לוגו אתר

סדנאות גיבוש לעובדים

מדוע סדנאות גיבוש לעובדים הן כל כך חשובות? אם אתם רוצים לשפר את תרבות החברה ולהגביר את המורל של העובדים, העברת סדנאות לפיתוח צוות יכולות לעזור. חברות משתמשות באופן קבוע בפעילויות כדי להבין את התנהגויות העובדים ולחזק מערכות יחסים. הבנת החשיבות של פעילויות גיבוש של צוותים יכולה להשפיע על ההחלטות שלכם לגבי מה אתם יכולים לעשות כדי לשפר את חיי העובדים.

בואו נראה בכלל מה זה פיתוח ובניית צוות, נבין מה החשיבות + בונוס תקבלו ממני סוגי פעילות של גיבוש ופיתוח צוות.

רוצים לעבור פעילות גיבוש חוויתית לצוות, התקשרו אלי עכשיו

מה זה פיתוח צוות?

בניית צוות היא תהליך של העצמת קבוצה של אנשים לעבוד יחד כצוות. זוהי טכניקת ניהול המשפרת ביצועים, יעילות ומוטיבציה באמצעות פעילויות. בניית צוות מספקת את ההכשרה, הכישורים והמשאבים לבניית קבוצה יעילה, שיכולה לסייע לתמוך בערכים ובמטרות של הארגון.

 

יתרונות לביצוע סדנאות גיבוש לעובדים

פעילויות גיבוש צוות מספקות יתרונות רבים שיכולים לעזור לכם ולעובדים לצמוח ולסייע בזיהוי נקודות החוזק והחולשה של כל עובד. פעילויות גיבוש צוות חשובות מכיוון שהן:

  • מביאות אחדות: פעילויות אלה מסייעות בשיפור הכישורים הבין אישיים של העובדים מכיוון שהם מתחילים לעבוד יחד כדי להשלים משימות, מה שמוביל לעתים קרובות למצבים בהם עליהם לשתף אחד את השני בכישלונות ובניסיונות שלהם.
  • מגדילות מערך מיומנויות: פעילויות בניית צוות מאפשרות לעובדים לפתח כישורים חדשים וללמוד אחד מהשני. באמצעות פעילויות אלה, העובדים בדרך כלל מקבלים תפקידי מנהיגות המבטיחים שחבריהם העובדים ימלאו את תפקידם. פעילויות בניית צוות מפתחות גם יכולות קבלת החלטות, פתרון בעיות ויצירתיות.
  • משפר את הלמידה והיצירתיות: עבודה כצוות מספקת הזדמנויות לרעיונות ופרספקטיבות חדשות מכיוון שלכל עובד יש ידע בנושאים שונים, מה שיוצר סביבה של למידה וחדשנות.
  • משפר את תרבות החברה: עבודה משותפת כצוות מעודדת חדשנות ויצירתיות במקום העבודה. העובדים שלך עשויים לתקשר ולשתף פעולה טוב יותר, מה שיכול להגדיל את הפרודוקטיביות והביצועים ולפתור את המתח במהירות. זה יוצר תרבות חברה חיובית.
  • מגדילה את הפרודוקטיביות: בניית צוות מגדילה את הפרודוקטיביות מכיוון שלכל חבר מוטלת האחריות להשלים משימות מסוימות ועליו לחשוב על דרכים לסיים אותן.

שלוש קטגוריות נפוצות של פעילויות גיבוש צוות כוללות משימות פנימיות (פעילות IDT), חיצוניות ווירטואליות. פעילויות פנים מתרחשות לעיתים קרובות במהלך סוף השבוע או בשעות המשרד הרגילות, פעילויות גיבוש צוות חיצוניות (פעילות ODT) מתקיימות מחוץ למקום העבודה ופעילויות וירטואליות vמתרחשות מרחוק.

לחצו כאן לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

בונוס סוגי פעילויות וסדנאות גיבוש עובדים

אז אחרי שהבנו בדיוק מה זה פיתוח צוות ולמה זה חשוב וסקרנו את ההיתרונות הטמונים בה, הנה הבונוס שהבטחתי לכם, כמה פעילויות שאתם יכולים להתחיל כבר עכשיו עם העובדים שלכם.

סיפורים מסביב למדורה

פעילות פנימית זו מנצלת את הרגלי האנשים לספר סיפורים. הוא פועל כמשחק אימון בלתי פורמלי ועוזר לשפר את הקשר בין הצוותים. המטרה העיקרית של הפעילות היא לבסס חוויות משותפות על ידי עידוד העובדים לחלוק את הכישלונות, ההצלחות והאתגרים שלהם תוך למידה נוספת אחד על השני. סיפור סיפורים הוא דרך מצוינת להשיג מידע באופן לא פורמלי מבלי להרגיש מאוימים.

קוד התנהגות

הפעילות מסייעת לעובדים לבנות אמון הדדי. זה מתחיל בכתיבת רשימת מילים שהן 'נעימות' ו'משמעותיות 'ומבקשות מהעובדים לחשוב על רעיונות כיצד הם יכולים לגרום לפגישת בניית הצוות לשקף את המילים הללו. לאחר איסוף ההצעות, המנחה מבצע קונצנזוס כדי לוודא שכל אדם מסכים לרעיון. כל הרעיונות שאושרו נקראים כיום קוד ההתנהגות לעיון עתידי. קוד ההתנהגות יכול להיות פעילות פנימית, חיצונית ואפילו וירטואלית.

הדרך ליעד

פעילות פנימית זו כוללת את המשתתפים ביצירת מפה המכילה נקודות מבט רבות ושונות על נושא, העוקבת אחר רצף שהופך לספקטרום החושף את הרעיונות והדעות השונות שיש למשתתפים. המשתתפים יכולים להביע את דעותיהם מבלי להיות קולניים. אתם יכולים לבחור נושא הקשור לעסק וליצור מפת ספקטרום שיכולה לחשוף משוב שאתם יכולים להשתמש בו.

טריוויה

זוהי פעילות פנימית הכוללת טרוויה תשאלו את העובדים שלכם על החברה. זו דרך מהנה לקבל תובנות. אתם יכולים לשאול שאלות כמו "כמה עובדים עובדים במחלקת המכירות", "כמה הכנסות החברה עשתה בשנה שעברה" או "כמה סניפים יש לנו בישראל?" כתבו את השאלות יחד עם התשובות שלהן במחברת ושאלו את העובדים. מי שמקבל את רוב התשובות הנכונות מנצח.

צורות וסמלים

זוהי פעילות פנימית או חיצונית הכוללת חלוקה של העובדים לצוותים קטנים יותר הם צריכים לעבוד יחד כדי ליצור סמל או צורה. פעילות זו מטפחת יצירתיות, מקדמת שיתוף פעולה ואחדות.

הקשר האנושי

המשתתפים עומדים במעגל. הם מושיטים ידיים כדי ללחוץ את ידיהם של המשתתפים אחרים, ויוצרים קשר אנושי. לאחר מכן על המשתתפים להתיר את גופם מבלי לשחרר את הידיים זה מזה. פעילות הקשר האנושי מסייעת בבניית כישורי תקשורת, בניית אמון ושיתוף פעולה.

קשורים יחד

זוהי פעילות המבוצעת בחוץ, בה חברי הצוות נקשרים יחד על ידי פרק כף היד ופועלים להשלמת סדרת משימות. המשחק עוזר לבנות מערכות יחסים ואחדות. כדי שהמשתתפים ינצחו אתגר זה, כולם צריכים לתקשר בצורה ברורה. האתגר הקשור יחד מקדם עבודת צוות, משפר תקשורת ומפתח כישורי פתרון בעיות.

לחצו כאן לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

כמובן שינם עוד הרבה סדנאות ופעילויות פנימיות וחיצוניות שניתן לעשות ביחד עם העובדים וזהו רק חלק קטן מהעולם הגדול של גיבוש וימי כייף לעובדים, במידה ואתם רוצים יום כייף או פעילות גיבוש בהתאמה אישית, תוכלו ליצור איתי קשר ללא עלות ואשמח לתת לכם הצעה חוויתית עוצמתית ומעשירה, או כמו שהלקוחות שלי אומרים – ״סוף סוף גיבוש שבאמת מגבש״ 

 


אנו ספק מורשה של משרד הביטחון

רוצים צוות מגובש הפועל מתוך שיתוף פעולה ?
מחפשים פעילות קצרה ואפקטיבית ?

רוצים לפתח נושאים כגון : שיתוף פעולה,מנהיגות והובלה,מוטיבציה,יצרתיות,חדשנות,סנרגיה ?
בדרך חוויתית ומשחקית אך לא פחות מזה משמעותית וערכית ?

כאשר אדם באמת קרוב אל עצמו ביכולתו להיות קרוב קרבה אמיתית אל אחרים
סדנאות והפעלות גיבוש חווייתיות להעצמת החיובי:

לגוף, לנפש, לנשמה, לצוות ולארגון.
לחברות וארגונים למוסדות ולכל מטרה – I.D.T – In Door Training כל ההפעלות והסדנאות מתאימות לגיבוש ופיתוח צוותי, גיבוש עובדים, גיבוש ופיתוח מנהלים,happy hour , ימי גיבוש וכייף מיוחדים ומלאים, גיבוש חברה, גיבוש משפחתי,גיבוש ארגון, שובר שיגרה בימי הדרכה, חלק מיום ההדרכה, גיבוש ופיתוח צוות עובדים,פיתוח ארגוני.
 
כל הפעלה/סדנא עומדת בזכות עצמה ומספקת שילוב נדיר של:

חוויה, הנאה, שעשוע, משמעות, ערכיות ותובנות לקחת הביתה. הפעילות משאירה את חותמה גם לאחריה לזמן ארוך ותורמת לגיבוש וקרבה ותקשורת חיובית בין המשתתפים ביום יום.

ניתן גם לבצע סדרה של סדנאות אשר בונות תהליך בעל אפקט חזק ליצירת שפה ותקשורת חיובית מעצימה בכל צוות ו/או ארגון.

כל הסדנאות מתחילות בהסבר תיאורטי קצר הפותח את הדעת ומעצים את החוויה ונחתמות בשיתוף אישי: "מה אני לוקח לחיים" וזורמות לתוך חוויה מגבשת, מרתקת, משמעותית, משעשעת ומעשירה.

הסדנאות משלבות תכנים וחוויה להעצמת הפרט כחלק מתהליך הגיבוש הקבוצתי ותכנים וחוויה להעצמת הקבוצה.בסוף כל פעילות תשיג הקבוצה תוצאה מיוחדת אשר מפורטת בסוף תיאור הסדנאות בהמשך כל הסדנאות מיועדות לנשים וגברים כאחד נכתב מטעמי נוחיות בלשון זכר.

 
הכלים שבהם אנו משתמשים: במהלך כל הפעילויות הם מגוונים וכוללים: משחקי תפקידים, תנועה, ריקוד, משחקי חברה, פעילויות ODT ו – IDT , משחקי מצבים, משחקי תאטרון ואימפרוביזציה, תרגילי רגיעה ותנועה מודעת ועוד ועוד….
אהבתם? שתפו עם חברים
לחצו על התמונות למבחר שלנו
חיפוש
סדנאות גיבוש לעובדים
מה עברנו בסדנא

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

סדנאות נוספות
עלון מאיץ השמחה

מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר.

מוכר בתוכניות גפ"ן מוכר לפעילות בקרנות השוטרים. ספק מורשה במשרד הביטחון. שמחה זה עניין רציני  – חוויה משחררת בטרוף ותובנות מדהימות לחיים ולעבודה. גיבוש צוות

לוקיישנים מגניבים בכל הארץ

יום כיף בתל אביב או ערב גיבוש בזכרון יעקב, פעילות גיבוש בים המלח או יום גיבוש לעובדים בצפון, ערב גיבוש באולם ממוזג במלון בוטיק יוקרתי

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button