לוגו אתר

פעילויות גיבוש אקסטרימיות

פעילות גיבוש בכרמל

פעילויות ODT, אטרקציות, טיול שטח, ג'יפים, סנפלינג, יום כיף, פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים, ערב גיבוש,יום כיף לעובדים

ימי גיבוש הן כלי מצוין ליצירת אווירה חיובית בקרב קבוצה, לשפר את היחסים הבינאישיים, את ההזדהות עם מקום העבודה ועוד. במהלך פעילות אקסטרימית, אפשר אפילו לשפר יכולות ניהוליות ולאתגר יכולות ארגון ותקשורת! אחרי הכל, כולנו צריכים התרעננות קלה מדי פעם, על מנת לשמור על הריכוז ולהיות במיטבנו…

בקבוצות מסוימות (למשל כשרוב החברים בקבוצה הם צעירים), פעילויות גיבוש אקסטרימיות הן בדיוק הדבר על מנת לשחרר את המשתתפים, לאפשר להם "להוציא אגרסיות", "לשבור דיסטנס", לחדש כוחות ולזכור לחיוב את הכיף שאחראים לו מקום העבודה והמעביד.

פעילויות אקסטרימיות הן בדרך כלל פעילויות odt פיסיות אתגריות, כמו רכיבה על טרקטורונים, רכיבה על סוסים, טיפוס הרים, משחקי הומור מטורפים, טיולי אופניים, טיולי ניווט בשטחים פתוחים, טיולי ג'יפים, ראפטינג ולא פחות מזה פעילויות גיבוש שמחברות אנשים אחד לשני מתוך העצמת החיובי.

טעימה מהפעילויות הייחודיות שלנו

  • המרוץ לחשיפת המטבח הדרוזי – תחרות חווייתית ומסעירה המגוללת את סיפורו של המטבח הדרוזי האוטנטי בהרפתקה ייחודית בכפר הדרוזי עוספיה.
  • משחקי הומור מטורפים – פעילות מרתקת המשלבת משחקי אלתור ומשימות קומיות משחררות המקנות תחושת אקסטאזה וקתרזיס.

המיקום ורמת האקסטרימיות תיקבע על פי מאפייני הקבוצה ורמת העניין שלהם בפעילויות מהסוג הזה.

פעילות גיבוש מוציאה מהשגרה ומאפשרת חוויה חד פעמית

פעילות גיבוש תאחד את הקבוצה ותיצור חברויות, זיכרונות משותפים וחוויות ייחודיות שעליהן ידברו העובדים במשך זמן רב, אנו מציעים פעילויות ODT אקסטרימיות רבות המשלבות חוויות עוצמתיות בשילוב תהליכים רגשיים המביאים לתובנות חשובות על חשיבות ניהול ושיתוף הפעולה בתוך הצוות.

בפעילות גיבוש אקסטרימית עוברים חברי הקבוצה ביחד חוויה שהחיים הרגילים בדרך כלל לא היו מזמנים להם. לדוגמה, רכיבה על סוסים בקבוצה יחד עם חברים מהעבודה, מספקת לעובדים חוויה של שהות בטבע, בלווית החיה מלאת ההוד, הסוס. החוויה מעודדת שיחה קלילה בין הרוכבים והרבה חיבור לטבע ורגעים של ריכוז בדרך, בסוס עצמו, או בתחושות האישיות של כל רוכב.

קוראים לפעילויות האלה "פעילויות גיבוש", מפני שהן באמת יוצרות חברויות ומאחדות את העובדים. החווייה האקסטרימית המשותפת מציגה בפני העובדים צד חדש של חבריהם לעבודה שהם עוד לא הכירו, מביאה אותם להיכרות יותר אינטימית, ומייצרת חברויות גם בין עובדים שלא הכירו עד כה.

העבודה עם חברים, עימם בילינו גם מחוץ לעבודה ועברנו יחדיו חוויות אישיות, היא נעימה יותר, ומכאן שהיא גם פרודוקטיבית יותר בדרך כלל.

מה למשל אפשר לעשות ביום פעילות גיבוש אקסטרימי?

האפשרויות לפעילות גיבוש אקסטרימית הן כמעט אינסופיות. חברות שמעוניינות לארגן יום פעילות כזה לעובדיהן מומלץ לשלב פעילויות פיזיות כפי שצוין, אך לא פחות מזה פעילויות גיבוש אשר מקרבות את האנשים על ידי העצמת החיובי. מומלץ לפנות אלינו ונשמח ליעץ לכם על השילוב המתאים ביותר גם למטרה שלכם וגם לכיס שלכם.

פעילויות חווייתיות נוספות שאנו יכולים להציע הן – רכיבה על ג'יפים, טיולי סגווי, המירוץ לחשיפת המטבח הדרוזי בתוך אוהל מיוחד, טרקטורונים או רכבי באגי בשטח, פעילויות הומור מטורפות, טיול רגלי או רכיבה על אופניים בתוואי מאורגן מראש, שמתאים לכושר ולרצון של העובדים שיגיעו), טיולים המשלבים אטרקציות כמו טיסה בכדור פורח, על טרקטורון מעופף ולא פחות מזה לפרגן לחברנו .

מה עוד אפשר לעשות ביום פעילות שכזה?

מי שמארגן יום פעילות שכזה, מוזמן להוסיף ל"חבילה" אינספור פינוקים לקבוצה – למשל, ניתן לעצור באמצע הדרך לפיקניק או לארוחת ברביקיו, ניתן לשלב סדנאות קצרות או להזמין מעסים לפינוק במהלך הפעילות, ועוד כיד הדמיון הטובה…

אהבתם? שתפו עם חברים
מה עברנו במאמר

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש
מאמרים נוספים

אינטליגנציה ריגשית ניהולית

אינטליגנציה רגשית [EQ] היא היכולת לתפוס במדויק את הרגשות שלכם ושל אחרים, להבין את הסימנים שהרגשות משדרים לגבי מערכות יחסים, ולנהל את הרגשות שלכם ושל

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button