טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
פעילות odt למבוגרים – גיבוש איכותי

פעילות odt למבוגרים

פעילות odt למבוגרים

המשמעות של המושג ODT היא פעילות התנסות בשטח (OUT DOOR TRAINING). במאמר זה נסביר מהי פעילות ODT לקהל היעד של אנשים מבוגרים, מה השוני בין פעילות זו לקהלי יעד שונים (ילדים/מבוגרים) ומה הרעיון המרכזי של פעילות זאת.

 

המשמעות של פעילות OUT DOOR

 

המשמעות של OUT DOOR תמיד תתייחס לסביבת העבודה ויציאה מאותו מרחב סגור אליו אנו מורגלים וזאת היישר אל המרחב הפתוח. המשמעות של TRAINING היא הקניית כלים ומיומנויות שונות על ידי פעילויות מגבשות ומשחקים שונים. הרעיון המרכזי של פעילות Odt למבוגרים היא לצאת מאותו אזור נוחות אליו המבוגר התרגל ובו הוא מרגיש בטוח ונוח לאותה סביבה שאינה מוכרת לו. סביבה בה שולטת חוסר הוודאות. בסביבה זו אותו אדם  יבצע משימות וישתתף בפעילויות שונות, אם מדובר על פעילויות פיזיות או פעילויות מנטאליות ויחווה הצלחות וכישלונות וכן קירבה אל אנשים אחרים ששוהים איתו. התנסות שונה זו תאפשר לאותו מבוגר התנסות ברמה חווייתית רגשית גבוהה שתתורגם להיכרות עם ערכים מסויימים, למידה, העצמה, שינוי דפוסי התנהגות ועוד.

המטרה  – פעילות OUT DOORS למבוגרים

 

המטרה העיקרית של פעילות Odt למבוגרים וזאת מעבר להנאה ולאתגר שבפעילות היא לתמוך ביצירתיות של המשתתף, לעודד את עובדי החברה לשתף פעולה אחד עם השני, להתקרב ולהכיר את העובדים האחרים בצוות ובארגון בו הם עובדים. פעילות ה- ODT שמה דגש חשוב מאוד על העצמתו של החיובי בחייו של כל עובד וחשוב לדעת שהפעילות חוצה גילאים ותפקידים בארגון. הזרז של פעילות חוץ מאופיין בתחרותיות (מביאה להישגיות),  זהות ארגונית, היכרות עם יכולות חבויות של אנשים בצוות, חיבור בין אנשים וכו'. פעילות ה- ODT תמיד תתבצע בקבוצה ומטרותיה תמיד יוגדרו מראש ויושגו באמצעות תהליכי עיבוד קבוצתיים המתקיימים בסיום כל משימה. בטווח הארוך, התוצרים הנלמדים ישמשו ככלים חשובים מאוד אותם המשתתפים יישמו בחייהם.

 

אם גם אתם מעוניינים בפעילות חווייתית לצוות, פעילות גיבוש לקבוצת העובדים שלכם. פעילות באווירה נינוחה, מלכדת, מלאת צחוק והנאה, בלתי פורמלית אשר תגבש את צוות העובדים שלכם. אתם מוזמנים להתקשר אל צוות המומחים של גיבוש איכותי בטלפון: 077-2170717

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.