לוגו אתר

פעילות לטו בשבט למבוגרים ועובדים

פעילות לטו בשבט לעובדים

שאלתם את עצמכם מה תוכלו לעשות כדי לגרום לעובדים שלכם להיות מרוצים? העובדים הם הכוח שמניע את העסק, חובה עליכם לגרום להם להיות שמחים כל הזמן. עובד שלא יהיה מרוצה במקום העבודה, ימצא את עצמו עוזב אותו לטובת מקומות עבודה אחרים. אם טו בשבט מתקרב יש לכם דרך מעולה להוציא את העובדים לפעילויות גיבוש. מדובר על פעילויות שמצד אחת מחזקות את העבודה המשותפת ומצד שני גורמות לשביעות רצון. הכנו לכם כמה רעיונות מעולים לכל מי שמחפש פעילות לטו בשבט בשביל העובדים. בסוף הבחירות שאותן תעשו הן אלה שאמורות להביא אתכם להשגת המטרה הרצויה. יש כאלה שעושים בחירות לא מדויקת, כאלה שרק מרחיקות אותם מהשגת המטרה. אנו כאן נסביר לכם בדיוק אילו פעילויות יהיו מושלמות בטו בשבט, גם אם מזג האוויר חורפי וגשום.

ביקורת מפעילויות גיבוש
ביקורת מפעילויות גיבוש

נטיעת עצים בשטח פתוח

האווירה של טו בשבט היא אווירה מיוחדת, כזאת שאי אפשר למצוא כמותה באף חג אחר. אם בא לכם להשריש את אווירת החג אל תוך הפעילות המשותפת ניתן לנטוע ביחד עצים. אחד מהמנהגים של טו בשבט הינו לנטוע עצים כדי שהצמחייה בארץ תגדל ותתפתח. בו בזמן העובדים יאלצו לעבוד בשיתוף פעולה כדי להשיג את המטרה שניצבת לפניהם. בעת בחירת פעילות לטו בשבט לעובדים חובה לזכור את המהות של החג. תוכלו להרוויח בפעילות הזאת שתי ציפורים במכה אחת, ולהביא את העובדים למצב שבו הם חוזרים עם חוויות לבית.

ארוחה משותפת ומאחדת

אם מזג האוויר אינו מאפשר פעילות בחוץ יהיה אפשר למצוא גם פעילויות בתוך הבית. לארגן ארוחה משותפת של כל העובדים יחד עם צוות ההנהלה זוהי יכולה להיות פעולה מעולה. זוהי אולי ההזדמנות היחידה שבמסגרתה תוכלו לשבת עם העובדים ולשוחח איתם בנושאים שונים. ארוחה משותפת היא פעילות לטו בשבט שגם תשבור את תקרות הזכוכית. יש עובדים שעד לא מזמן פחדו או חששו לפנות למעסיקים שלהם שלא במסגרת העבודה. כאן אתם מראים כי למרות שמדובר על מקום עבודה יהיה אפשר לעבוד בצורה מהנה. אין תחושה יותר מהנה מאשר לעבוד יחד בשיתוף פעולה ובהנאה אמיתית.

פעילות גיבוש ספורט מלמדת ומהנה
פעילות גיבוש מלמדת ומהנה

פעילות ODT מחוץ לעבודה

פעילות ODT היא פעילות אתגרית שנועדה לחזק את הקשר בין חברי הקבוצה. לרוב מבצעים אותה כאשר יש קושי בין העובדים לתקשר האחד עם השני תוך כדי העבודה. הפעילות מראה לעובדים עד כמה שיתוף פעולה יכול להצמיח בניהם. בלי שיהיה שיתוף פעולה בין הצדדים, לא יהיה אפשר להתקדם אל עבר השלבים הבאים. גם כאן ישנה חשיבות למזג אוויר טוב כדי שיהיה אפשר לקיים את הפעילות בשטח הפתוח. חשוב להגיד כי פעילות ODT לטו בשבט יכולה להתקיים גם בתוך מבנה סגור. פעילות לטו בשבט צריכה להיות פעילות שתאפשר לכם לבצע אותה בכל תרחיש. זה לא משנה אם בחוץ מזג האוויר גשום או נעים.  

סדנה משותפת בתחומים שונים

פעילות לטו בשבט לעובדים יכולה להיות גם פעילות שמלמדת אותם דברים חדשים. כיום ישנה רשימה ארוכה של סדנאות שיהיה אפשר ליישם אותן במקום העבודה. בכל פעם תוכלו להביא סדנה חדשה שתלמד את העובדים איך הם יכולים לעבוד ביחד. אפילו אם יש אתגרים שמקשים עליהם או שגורמים להם לחזור לאחור. הסדנה יכולה להיות סדנה שקשורה לטו בשבט בכל מיני הקשרים, כך שגם אווירת החג לא תפסח. הביאו את עצמכם למצב שבו תהפכו את מקום העבודה למקום שכיף לשהות בו.

מחפשים לרכוש פרחים לחג? גיבוש איכותי בשיתוף טוליפ גארדן מציעים לכם לרכוש פרחים בחולון במחירים אטרקטיבים, לחצו על הקישור לקבלת מידע נוסף.

אהבתם? שתפו עם חברים
חיפוש

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש
ניווט מהיר

תפריט מסעדת הצל – בנים

תפריט לצהריים את הארוחה נפתח בפוקאצ'ה לצד שמן זית ובלסמי טחינה “ הר ברכה “ סלט עלים ירוקים חציל “מדורה” טחינה, סילאן ושקדים קלויים פלפלים

ארוחת צהרים כשרה ומעולה בגושן

תפריט צהריים 1 גושן  מבחר מנות ראשונות (ללא הגבלה-עד קבלת המנות העיקריות)  כבדי עוף-צלויים על פירות מקורמלים. לליפאפ כנפיים בציפוי פנקו עם רוטב פורט אנטי

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button