לוגו אתר
סדנת גיבוש ופיתוח מנהלים וצוות

לשיחת ייעוץ חינם
ללא התחייבות

סדנאות לפיתוח מנהלים וצוות

אנו ספק מורשה של משרד הביטחון

"הסומכת" (trust) – הכוח לסמוך על האחר סדנה זו מציעה סידרה שלמה של התנסויות אשר מזמינות את המשתתפים לגלות את הכוח לסמוך על האחר. בדרך חוויתית מרגשת , משעשעת ומפחידה לעיתים נגלה את עוצמה האמון באחר ומה היא יכולה להביא לחיינו ולשיתוף הפעולה בינינו לעמיתינו.ההפתעה הגדולה היא כמה חופש יש במקום בו אני מניח לעצמי לסמוך על האחרים וכמה הקלה לחלק את העומס.
תוצאה: שחרור,הקלה,לכידות קבוצתית,תחושת אופטימיות.זרימה ונעימות, תורם לשיתוף פעולה וסינרגיה בצוות.

"המתקשרת" (communication)– יסודות התקשורת  ההרמונית – גיבוש מתוך משחקי תקשורת – בסדנא נזמין את המשתתפים לגלות את הכוח של תקשורת הלוקחת בחשבון את המוכנות של האחר לקבל את המסר שאני מעביר.נבחן סוגי תקשורת נבחן סוגי הקשבה ונגלה תוך משחק ופעילות משעשעת ומרתקת את הכוח של תקשורת לבבית מקשיבה ולוקחת בחשבון את הצד השני.ניתן להעמיק לסדנא הנקראת."החוקרת" "המתקשרת 2"
תוצאה: הבחנות דקות של מרכיבי התקשורת,תחושה של הרמוניה שקט,גיבוש עמוק ומשמעותי.

*"הסינרגית" ((synergy – משחקי אינטראקציות רב משתתפים,שיתוף פעולה וסינרגיה הגיבוש בהתגלמותו. סדנא זו מזמינה לאינטראקציה קבוצתית המעלה שאלות כמו : איך נוצרת סינרגיה ? איך פעולה משותפת תורמת להצלחת המשימה. איך נוצר שיתוף פעולה ואיך מצליחים השותפים בתהליך לפעול מתוך העצמה הדדית ולא תחרות הורסת. האם תתכן התקדמות והצלחה ללא תחרות ?
תוצאה: תובנות עמוקות,תחושה של מכונה משומנת תחושת ביחד בצוות,מוטיבציה והנאה בגיבוש הקבוצתי.
*סינרגיזם, סינרגיה, פעולה משותפת של שני גורמים או יותר הנותנת תוצאה חזקה יותר מאשר הצירוף של פעולות כל הגורמים בנפרד; שיתוף פעולה בין שתי קבוצות, פעולה משולבת.

*"החיובית" – גיבוש דרך פיתוח גישה חיובית סדנא זו מזמינה את המשתתפים בשילוב של הסבר תיאורטי ותרגול חוויתי לגלות את העוצמה הגיבושית של חיפוש אחרי החיובי אצל האחר ואירועים שונים בחיי היום יום. איך אפשר להפוך כל לימון ללימונדה.איך אפשר להפוך את הדפקט לאפקט.
תוצאה: משנה גישה,מעצים את הגיבוש בין המשתתפים.מקרב.פותח פתח לחיים עם פחות שחיקה ויותר זרימה.
*נכון, אמיתי, מאומת, מאושר, מוסכם, בדיוק כך, מדויק; רצוי, טוב, נוח, נעים

*"האמפאטית" – לראות את האחר כאילו היה אני סדנא זו מזמינה את המשתתפים לחוות חוויה מיוחדת ומפתיעה המגלה זווית ראיה שונה ומאזנת על מערכות יחסים בארגון במשפחה ובזוגיות. בדרך חוויתית מיוחדת יפגשו המשתתפים עם מציאות שונה המאפשרת פיתוח אמפטיה כלפי האחר דבר המעמיק את חווית האחדות והגיבוש פנימה והחוצה.
תוצאה: תורמת לחוויית שלמות פנימית,הרמוניה ביחסים בעבודה ובכלל,פיתוח ראיה אמפאטית היוצרת תקשורת מקרבת ומתחשבת בזולת.
* כמירה, אמפתיה, הזדהות רגשית, תחושת חיבה, הפגנת סימפטיה

"המתבוננת- הממרכזת" – הכוח למצוא את השקט ולגבש את המרכז(center) בתוכי סדנא זו מזמינה דרך החוויה למצוא את המרכז של כל אחד, את הכלום שהוא הכול,ומשמם להיפגש ביחד כאשר כל אחד בטוח בייחוד שלו ומתוך הסנטר למצוא את הסנטר של הקבוצה.
תוצאה: מרגיע, מלכד,יוצר שיתוף פעולה מתוך שקט והרמוניה פנימית,מעלה תפוקה ויצירתיות.

*"המאחדת" – "המלכדת" (to unite) גיבוש דרך מציאת המאחד,הייחוד המאחד, הגבוה ביותר מתוך הייחודיות של כל אחד,הגיבוש האולטימטיבי סדנה זו מבוססת על טכניקה עתיקת יומין בסגנון חדשני המזמין את המשתתפים למצוא את המאחד והמלכד בין כולם ולקחת את המקום הזה למפגש יום יומי.
תוצאה: משנה חיים,מרגיע,מזמין לדרך חדשה.מעורר את התודעה למקום גבוה.
* לחבר, לקשר, לאגד, למזג להביא לברית, לעשות לאחד, לצמד, לצרף; לייחד, לעשות מיוחד

"האנרגטית/המעוררת"- להטען מחדש סדנא זו מזמינה את המשתתפים ללמוד ולהתנסות בטכניקות פשוטות ויעילות להתמלא באנרגיה חיובית מעצימה ,אופטימית, מאזנת מרגיעה.שילוב של חווית רגיעה ערנית ומעצימה.
תוצאה: רגיעה עמוקה,איזון ,מלאות כוח להמשיך הלאה, מוטיבציה והתלהבות.13. "היצירתית" – למצוא את החלק היוצר בתוכי – החזון האישי כאבן יסוד בחזון הקבוצתי – היצירה והחזון כאלמנט מלכד ומגבש.כוח היצירה ממלא את כל אחד מאיתנו ביודעין או לא ביודעין בשמחה ומוטיבציה. בסדנא נתנסה ביצירה משותפת במעגלים ובכל הקבוצה ביחד.נחווה את הבסיס הרחב שנוצר בתהליך היצירה המשותף,נגלה את השעשוע וההנאה בליצור בכן ועכשיו כמו ילדים שמשחקים בחול ויוצרים ארמונות ברגע זה.נגלה את הכוח של הדמיון בתהליך היצירה והכיף של ההתנסות מרעיון ועד המימוש.נגלה את הכוח של היצירה המשרתת את ההתפתחות האישית שלנו.את העוצמה של יצירה למען האחר למען רעיון התומך ועוזר לאחרים.את ההנאה שביצירת חזון חיינו האישי והקבוצתי דרך יצירת פסל משותף המורכב מהמון פסלים קטנים שכל אחד בקבוצה יצר.
תוצאה: תחושת סיפוק ומלאות,הנאה שבגיבוש,טיפים לחיים,חזון אישי וקבוצתי.מוטיבציה להמשיך הלאה,14. "המודעת" גיבוש עמוק ומשמעותי – עיקרי הגישה ההוליסטית(whole-שלם) – תיאוריה והתנסות. הסדנא מזמינה את המשתתפים לחקור את עקרון האחדות את תורת הכאוס – השפעת כנפי הפרפר – ואת תורת הקוואנטים התמרה חומר ואנרגיה עקרון הכול בעיניי המתבונן ואני יוצר את המציאות שלי והקשר שלה לרוחו של האדם וגיבוש צוות או קבוצה הפועלת ביחד.
תוצאה: תובנה עמוקה, אפשרות לשינוי גישה, דלת לשינוי…… "המעניקה והמעצימה" – נתינה ממקום חדש – תרומה/תמורה סדנא מפתיעה בעוצמתה – כאשר אנו נותנים ולא לוקחים אנו חווים חוויה משמעותית של אחדות והתעלות.בסדנא נחווה את הכוח של הנתינה בדרך שקטה שונה ומפתיעה. בתוך המילה נתן יש איזון אשר שומר על המילה בקריאה מהסוף להתחלה ולהפך. כאשר אנו בנתינה אנו כבר בו זמנית בקבלה.במינימום מילים. באמצעות תשומת לב עמוקה ושימוש בעוצמת הנתינה כאילו הינו מתרחצים באמבטיה של אהבה. נאפשר לכל אחד מהמשתתפים לחוות את הכוח המרפא של נתינה נקייה ללא אינטרסים והתמורה ((transformation- תרומה ((contribution המיוחדת של מעשה הנתינה.
תוצאה: תחושה של שלווה פנימית עמוקה, רגיעה עמוקה,איזון ,מלאות כוח ענק להמשיך הלאה,התרוממות רוח.
"הלבבית" – תקשורת לבבית – בינת הלב – אינטליגנציה רגשית – הלב מסמל את החיבור של הניגודים את האחווה והאהבה של אדם לרעהו. – כאשר אני בא אל האחר מתוך תקשורת שאינה עוסקת במי צודק אלא ממקום של הבנה והתחשבות מתוך הקשבה וביטוי כנה אשר מביא את עצמי ולא שופט את האחר אני משיג הקשבה כנות וקרבה.כאשר אני מכיר את רגשותיי ונותן להם ביטוי בתבונה חיי מאוזנים ומזמינים קרבה.מחקרים גילו שאדם אשר מפתח את בינת הלב(אינטליגנציה רגשית) מצליח במערכות יחסים ומצליח בחייו בכל המישורים יותר מזה שלא(ראה רב המכר "אינטליגנציה רגשית " מאת ד"ר גולדמן.) הסדנא מזמינה את המשתתפים להתנסות בתקשורת לבבית המזמינה לביטוי אמיתי וכנה המזמין להקשבה קרבה והבנה עמוקים של האחר.
תוצאה:תחושה הבנה עמוקה של שני הצדדים בדיאלוג קרבה מפתיעה, משהוא משמעותי לקחת לחיים.17. "המרגיעה" – להירגע ברגע – לגלות את העוצמה של הרגיעה הערה– בעולם התחרותי והפכפך שאנו חיים בו כיום כמה רגעים של רוגע ולשלווה הם יקרים מפז.בסדנא נחווה את העוצמה של רגיעה עמוקה ונלמד טכניקות מגוונות ואפקטיביות ביותר לרגיעה.נלמד מה קורה לגיבוש צוותי כאשר אנו באים לפעילות משותפת מתוך רגיעה ערה.נגלה את עוצמת גלי אלפא(תדר במוח בזמן רגיעה.)לשיפור יכולת היצירתיות והעצמת יכולת הריכוז שלנו.(הוכח מחקרית)
תוצאה:תחושה של שלווה,בהירות מחשבתית וריגשית, רגיעה וערות עמוקה,איזון, יצירתיות ויכולת לשיתוף פעולה פורה עם ריכוז לאורך זמן. "האמיצה" – מעגל העזה מגבש בטרוף – האומץ לצאת מחוץ לקופסה שבתוכי – לעשות בנג'י פנימי (לאמיצים בלבד)-האומץ לטפס גבוה בהרים הפנימיים לחדור עמוק לעמקים הפנימיים. בעידן העכשווי בו יש צורך מתמיד להתמודד עם שינויים והפתעות בלתי צפויות יש צורך מתמיד להעזה ואומץ לב. הסדנא מזמינה את המשתתפים לגלות את מרחב ההעזה שבין אזור הנוחות לאזור הפחד המשתק. מרחב אשר המצאות בחוויה של האחר ותמיכה בו שם מגבשת ומקרבת בין אנשים כמו בטירונות.בסדרה של משימות המזמינות כל אחד מהמשתתפים למשימת בנג'י ייחודית משלו אשר מתגלה מתוך חקירה אישית של כל אחד ונעשית אך ורק לפי בקשתו של המשתתף בדרך ייחודית מאפשרת ומזמינה, מביאה להתרגשות ותחושת עוצמה בסיומה. עיקר הפעילות מזמין את המשתתפים למרכז המעגל לביצוע המשימה מתוך מפגש עם אותו חלק בתוך כל אחד המהווה מחסום ליציאה מהקופסה. המשימות לכאורה פשוטות אך מאתגרות כל אחד. בעזרת המשתתפים הופכת כל משימה להרפתקה מרתקת אשר לעיתים נראית כאילו לקוחה מתוך סרט בה השחקנים הם המשתתפים. דוגמא למשימה כזו :
למשל מי שיש לו פחד קהל יתבקש לעמוד מול כולם ולהציג את עצמו. או מהקושי לבקש עזרה, או להתמודד עם שינויים מהירים וכדומה.
תוצאה:תחושה סיפוק ענק ושחרור,תחושה של פריצת דרך משמעותית, שלווה פנימית עמוקה, רגיעה עמוקה,איזון,התרוממות רוח.

לפרטים ולהצעת מחיר צלצלו עכשיו ל – 077-2170717

מה עברנו בסדנא
אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
לחצו על התמונות למבחר שלנו
סדנאות נוספות

שמחה זה עניין רציני  מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר.

שמחה זה עניין רציני  מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר. הצעה לפעילות ייחודית ״יצירתיות היא אינטליגנציה שעושה חיים״ "creativity is intelligence having fun" אלברט אינשטיין – Albert Einstein "יום ללא שמחה הוא יום מבוזבז" "A day without joy is a wasted day" Charlie Chaplin – צ'ארלי

קריזיקה פעילות הומור,השתטות וצחוק משעשעת לפורים

זהירות אפשר להתפוצץ מצחוק. – חדש חדש חדש. סדנת צחוק השתטות והומור משעשעת בטרוף. מיוחדת לפורים עד לא ידע. מזמינה את המשתתפים לאתגר מרתק של לוותר על לעשות חשבון לאחרים. הפעילות מורכבת מאין סוף משימות ומשחקי אימפרוביזציה היוצרים מצבים קומיים בסגנון הנונסנס מצחיקים בטרוף. ככל

לוקיישנים מגניבים בכל הארץ

יום כיף בתל אביב או ערב גיבוש בזכרון יעקב, פעילות גיבוש בים המלח או יום גיבוש לעובדים בצפון, ערב גיבוש באולם ממוזג במלון בוטיק יוקרתי או סדנת צחוק,הומור והשתטות  מטורפת מתחת לעץ אלון עתיק – לא חשוב איזה לוקיישן מגניב תבחרו עבור פעילות הגיבוש שלכם, אני מזמין

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram