טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
"הסינרגית" – השלם גדול מסך חלקיו – מושלם לפיתוח מנהלים וצוות – גיבוש איכותי

"הסינרגית" – השלם גדול מסך חלקיו – מושלם לפיתוח מנהלים וצוות

"הסינרגית" – השלם גדול מסך חלקיו – מושלם לפיתוח מנהלים וצוות

משחקי חברה,יום כיף, משחקי חברה למבוגרים,  פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, יום כיף בתל אביב, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים,  משחקי חברה מצחיקים,  ערב גיבוש,יום כיף לעובדים,  ימי גיבוש,ימי כיף לעובדים, סדנאות גיבוש ,ימי כיף,ערבי גיבוש,אלון שפריר, גיבוש איכותי

*"הסינרגית" ((synergy – משחקי אינטראקציות רב משתתפים,שיתוף פעולה וסינרגיה הגיבוש בהתגלמותו. סדנא זו מזמינה לאינטראקציה קבוצתית המעלה שאלות כמו : איך נוצרת סינרגיה ? איך פעולה משותפת תורמת להצלחת המשימה. איך נוצר שיתוף פעולה ואיך מצליחים השותפים בתהליך לפעול מתוך העצמה הדדית ולא תחרות הורסת. האם תתכן התקדמות והצלחה ללא תחרות ?
תוצאה: תובנות עמוקות,תחושה של מכונה משומנת תחושת ביחד בצוות,מוטיבציה והנאה בגיבוש הקבוצתי.
*סינרגיזם, סינרגיה, פעולה משותפת של שני גורמים או יותר הנותנת תוצאה חזקה יותר מאשר הצירוף של פעולות כל הגורמים בנפרד; שיתוף פעולה בין שתי קבוצות, פעולה משולבת.

אורך כל סדנה/הפעלה כשעה ורבע ניתן לשלב בינייהם ארוחה וניתן לקיים את הפעילות בכל מקום שיש בו חלל נטרלי המכיל את כל המשתתפים במעגל עגול.

כמות אידאלית של משתתפים בקבוצה כ – 25 משתתפים(אפשר גם לקבוצות קטנות יותר) אך ניתן לקיים את הפעילות לקבוצה של עד כ – 35 משתתפים במידה של כמות גדולה יותר רצוי לחלק לשתי קבוצות או ללחוץ כאן ולראות פעילות לקבוצות גדולות.

כמה מילים חשובות על הסדנאות והפעלות 

התקשרו  077-2170717 כבר עכשיו ויחד נבחר פעילויות גיבוש

או משחקי גיבוש המחזקים עבודת צוות ומותאמים במיוחד

ל  יום כיף או ערב גיבוש שבאמת מגבש.

מחכה לשמוע מכם, אלון.