טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
תכנית ערב גיבוש לדוגמה – גיבוש איכותי

תכנית ערב גיבוש לדוגמה

תכנית ערב גיבוש לדוגמה

פעילות גיבוש למורים, חדר מורים, מורות, בית ספר, HAPPY HOUR בעבודה, יום כיף, פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, יום כיף בתל אביב, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים, ערב גיבוש,יום כיף לעובדים, 

על בסיס ניסיון של שנים רבות אנו מצעים לכם תכנית ערב גיבוש צוות עצמתי המשלב המון צחוקים וכיף והמון ערך מוסף ומשמעות בשילוב אוכל ומקומות מדליקים לדוגמה:

מגוון רחב עוד יותר של מקומות לערבי גיבוש צוות וימי כיף וגיבוש תמצאו בקישור הזה
בכל מקרה מוזמנים לצלצל ואנחנו נשמח לייעץ לכם על ערב הגיבוש המושלם בשבילכם בחינם וללא התחייבות

16:30-17:00: קבלת פנים מפנקת

17:00-18:30 – עושים צחוק בעבודה- משחקי הומור ומשחקי תקשורת היתוליים מצבים קומיים וצחוק – סוחף,מצחיק, זהירות אפשר להתפוצץ מצחוק. הפעלת משחקים היתוליים ומצבים קומיים מפילים. ההפעלה מזמינה להיפגש ברצף אין סופי של מצבים קומיים. סוחף ומגלגל מצחוק,חוויה של שחרור ענק…וחוויה עמוקה של חופש פנימי וחיצוני.רגעים ארוכים של צחוק משוחרר ומתגלגל כמו שאנחנו מכירים במצב כפית.במשחקי השתטות ושובבות בו נרשה לעצמנו לרגע לצחוק להרחבה
תוצאה: מונע שחיקה,מחזק,פורקן עמוק, רגיעה,שקט, חיזוק המערכת החיסונית, שמחה וקרבה לאחרים וגיבוש.

או ממבחר ההפעלות לגיבוש מתוך העצמת החיובי
"המקשיבה" – עוצמת ההקשבה. לפרוט היכנסו לקישור,
"המתקשרת" – יסודות התקשורת ההרמונית. לפרוט היכנסו לקישור.
"הסומכת" – משחקי אמון מפתיעים לפרוט היכנסו לקישור. 

18:30-19:15 מחבר ארוחות ערב מפנקות וכשרות

19:15 – פעילות מושלמת המבוססת על ניסיון של שנים לסיום הערב – "המפרגנת" – כוח הקסם של הפרגון- מדהים מעצים מגבש ברמות לא מוכרות. כוח הקסם של הטוב פעילות מפתיעה בעצומתה מחברת מקרבת בין המשתתפים ומשפיעה לטווח ארוך. פעילות מדהימה ליצירת פלטפורמה חיובית, כל שיתוף פעולה מתחיל ממציאת בסיס חיובי ומעצים אצל השותפים לעשייה. הסדנא תורמת לאווירה חיובית המעצימה את הגיבוש ותורמת לאיכותו.

20:30 – קינוח מפנק וסיום.

אורך שתי ההפעלות כשעתיים וחצי נטו

כמות אידאלית של משתתפים בקבוצה כ – 25 משתתפים(ניתן גם לקבוצה קטנה יותר) אך ניתן לקיים גם לקבוצה של עד כ – 45 משתתפים במידה של כמות גדולה יותר רצוי לחלק לשתי קבוצות או ללחוץ כאן ולראות פעילות לקבוצות גדולות.

כמה מילים חשובות על הסדנאות…

ניתן להחליף את ההפעלות בהפעלות אחרות מתוך המבחר המופיע כאן

לפרטים ולהצעת מחיר צלצלו עכשיו ל – 077-2170717