לוגו אתר

"הסינרגית" – השלם גדול מסך חלקיו – מושלם לפיתוח מנהלים וצוות

*"הסינרגית" ((synergy – משחקי אינטראקציות רב משתתפים,שיתוף פעולה וסינרגיה הגיבוש בהתגלמותו. סדנא זו מזמינה לאינטראקציה קבוצתית המעלה שאלות כמו : איך נוצרת סינרגיה ? איך פעולה משותפת תורמת להצלחת המשימה. איך נוצר שיתוף פעולה ואיך מצליחים השותפים בתהליך לפעול מתוך העצמה הדדית ולא תחרות הורסת. האם תתכן התקדמות והצלחה ללא תחרות ?
תוצאה: תובנות עמוקות,תחושה של מכונה משומנת תחושת ביחד בצוות,מוטיבציה והנאה בגיבוש הקבוצתי.
*סינרגיזם, סינרגיה, פעולה משותפת של שני גורמים או יותר הנותנת תוצאה חזקה יותר מאשר הצירוף של פעולות כל הגורמים בנפרד; שיתוף פעולה בין שתי קבוצות, פעולה משולבת.

אורך כל סדנה/הפעלה כשעה ורבע ניתן לשלב בינייהם ארוחה וניתן לקיים את הפעילות בכל מקום שיש בו חלל נטרלי המכיל את כל המשתתפים במעגל עגול.

כמות אידאלית של משתתפים בקבוצה כ – 25 משתתפים(אפשר גם לקבוצות קטנות יותר) אך ניתן לקיים את הפעילות לקבוצה של עד כ – 35 משתתפים במידה של כמות גדולה יותר רצוי לחלק לשתי קבוצות או ללחוץ כאן ולראות פעילות לקבוצות גדולות.

כמה מילים חשובות על הסדנאות והפעלות 

התקשרו  077-2170717 כבר עכשיו ויחד נבחר פעילויות גיבוש

או משחקי גיבוש המחזקים עבודת צוות ומותאמים במיוחד

ל  יום כיף או ערב גיבוש שבאמת מגבש.

מחכה לשמוע מכם, אלון.

מה עברנו בסדנא
אהבתם? שתפו עם חברים
לחצו על התמונות למבחר שלנו
סדנאות לארגונים

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

סדנאות נוספות
עלון מאיץ השמחה

מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר.

שמחה זה עניין רציני  – חוויה משחררת בטרוף ותובנות מדהימות לחיים ולעבודה. גיבוש צוות ומנהלים מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר. הצעה לפעילות ייחודית

לוקיישנים מגניבים בכל הארץ

יום כיף בתל אביב או ערב גיבוש בזכרון יעקב, פעילות גיבוש בים המלח או יום גיבוש לעובדים בצפון, ערב גיבוש באולם ממוזג במלון בוטיק יוקרתי

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button