לוגו אתר

סדנאות לארגונים

מטרתו של כל ארגון מושגת באמצעות הערך המרכזי בו, הוא הארגון. יצירת רווחים משמעותיים, הגדלת שיתוף הפעולה בין הגורמים בארגון ויצירת אופני עבודה יעילים – כל אלו אינם אלא תוצאה  של ארגון מקצועי. באמצעות סדנאות לארגונים ניתן לשפר את הישגי הארגון באופן משמעותי ותוך השגת היעדים בכלים המקצועיים ביותר.

השגת מטרות עסקיות וחברתיות

במטרה להשיג מטרות עסקיות, חברתיות וכלכליות שונות, מגוון רחב של סדנאות לאירועים עומדות לרשות חברות ועסקים בהיקפים משתנים. מגוון רחב של סדנאות לארגונים מאפשר יצירת שינויים מהפכניים בהיבטים רבים, החל משינוי תפיסות רציונאליות לכאורה, דרך יצירת שינוי בדפוסי הרגשה לא יעילים, שילוב מיומנויות חברתיות, עסקיות ויומיומיות ועד לשינוי עמוק של הרגלי חיים יומיומיים. סדנאות לארגונים כוללות מגוון פעילויות לפיתוח יכולות ניהוליות, גיבוש חברתי ויצירת הווי ארגוני יעיל ופרודוקטיבי.

פעולות במגוון תחומים

המגוון הגדול של סדנאות לארגונים כולל אפשרויות שונות וביניהן סדנאות של מיומנויות ניהול מתקדמות היעילות לכל דרגי הניהול בארגון באשר הם. הסדנאות כוללות פעילויות לפיתוח צוותי, ניהול ישיבות וניהול עבודות צוות, פעילויות לפיתוח אינטליגנציה רגשית, מיומנויות ניהול משא ומתן ושירות לקוחות, מיומנויות למכירה אטרקטיבית, מצוינות אישית, פיתוח מיומנויות ניהול זמן, סגנונות תקשורת שונים, יכולות הקשבה ועוד.

הסדנאות השונות כוללות סוגים של סדנאות לעובדים ולמנהליהם בהתאם לאופי הארגון ולצרכיו הייחודיים. כמו כן ניתן למצוא מגוון סדנאות לארגונים ולקבוצות.

נכון, המגוון גדול ועשוי לבלבל – אבל אני זמין עבורכם, לכל שאלה, הבהרה או הכוונה

התקשרו 077-2170717  כבר עכשיו ויחד נבנה ערב גיבוש מושלם או יום כיף שבאמת מגבש

המשלב סדנאות גיבוש שיהפכו את פעילות גיבוש שלכם לאפקטיבית ומהנה

מחכה לשמוע מכם, אלון.

מה עברנו בסדנא
אהבתם? שתפו עם חברים
לחצו על התמונות למבחר שלנו
סדנאות לארגונים

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

סדנאות נוספות
עלון מאיץ השמחה

מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר.

שמחה זה עניין רציני  – חוויה משחררת בטרוף ותובנות מדהימות לחיים ולעבודה. גיבוש צוות ומנהלים מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר. הצעה לפעילות ייחודית

לוקיישנים מגניבים בכל הארץ

יום כיף בתל אביב או ערב גיבוש בזכרון יעקב, פעילות גיבוש בים המלח או יום גיבוש לעובדים בצפון, ערב גיבוש באולם ממוזג במלון בוטיק יוקרתי

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button