לוגו אתר

פעילות גיבוש לחורף – מה אפשר לעשות לעובדים בחורף?

פעילות גיבוש בחורף לעובדים

החורף כבר כאן, לכן יהיה עליכם להכין את עצמכם לקראתו בצורה המיטבית. אחד מהדברים שצריך לקחת בחשבון זה שמזג האוויר עשוי להשתנות כל הזמן בצורה מהותית. אם היום מזג האוויר היה נעים באופן יחסי, מחר הוא עלול להיות גשום וקר. מהסיבה הזאת יהיה עליכם לחפש פעילויות שונות שיהיו מותאמות למזג האוויר. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו תעשו פעילות שלא תהיה מתאימה למזג האוויר – ותוצאותיה יהיו בהתאם. את מרבית הפעילויות תרצו לעשות לעובדים, בתור פעילות גיבוש שמחזקת את הקשר ביניהם. גם בחודשי החורף יהיה עליכם לשים את שיתוף הפעולה בין העובדים במרכז תשומת הלב.

אירוח ביתי אצל אחד העובדים

בחורף תוכלו למצוא את עצמכם מבלים את הזמן בלהתארח אצל אנשים שונים. זוהי הזדמנות מעולה לנצל את החורף כדי להכיר את העובדים קצת יותר טוב מחוץ לשעות העבודה. תוכלו לשאול אם אחד העובדים יהיה מוכן לארח את שאר העובדים אצלו בבית. אין דבר יותר מגבש מאשר להתארח בבית של אחד העובדים, בטח כאשר בחוץ מזג האוויר גשום וקר. במקום שתמצאו את עצמכם במצב שבו תצטרכו להתרוצץ בחוץ, תוכלו להנות האחד בחברתו של האחר. מי שיפתח את הבית בפני העובדים ידאג שכולם ירגישו בנוח מבלי שתהיה בעיה.

ארוחה משותפת במסעדה

עוד פתרון מעולה לפעילות גיבוש לחורף הוא לקבוע ארוחה משותפת במסעדה. ההגעה למסעדה יכולה להיות בעייתית בגלל מזג האוויר, אך לא מעבר לכך. הישיבה בתוך המסעדה עצמה תהיה במקום מקורה, כך שבהקשר הזה לא תהיה בעיה. תוכלו לשבת האחד עם השנייה על מנת לשתף חוויות שלא קשורות למקום העבודה. ארוחה משותפת במסעדה היא דרך מעולה לדבר זה עם זה על בטן מלאה. סוף כל סוף השיחות לא צריכות להיות על עניינים הקשורים לעבודה באופן ישיר. תוכלו להכיר את העובדים האחרים בהקשרים נוספים, לא פחות מעניינים כמובן.

פעילות גיבוש בזום

נדמה לכם כי לעובדים לא יהיה חשק לצאת מהבית בגלל מזג האוויר? אין שום בעיה, יהיה ניתן לקבוע פעילות גיבוש בזום. את הפעילות תוכלו להעביר בעצמכם או להיעזר באיש מקצוע מנוסה בתחום הזה. הזום נכנס לחיינו עוד בעידן הקורונה, אך הוא כאן על מנת להישאר למשך שנים ארוכות. את הזום תוכלו לנצל לעבודה יעילה, אך בו בזמן תוכלו להשתמש בו גם לפעילות גיבוש. כל אחד מהעובדים יתחבר לזום מהמקום שבו הוא נמצא כדי לקחת חלק. גם בזום יהיה ניתן להכיר את העובדים מחוץ לעבודה, אפילו אם הם נמצאים בריבועים קטנים. פעילות גיבוש בזום תאפשר לכל אחד מהעובדים לספר על עצמו ולהגיד את הדברים שחשובים בשבילו.

הנאה במשרד בזמן העבודה

רוצים לעשות משהו קצת אחר בהשוואה לכל הפתרונות שניתנו לכם עד כה? יש אפשרות להוציא את העובדים משגרת העבודה, אך מבלי להוציא אותם פיזית מהעבודה עצמה. בימי החורף בעייתי יהיה למצוא מקום שאליו לעובדים יהיה נוח להגיע. מהסיבה הזאת תוכלו פשוט לדאוג להביא את האטרקציות ואת הפעילויות אליהם למשרד. תאפשרו להם כמה שעות של ניחותא, בהן הם מכירים האחד את השני בצורה יותר מעמיקה. אומנם הם לא יצאו פיזית מהמשרד, אך כן תוכלו להוציא אותם מחשבתית מהאזור הספציפי הזה. תוכלו להם להביא את עצמם כמו שהם באים לידיי ביטוי במפגשים חברתיים אחרים. תהיה לכם אופציה לגלות על העמיתים לעבודה דברים שלא ידעתם עליהם עד כה.

אהבתם? שתפו עם חברים
חיפוש

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש
ניווט מהיר

תפריט מסעדת הצל – בנים

תפריט לצהריים את הארוחה נפתח בפוקאצ'ה לצד שמן זית ובלסמי טחינה “ הר ברכה “ סלט עלים ירוקים חציל “מדורה” טחינה, סילאן ושקדים קלויים פלפלים

ארוחת צהרים כשרה ומעולה בגושן

תפריט צהריים 1 גושן  מבחר מנות ראשונות (ללא הגבלה-עד קבלת המנות העיקריות)  כבדי עוף-צלויים על פירות מקורמלים. לליפאפ כנפיים בציפוי פנקו עם רוטב פורט אנטי

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button