טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
אקלים חיובי בסביבת העבודה – גיבוש איכותי

אקלים חיובי בסביבת העבודה

אקלים חיובי בסביבת העבודה

הפקת ימי גיבוש ו ערבי גיבוש לעובדים | פעילויות גיבוש השילוב המושלם שיש בו הכל | פעילות גיבוש השילוב המושלם | פעילות גיבוש מהסרטים

מכירים את ההרגשה הלא נעימה כאשר אתם נמצאים בסביבה עוינת ? או במרחב שבו אנשים מקללים, רבים ומתווכחים ? לפעמים גם נוכחות של אנשים כועסים, נרגנים, מתוסכלים, אפילו אם אינם מבטאים זאת, גורמת לנו תחושה של אי נוחות ולפעמים אנו ממש נרתעים ומעדיפים להתרחק מהאזור ומנוכחותם ככל יכולתנו. מכירים את ההרגשה שנגרמת ע"י מחשבה שלילית שאנו חושבים ומיצרים ? בניסוי פשוט נמצא שכאשר אנו חושבים מחשבות שליליות התנגדות השרירים שלנו קטנה וכוח העמידות שלנו קטן גם ברמה הנפשית וגם ברמה הפיסית.

מחקרים רבים מראים קשר בין המחשבות שלנו לבין המצב הבריאותי שלנו. מחשבות שליליות מחלישות את המערכת החיסונית ומביאות למחלות פיסיות ונפשיות.

מחשבות חיוביות מביאות לחוסן רוחי נפשי ופיסי. במהלך למעלה מעשרים שנה האחרונות התנסיתי במגוון טכניקות להעצמת החיובי וכוחה של המילה הטובה, פרגון וגישה חיובית, הכשרתי מאות אנשים כמנחים והנחתי אלפי סדנאות מגוונות לעשרות אלפי אנשים התורמות להעצמת הגישה החיובית ומשפרות את החוסן הנפשי הרגשי והפיסי ותורמות רבות לבריאות של כל אחד מאתנו.

 

לפרטים נוספים התקשרו 054-4640468