טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
לכל אחד יש עיר ושמה ירושלים – גיבוש איכותי

לכל אחד יש עיר ושמה ירושלים

לכל אחד יש עיר ושמה ירושלים

יום גיבוש לעובדים בירושלים, ירושלים, ירושלים העתיקה, יום כיף, פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, יום כיף בתל אביב, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים, ערב גיבוש,יום כיף לעובדים, 

ירושלים מכל הטעמים… צבעים, קולות, ריחות עם הרבה סיפורים, מלווים את הטיול בשוק.

יום גיבוש לעובדים בירושלים, יום כיף צבעוני, מלא ריחות וטעמים. בשנים האחרונות ניתן למצוא בשוק, לצד דוכנים מסורתיים של ירקות, דגים ובשר, גם חנויות אופנה, חנויות אתניות ומוצרים יוקרתיים מהארץ ומהעולם. אפשר לאכול בו מאכלים המבושלים על פתיליות או לשבת בבתי קפה שלא היו מביישים אף בית קפה בתל אביב.

בסיורנו נטעם מרציפנים וחלוות, בורקס מחכמת הבורקס, משקאות אנרגטיים המבוססים על תורת הרמב"ם מעוזיאלי ונתענג על הרוגלך הטוב בעולם…

נקנח את ביקורינו בשוק בשופינג משחק חווייתי, בין סמטאות וחנויות השוק. זו הזדמנות להכיר את העמיתים לעבודה, דרך מגוון משחקי גיבוש שיאתגרו אתכם להשתמש בכושר ההמצאה והיצירתיות, יחד עם פעולה האהובה על כולם- קניות ובזבוזים. המשחק חייב להיות הפתעה.

המדריך בונה מערכת ציפיות למשחק במהלך הטיול כולו שמתבססת על העיקרון שבטיול אנחנו נעשה גם "שופינג" ואפילו על חשבון מקום העבודה… ! במסגרת המשחק, כל עובד מקבל מעטפה ובה סכום כסף ופתק ועליו שם עמיתו לעבודה.

כל עובד צריך להיכנס אל השוק ובאמצעות הכסף שבמעטפה לקנות מתנה לעמיתו ששמו מופיע על הפתק. עליו גם לנסח לו ברכה שתוצמד למתנה. העיקרון הוא שאיש אינו יודע למי כל אחד קונה מתנה. ישנם מקרים בהם שניים הולכים לקנות מתנה יחד ומתייעצים כאשר אחד אינו יודע שהמתייעץ איתו, קונה בעצם מתנה לו…:) על כל תהליך הכנת המשחק יודע ואחראי נציג אחד מטעם החברה והוא היחידי שיודע על המשחק וכן מי קונה למי מתנה.

בסוף, מבצעים חלוקה של המתנות. כל אחד מסביר על המתנה וקורא את הברכה שקנה. מי שמקבל את המתנה אומר למי הוא קנה מתנה וכן הלאה עד לסגירת המעגל. מדובר בפעילות חביבה ומאוד משעשעת ! בתום הפעילות נחלק את מתנות המשחק.

לאחר מכן נמשיך אל עיר דוד, המקום בו נקבע לראשונה עתידה של ירושלים כעיר אשר תעמוד במרכז העניין העולמי. נסייר אל ראשיתה של אגדה, אל ימי דוד המלך הכובש את העיר דרך צינור המים והופך את העיירה המנומנמת יבוס לבירת ממלכתו האדירה. נבקר בקרית השלטון הקדומה ונרד אל מעבי האדמה, אל מפעל המים האדיר של עיר דוד, שילוב של איתני טבע ונחישות אנושית אשר חצבו בסלע פירים ומנהרות ואפשרו את קיומה של העיר והגנתה לאורך הדורות. משך זמן הסיור כשעתיים.

לאחר הסיור, נסב לארוחת צהריים עשירה, במסעדה הממוקמת מול מתחם ממילא, עם מרפסת פנוראמית הפונה לכיוון החומות ובמרחק הליכה קצר מהעיר העתיקה. לסיום מושלם של היום, נבקר בעיר העתיקה נצא לסייר באתריו המרכזיים של הרובע היהודי נסייר בין הסמטאות מבתי מחסה, אל כיכר הרובע המרכזית ואל בית הכנסת החורבה . נדלג בין התקופות מן החומה הרחבה של ימי חזקיהו ועד לקרדו המרשים  של ימי התקופה הביזאנטית. נבקר בכותל המערבי ונספוג את אווירת הקדושה של המקום . יינתן זמן אישי ברחבת הכותל. סיום משוער 17:00.

התקשרו  077-2170717 כבר עכשיו ויחד נבנה יום גיבוש לעובדים בירושלים,

יום כיף מלא פעילויות גיבוש שבאמת מגבשות,

מחכה לשמוע מכם, אלון.