לוגו אתר

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

"היצירתית" – למצוא את החלק היוצר בתוכי – מתאים במיוחד לפיתוח חדשנות ויצרתיות

"היצירתית" – למצוא את החלק היוצר בתוכי – החזון האישי כאבן יסוד בחזון הקבוצתי – היצירה והחזון כאלמנט מלכד ומגבש.כוח היצירה ממלא את כל אחד מאיתנו ביודעין או לא ביודעין בשמחה ומוטיבציה. בסדנא נתנסה ביצירה משותפת במעגלים ובכל הקבוצה ביחד.נחווה את הבסיס הרחב שנוצר בתהליך היצירה המשותף,נגלה את השעשוע וההנאה בליצור בכן ועכשיו כמו ילדים שמשחקים בחול ויוצרים ארמונות ברגע זה.נגלה את הכוח של הדמיון בתהליך היצירה והכיף של ההתנסות מרעיון ועד המימוש.נגלה את הכוח של היצירה המשרתת את ההתפתחות האישית שלנו.את העוצמה של יצירה למען האחר למען רעיון התומך ועוזר לאחרים.את ההנאה שביצירת חזון חיינו האישי והקבוצתי דרך יצירת פסל משותף המורכב מהמון פסלים קטנים שכל אחד בקבוצה יצר.
תוצאה: תחושת סיפוק ומלאות,הנאה שבגיבוש,טיפים לחיים,חזון אישי וקבוצתי.מוטיבציה להמשיך הלאה

אורך כל פעילות/סדנה כשעה ורבע ניתן לשלב ביניהם ארוחה וניתן לקיים את הפעילות בכל מקום שיש בו חלל נטרלי המכיל את כל המשתתפים במעגל עגול.

כמות אידאלית של משתתפים בקבוצה כ – 25 משתתפים(אפשר גם לקבוצות קטנות יותר) אך ניתן לקיים את הפעילות לקבוצה של עד כ – 35 משתתפים במידה של כמות גדולה יותר רצוי לחלק לשתי קבוצות או ללחוץ כאן ולראות פעילות לקבוצות גדולות.

כמה מילים חשובות על הסדנאות והפעלות 

לפרטים ולהצעת מחיר צלצלו עכשיו ל – 077-2170717

מה עברנו בסדנא
אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
לחצו על התמונות למבחר שלנו
סדנאות נוספות
עלון מאיץ השמחה

מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר.

שמחה זה עניין רציני  – חוויה משחררת בטרוף ותובנות מדהימות לחיים ולעבודה. גיבוש צוות ומנהלים מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר. הצעה לפעילות ייחודית ״יצירתיות היא אינטליגנציה שעושה חיים״ "creativity is intelligence having fun" אלברט אינשטיין – Albert Einstein "יום ללא שמחה הוא יום מבוזבז"

פעילות מיוחדת לפורים

קריזיקה פעילות הומור,השתטות וצחוק משעשעת לפורים

זהירות אפשר להתפוצץ מצחוק. – חדש חדש חדש. סדנת צחוק השתטות והומור משעשעת בטרוף. מיוחדת לפורים עד לא ידע. מזמינה את המשתתפים לאתגר מרתק של לוותר על לעשות חשבון לאחרים. הפעילות מורכבת מאין סוף משימות ומשחקי אימפרוביזציה היוצרים מצבים קומיים בסגנון הנונסנס מצחיקים בטרוף. ככל

לוקיישנים מגניבים בכל הארץ

יום כיף בתל אביב או ערב גיבוש בזכרון יעקב, פעילות גיבוש בים המלח או יום גיבוש לעובדים בצפון, ערב גיבוש באולם ממוזג במלון בוטיק יוקרתי או סדנת צחוק,הומור והשתטות  מטורפת מתחת לעץ אלון עתיק – לא חשוב איזה לוקיישן מגניב תבחרו עבור פעילות הגיבוש שלכם, אני מזמין

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram