טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
"היצירתית" – למצוא את החלק היוצר בתוכי – מתאים במיוחד לפיתוח חדשנות ויצרתיות – גיבוש איכותי

"היצירתית" – למצוא את החלק היוצר בתוכי – מתאים במיוחד לפיתוח חדשנות ויצרתיות

"היצירתית" – למצוא את החלק היוצר בתוכי – מתאים במיוחד לפיתוח חדשנות ויצרתיות

"היצירתית" – למצוא את החלק היוצר בתוכי – החזון האישי כאבן יסוד בחזון הקבוצתי – היצירה והחזון כאלמנט מלכד ומגבש.כוח היצירה ממלא את כל אחד מאיתנו ביודעין או לא ביודעין בשמחה ומוטיבציה. בסדנא נתנסה ביצירה משותפת במעגלים ובכל הקבוצה ביחד.נחווה את הבסיס הרחב שנוצר בתהליך היצירה המשותף,נגלה את השעשוע וההנאה בליצור בכן ועכשיו כמו ילדים שמשחקים בחול ויוצרים ארמונות ברגע זה.נגלה את הכוח של הדמיון בתהליך היצירה והכיף של ההתנסות מרעיון ועד המימוש.נגלה את הכוח של היצירה המשרתת את ההתפתחות האישית שלנו.את העוצמה של יצירה למען האחר למען רעיון התומך ועוזר לאחרים.את ההנאה שביצירת חזון חיינו האישי והקבוצתי דרך יצירת פסל משותף המורכב מהמון פסלים קטנים שכל אחד בקבוצה יצר.
תוצאה: תחושת סיפוק ומלאות,הנאה שבגיבוש,טיפים לחיים,חזון אישי וקבוצתי.מוטיבציה להמשיך הלאה

אורך כל פעילות/סדנה כשעה ורבע ניתן לשלב ביניהם ארוחה וניתן לקיים את הפעילות בכל מקום שיש בו חלל נטרלי המכיל את כל המשתתפים במעגל עגול.

כמות אידאלית של משתתפים בקבוצה כ – 25 משתתפים(אפשר גם לקבוצות קטנות יותר) אך ניתן לקיים את הפעילות לקבוצה של עד כ – 35 משתתפים במידה של כמות גדולה יותר רצוי לחלק לשתי קבוצות או ללחוץ כאן ולראות פעילות לקבוצות גדולות.

כמה מילים חשובות על הסדנאות והפעלות 

לפרטים ולהצעת מחיר צלצלו עכשיו ל – 077-2170717