טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
פעילות גיבוש לצוות עובדים – גיבוש איכותי

פעילות גיבוש לצוות עובדים

פעילות גיבוש לצוות עובדים

אם גם אתם מעוניינים לארגן פעילות מהנה ומגבשת לצוות העובדים שלכם ואתם תרים אחר אותה חוויה מיוחדת המשלבת הנאה וידע. בוודאי תשמחו לקרוא אודות מספר סוגי פעילויות שיכולות להתאים לעובדים שלכם. הבה נתחיל..

 

פעילות גיבוש מהסרטים – חוויה חד פעמית ונדירה.

בפעילות זאת אנשי הצוות מקימים לתחייה סצנות שונות מסרטים שונים וזאת תוך תחרות ביניהם. יום פעילות גיבוש לצוות עובדים הבוחרים במסלול זה יחל במשחקי הומור אותם המנחה יעביר, ימשיך בדינאמיקה קבוצתית שעיקרה תרגילי משחק שונים ולאחר מכן תתבצע חלוקה לקבוצות. תיערך הגרלה בה כל קבוצה תגריל את אחד מהז'אנרים הקיימים בקולנוע (דרמה, קומדיה וכו'). השלב הבא יהיה השלב בו תוטל על הקבוצה המשימה לבחור את בעלי התפקידים השונים ולאחר שלכל אחד יש את אותה דמות בו הוא מעוניין או אותה הטילו עליו, הצוות יתחיל לעבוד על הכנת התסריט. השלב הבא יהיה הצגת הסרטונים המוכנים על המסך הגדול בחדר ותיבחר הקבוצה המנצחת. פעילות זאת מתאימה למינימום של עשרה איש ותוצאותיה: גיבוש עמוק ומיוחד , פתיחות ותקשורת חיובית בתוך הצוותים קבלת האחר. העמקת שיתוף הפעולה ועבודת צוות.

 

פעילות ODT בכרמל – סגנון יוצא דופן וייחודי

פעילות גיבוש צוות עובדים בכרמל היא אחת מפעילויות ה- ODT המהנות.  כאן מדובר על פעילות המתאימה למינימום שלושים איש ומקסימום מאה איש. הפעילות מתנהלת בהר הכרמל ומאפשרת לכל אחד ואחת מאנשי הצוות ליהנות מהנופים עוצרי הנשימה הניבטים מהר הכרמל ולחוות את הטבע היפהפה והפראי באמצעות פעילויות מגבשות ומיוחדות שהותאמו במיוחד לקבוצת העובדים שלכם. פעילות זו כוללת גם ביקור בסמטאות עיר האמנים עין הוד  ובשוק הססגוני של היישוב הדרוזי דלית אל כרמל ומשחקים מהנים ומאתגרים ברחבי הכרמל ושלוחותיו.

 

צוחקים כל הדרך למטרה – עם המנחה הוותיק ביותר בתחום

אחת מאותן פעילויות לגיבוש צוות עובדים הנחשבת כפעילות מהנה המשלבת תכנים מקוריים במיוחד היא סדנת הצחוק 'קריזיקה'. כאן צוות העובדים נפגש במקום אשר נקבע מראש וחווה פעילות, שוברת שגרה שמזכירה לכל עובד את שיש בתוכו ולכל הקבוצה עד כמה ניתן ליהנות בקלות מהחיים ומהעשייה בחיים, באם מתייחסים אליהם בהתאם.  עיקרי פעילות זאת הם צחוק ללא גבולות, הנאה, רוח שטות ובדיקת גבולות של כל פרט בקבוצה וזאת באמצעות כל מיני הפעלות המועברות על ידי המנחה. כאן מדובר על אותה פעילות לגיבוש צוות עובדים הזוכה למקום הראשון בארגונים רבים, שכן היא מגבשת, מחזקת, לא שגרתית ומעצימה את החיובי שבאדם. פעילות זאת חוצה גילאים ותפקידים בארגון ובשורה התחתונה:

 

מעוניינים בפעילות מגבשת לצוות העובדים של הארגון שלכם? פעילות לא שגרתית המעבירה ידע באמצעות חוויה? פעילות חיובית ועוצמתית החוצה גילאים ותפקידים ומאפשרת נשימה מחודשת והסתכלות על העצמי ועל שאר חברי הקבוצה באובייקטיביות? התקשרו אלינו בטלפון 077-217-0717 ואנחנו כבר נדאג להכל.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.