טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
מגוון משחקי גיבוש מלאי ערך וצחוק, סדנאות ופעילויות גיבוש מרתקות

"לאלתר את החיים" – צחוקים את הרגע – אזהרה אפשר להתפוצץ מצחוק

"לאלתר את החיים" – צחוקים את הרגע – אזהרה אפשר להתפוצץ מצחוק

משחקי חברה,יום כיף, משחקי חברה למבוגרים,  פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, יום כיף בתל אביב, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים,  משחקי חברה מצחיקים,  ערב גיבוש,יום כיף לעובדים,  ימי גיבוש,ימי כיף לעובדים, סדנאות גיבוש ,ימי כיף,ערבי גיבוש,אלון שפריר, גיבוש איכותי

"לאלתר את החיים " משחקי אלתור מטורפים –  שיפילו אתכם לרצפה  – זרימה,ספונטניות,אלתור וכייף כמה פעמים בחיינו רצינו להרגיש חופשיים – משוחררים מדאגות – חיים ברגע זה בלבד, . לזרום, לעשות באמת מה שמתחשק לנו ברגע, לחוות אפילו לכמה דקות חופש אמיתי. מצבים המולדים צחוק ענק וכיף טהור,רגע כמו ילדים קטנים, להתחבר לעצמנו לעוצמתנו ולהיפגש עם חברינו ועמיתנו ובני משפחתנו ממקום חופשי ופתוח. הפעלה המשעשעת הזו עושה את זה. בסדרה של אינטראקציות בין אישיות משעשעות,במשחקי אלתור,בפעילויות מפתיעות ורעננות נגלה את העוצמה שבספונטניות והחופש לזרום להיפתח לזרימה משותפת חוויה שכולה צחוקים הכי טבעיים ישר מהבטן – אזהרה חמורה אפשר להתפוצץ מצחוק.
תוצאה: צחוק גדול וטבעי,תחושת שייכות,עוצמה,ביחד,זרימה,פתיחות,הקלה,רווחה,ניקיון פנימי וזיכוך,כוח גדול להמשיך הלאה.

אורך כל סדנא כשעה ורבע אפשר גם לשלב סדנת צחוק ניתן לשלב בינייהם ארוחה ליצירת יום כיף מושלם וניתן לקיים את הפעילות בכל מקום שיש בו חלל נטרלי המכיל את כל המשתתפים במעגל עגול.

כמות אידאלית של משתתפים בקבוצה כ – 25 משתתפים(אפשר גם לקבוצות קטנות יותר) אך ניתן לקיים את הפעילות לקבוצה של עד כ – 35 משתתפים במידה של כמות גדולה יותר רצוי לחלק לשתי קבוצות או ללחוץ כאן ולראות פעילות לקבוצות גדולות.

כמה מילים חשובות על הסדנאות והפעלות 

נכון, המגוון גדול ועשוי לבלבל, אך אני זמין עבורכם, לכל שאלה או הכוונה

התקשרו 077-2170717  כבר עכשיו ויחד נבחר משחקי גיבוש מרתקים

שירכיבו יום כיף או ערב גיבוש מלא פעילויות גיבוש שבאמת מגבשות

ומותאמת בדיוק עבורכם. שלכם,אלון