים

"קומיקא" – התרחשות הצחוק הגדולה – הפעלה שבה המשתתפים הם השחקנים

סדנת צחוק, הומור והשתטות, סדנאות צחוק, משחקי חברה,יום כיף, משחקי חברה למבוגרים,  פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, יום כיף בתל אביב, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים,  משחקי חברה מצחיקים,  ערב גיבוש,יום כיף לעובדים,  ימי גיבוש,ימי כיף לעובדים, סדנאות גיבוש ,ימי כיף,ערבי גיבוש,אלון שפריר, גיבוש איכותי

סדנת צחוק מתרחשת  בזמן אמיתי באמצעות הפעלת והשתתפות הקהל כשחקנים. היוצרת אירוע משעשע מרתק ומאד חוויתי – בו יש הזדמנות לצחוק על עצמי ועל דברים הקשורים לעבודה תוך העברת מסרים של תועלת ההומור לחיים טובים ולבריאות , "אושר בעבודה " ועוד.

מתאים לקבוצה של עד 60-70 משתתפים בה התכנים עולים מתוך המשתתפים בעוד המנחה מספקים את המסגרת ויוצרים את האווירה המאפשרת את הפעילות.

סדנת צחוק שבאה לתת מענה לקהל גדול המבקש לשלב  התרחשות על הבמה יחד עם הפעלת כל המשתתפים.
הייחודי בדרכנו הוא כי אנו באים ממקום אשר מפרגן למשתתפים המעצים את חווית הצחוק ככלי בולם זעזועים. המוטו לצחוק ביחד לצחוק על עצמנו ולא אחד על השני וכן למצוא את הגיחוך והליצן בתוכנו.

הפצגת הצחוק מזמינה את המשתתפים לתרגול של "כושר צחוק" תרגול של שרירי הצחוק ללא סיבה חיצונית,יחד עם מצחקים,משחקים היתוליית והפעלות המסירות מסכות מזמינות להתילדות ,מגבשות,מעצימות את הפרגון ומקרבות את הלבבות בזמן קצר.

הפצגת הצחוק משלבת משחקי אילתור בסגנון של מי השורה הזו כשהשחקנים הם הקהל. תוך דגש על המשעשע בכל סיטואציה בחיינו. ולוקח את הפדיחות שכל אחד מאיתנו חווה ככלי עוצמתי לתרגול היכולת שלנו לצחוק על עצמנו כי הרי אם אנו מסוגלים לצחוק על עצמנו אנו מתחזקים ומתעצמים ובכלל אם אנו צוחקים על עצמנו מי יכול (לצחוק) עלינו ?

  • אורך הפצגת הצחוק כשעה ורבע.
  • מאפשר שילוב של תכנים המתאימים לאופי האירוע ולמסרים אשר מבקשים המזמינים להעביר או להתמקד בהם.
  • יש צורך במערכת הגברה וקומפקט דיסק..
  • יש צורך באולם פתוח ורחב עם אפשרות להזזת כסאות או אודיטוריום.1

נכון, המגוון גדול ועשוי לבלבל, אך אני זמין עבורכם, לכל שאלה או הכוונה

התקשרו 077-2170717  כבר עכשיו ויחד נבחר משחקי גיבוש מפתיעים

שירכיבו יום כיף או ערב גיבוש מלא פעילויות גיבוש שבאמת מגבשות

ומותאמת בדיוק עבורכם. שלכם,אלון