הזמינו עכשיו יום גיבוש
ללא התחייבות

סדנאות לגיבוש ופיתוח ארגוני

פעילות גיבוש, משחקי גיבוש, פעילות גיבוש לצוות, יום כיף לעובדים, ימי כיף לעובדים, סדנת צחוק

אנו ספק מורשה של משרד הביטחון

רוצים צוות מגובש הפועל מתוך שיתוף פעולה ?
מחפשים פעילות קצרה ואפקטיבית ?

רוצים לפתח נושאים כגון : שיתוף פעולה,מנהיגות והובלה,מוטיבציה,יצרתיות,חדשנות,סנרגיה ?
בדרך חוויתית ומשחקית אך לא פחות מזה משמעותית וערכית ?

כאשר אדם באמת קרוב אל עצמו ביכולתו להיות קרוב קרבה אמיתית אל אחרים
סדנאות והפעלות גיבוש חווייתיות להעצמת החיובי:

לגוף, לנפש, לנשמה, לצוות ולארגון.
לחברות וארגונים למוסדות ולכל מטרה – I.D.T – In Door Training כל ההפעלות והסדנאות מתאימות לגיבוש ופיתוח צוותי, גיבוש עובדים, גיבוש ופיתוח מנהלים,happy hour , ימי גיבוש וכייף מיוחדים ומלאים, גיבוש חברה, גיבוש משפחתי,גיבוש ארגון, שובר שיגרה בימי הדרכה, חלק מיום ההדרכה, גיבוש ופיתוח צוות עובדים,פיתוח ארגוני.
1
כל הפעלה/סדנא עומדת בזכות עצמה ומספקת שילוב נדיר של:
חוויה, הנאה, שעשוע, משמעות, ערכיות ותובנות לקחת הביתה. הפעילות משאירה את חותמה גם לאחריה לזמן ארוך ותורמת לגיבוש וקרבה ותקשורת חיובית בין המשתתפים ביום יום.
1
ניתן גם לבצע סדרה של סדנאות אשר בונות תהליך בעל אפקט חזק ליצירת שפה ותקשורת חיובית מעצימה בכל צוות ו/או ארגון.
1
כל הסדנאות מתחילות בהסבר תיאורטי קצר הפותח את הדעת ומעצים את החוויה ונחתמות בשיתוף אישי: "מה אני לוקח לחיים" וזורמות לתוך חוויה מגבשת, מרתקת, משמעותית, משעשעת ומעשירה.
1
הסדנאות משלבות תכנים וחוויה להעצמת הפרט כחלק מתהליך הגיבוש הקבוצתי ותכנים וחוויה להעצמת הקבוצה.בסוף כל פעילות תשיג הקבוצה תוצאה מיוחדת אשר מפורטת בסוף תיאור הסדנאות בהמשךכל הסדנאות מיועדות לנשים וגברים כאחד נכתב מטעמי נוחיות בלשון זכר.
1
הכלים שבהם אנו משתמשים: במהלך כל הפעילויות הם מגוונים וכוללים: משחקי תפקידים, תנועה, ריקוד, משחקי חברה, פעילויות ODT ו – IDT , משחקי מצבים, משחקי תאטרון ואימפרוביזציה, תרגילי רגיעה ותנועה מודעת ועוד ועוד….
לפרטים ולהצעת מחיר צלצלו עכשיו ל – 077-2170717
מה עברנו בסדנא
אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
לחצו על התמונות למבחר שלנו
סדנאות נוספות

שמחה זה עניין רציני  מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר.

שמחה זה עניין רציני  מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר. הצעה לפעילות ייחודית ״יצירתיות היא אינטליגנציה שעושה חיים״ "creativity is intelligence having fun" אלברט אינשטיין – Albert Einstein "יום ללא שמחה הוא יום מבוזבז" "A day without joy is a wasted day" Charlie Chaplin – צ'ארלי

קריזיקה פעילות הומור,השתטות וצחוק משעשעת לפורים

זהירות אפשר להתפוצץ מצחוק. – חדש חדש חדש. סדנת צחוק השתטות והומור משעשעת בטרוף. מיוחדת לפורים עד לא ידע. מזמינה את המשתתפים לאתגר מרתק של לוותר על לעשות חשבון לאחרים. הפעילות מורכבת מאין סוף משימות ומשחקי אימפרוביזציה היוצרים מצבים קומיים בסגנון הנונסנס מצחיקים בטרוף. ככל

לוקיישנים מגניבים בכל הארץ

יום כיף בתל אביב או ערב גיבוש בזכרון יעקב, פעילות גיבוש בים המלח או יום גיבוש לעובדים בצפון, ערב גיבוש באולם ממוזג במלון בוטיק יוקרתי או סדנת צחוק,הומור והשתטות  מטורפת מתחת לעץ אלון עתיק – לא חשוב איזה לוקיישן מגניב תבחרו עבור פעילות הגיבוש שלכם, אני מזמין

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram