לוגו אתר

יום גיבוש לעובדים – פעילות גיבוש מאחדת ומעצימה

יום גיבוש לעובדים

אם גם אתם מעוניינים לארגן יום גיבוש לעובדים ופעילות מהנה ומגבשת לצוות העובדים שלכם ואתם תרים אחר אותה חוויה מיוחדת המשלבת הנאה וידע. בוודאי תשמחו לקרוא אודות מספר סוגי פעילויות שיכולות להתאים לעובדים שלכם. הבה נתחיל..

פעילות גיבוש מהסרטים – חוויה חד פעמית ונדירה.

בפעילות זאת אנשי הצוות מקימים לתחייה סצנות שונות מסרטים שונים וזאת תוך תחרות ביניהם. יום פעילות גיבוש לצוות עובדים הבוחרים במסלול זה יחל במשחקי הומור אותם המנחה יעביר, ימשיך בדינאמיקה קבוצתית שעיקרה תרגילי משחק שונים ולאחר מכן תתבצע חלוקה לקבוצות. תיערך הגרלה בה כל קבוצה תגריל את אחד מהז'אנרים הקיימים בקולנוע (דרמה, קומדיה וכו'). השלב הבא יהיה השלב בו תוטל על הקבוצה המשימה לבחור את בעלי התפקידים השונים ולאחר שלכל אחד יש את אותה דמות בו הוא מעוניין או אותה הטילו עליו, הצוות יתחיל לעבוד על הכנת התסריט. השלב הבא יהיה הצגת הסרטונים המוכנים על המסך הגדול בחדר ותיבחר הקבוצה המנצחת. פעילות זאת מתאימה למינימום של עשרה איש ותוצאותיה: גיבוש עמוק ומיוחד , פתיחות ותקשורת חיובית בתוך הצוותים קבלת האחר. העמקת שיתוף הפעולה ועבודת צוות.

פעילות ODT בכרמל – סגנון יוצא דופן וייחודי

פעילות גיבוש צוות עובדים בכרמל היא אחת מפעילויות ה- ODT המהנות.  כאן מדובר על פעילות המתאימה למינימום שלושים איש ומקסימום מאה איש. הפעילות מתנהלת בהר הכרמל ומאפשרת לכל אחד ואחת מאנשי הצוות ליהנות מהנופים עוצרי הנשימה הניבטים מהר הכרמל ולחוות את הטבע היפהפה והפראי באמצעות פעילויות מגבשות ומיוחדות שהותאמו במיוחד לקבוצת העובדים שלכם. פעילות זו כוללת גם ביקור בסמטאות עיר האמנים עין הוד  ובשוק הססגוני של היישוב הדרוזי דלית אל כרמל ומשחקים מהנים ומאתגרים ברחבי הכרמל ושלוחותיו.

צוחקים כל הדרך למטרה – עם המנחה הוותיק ביותר בתחום

אחת מאותן פעילויות לגיבוש צוות עובדים הנחשבת כפעילות מהנה המשלבת תכנים מקוריים במיוחד היא סדנת הצחוק 'קריזיקה'. כאן צוות העובדים נפגש במקום אשר נקבע מראש וחווה פעילות, שוברת שגרה שמזכירה לכל עובד את שיש בתוכו ולכל הקבוצה עד כמה ניתן ליהנות בקלות מהחיים ומהעשייה בחיים, באם מתייחסים אליהם בהתאם.  עיקרי פעילות זאת הם צחוק ללא גבולות, הנאה, רוח שטות ובדיקת גבולות של כל פרט בקבוצה וזאת באמצעות כל מיני הפעלות המועברות על ידי המנחה. כאן מדובר על אותה פעילות לגיבוש צוות עובדים הזוכה למקום הראשון בארגונים רבים, שכן היא מגבשת, מחזקת, לא שגרתית ומעצימה את החיובי שבאדם. פעילות זאת חוצה גילאים ותפקידים בארגון ובשורה התחתונה:

מעוניינים בפעילות מגבשת לצוות העובדים של הארגון שלכם רוצים לבצע פעילות גיבוש למורים? פעילות לא שגרתית המעבירה ידע באמצעות חוויה? פעילות חיובית ועוצמתית החוצה גילאים ותפקידים ומאפשרת נשימה מחודשת והסתכלות על העצמי ועל שאר חברי הקבוצה באובייקטיביות? התקשרו אלינו בטלפון 0544640468 ואנחנו כבר נדאג להכל.


בעלי עסקים מחפשים כל הזמן דרכים להפוך את החברה שלהם לרווחית ומוצלחת יותר, ועובדים בעלי מוטיבציה יכולים לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון. אבל איך אתה מניע את העובדים שלך?

פעילויות בניית צוות הן אחת הדרכים לגרום לעובדים שלכם לעבוד יחד ולממש את ולפוטנציאל שלהם. הרבה עסקים מתעלמים מנושא זה בגלל ההוצאה או בגלל הזמן שהיא לוקחת ועלות ההוצאה הכרוכה בזה, אך החברות המצליחות ביותר מנצלות את זה במלואן וקוצרות את הפירות לטווח הארוך.

על ידי הערכה של הצוות שלך ועידוד פיתוח הכישורים ושיתוף הפעולה, תצליח בכל תחום שתחבר אם זה בעסקים או בספורט

כאן אנו חושפים כמה מהיתרונות של פעילויות פיתוח צוות שתוכל לצפות לראות לאחר מכן.

1 – תקשורת טובה יותר

תקשורת בין צוות ומחלקות היא המפתח להצלחה. תרגילי בניית צוות מעודדים אותם לתקשר זה עם זה כדי להשלים משימות ולפתור בעיות. על ידי הצבת אנשים בסביבה מהנה ומרגיעה מחוץ למקום העבודה, תעודד את כולם להירגע, להיות עצמם ולהיפתח לאחרים.

2 – מגביר פרודקטיביות

לתקשורת ולשיתוף פעולה טוב יותר תהיה השפעה חיובית על רמות הפרודוקטיביות. על ידי עבודה משותפת על מטרה משותפת, הכפילות של העבודה פוחתת, יש פחות חיכוך והתנגדות, ולכן תפוקה טובה יותר אצל כל איש צוות.

3 – מעלה את המורל

אחד היתרונות העיקריים בפעילות בניית צוותים הוא שיפור המורל במשרד. כוח עבודה נלהב וחיובי שמרגיש שמטפלים בו ישדר את התחושה הזו בכל המשרד, וייצור סביבה שכיף לעבוד בה. תרגילי צוות ומשחקים המשפרים את המורל יכולים לסייע בשבירת מחסומים בין העובדים ולתת רעיונות לבוסים כיצד ליצור ולשמור על אווירה טובה במשרד.

4 – מגביר את הביטחון העצמי

בניית צוות יכולה להגביר את הביטחון האישי של העובדים וגם את הביטחון ביכולות של האחר. הגברת הביטחון תעניק לכוח העבודה שלך את האומץ הפנימי להביע רעיונות חדשים ולהיות תלוי באחרים בתוך הקבוצה בכדי שיוכל להשלים משימות הדרושות להצלחת חברה.

5 – משפר את הבריאות

אתגרים לפתרון בעיות ופעילות גופנית טובים לבריאות הנפש של אנשים. על ידי זה שהוכחת כי אתה מסוגל להשלים אתגרים תרוויח דחיפה עצומה בביטחון והערכה עצמית. יציאה והשתתפות בפעילויות גופניות היא גם דרך מצוינת לנקות את הראש ולהרגיש בריא יותר אשר ישפיע רבות על בריאותו הנפשית של האדם.

6 – אמון

היכרות אישית של עמיתיך בעבודה באופן אישי עוזרת לפתח אמון. זהו יתרון מרכזי בפעילויות גיבוש צוות מכיוון שאנשים במקום העבודה יכירו זה את זה יכולות ותחומי עניין, מה שיוביל לשיתוף פעולה טוב יותר עם משימות ושיפור המורל.

יצירת סביבה מהנה בין עמיתים וחברי צוות יכולה לסייע בכל כך הרבה דרכים, החל מחילופי עובדים וימי מחלה ועד לתפוקה בהעלאת הרווחים של החברה. בניית צוות היא כיף גדול וזוהי דרך מצוינת לצוות לראות צד אחר של החבר לעבודה שהם בדרך כלל לא רואים.

כפי שאתה יכול לראות, פעילויות בניית צוות אינן מיועדות רק ליום שמח מחוץ למשרד – הן למעשה חלק מהותי בעסק ודרך מבריקה להניע את הצוות שלך.

אהבתם? שתפו עם חברים
חיפוש

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש
ניווט מהיר

תפריט מסעדת הצל – בנים

תפריט לצהריים את הארוחה נפתח בפוקאצ'ה לצד שמן זית ובלסמי טחינה “ הר ברכה “ סלט עלים ירוקים חציל “מדורה” טחינה, סילאן ושקדים קלויים פלפלים

ארוחת צהרים כשרה ומעולה בגושן

תפריט צהריים 1 גושן  מבחר מנות ראשונות (ללא הגבלה-עד קבלת המנות העיקריות)  כבדי עוף-צלויים על פירות מקורמלים. לליפאפ כנפיים בציפוי פנקו עם רוטב פורט אנטי

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button