טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
יום כיף בתל אביב – גיבוש איכותי

יום כיף בתל אביב

יום כיף בתל אביב

תל אביב, יפו, מרכז, יום כיף, פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, יום כיף בתל אביב, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים, ערב גיבוש,יום כיף לעובדים,בוקר טוב תל אביב….נפתח יום כיף בתל אביב, עם ארוחת בוקר עשירה בבית קפה מיוחד, הממוקם בלב ליבו של שוק הפשפשים הססגוני ביפו.

בתום הארוחה יינתן זמן חופשי לבילוי בשוק. משם נמשיך לפארק הירקון  לטיול רכיבה על סגוויי, הרכב שמהרגע שתעלו עליו לא תפסיקו לחייך…! Segway הוא כלי תחבורה בעל שני גלגלים, אשר הומצא על ידי דין קיימן ונחשף לראשונה בדצמבר 2001 . הסגוויי מייצב את עצמו באופן רציף באמצעות מחשבים ומנועים הנמצאים בבסיסו. על מנת לנוע קדימה, על המשתמשים להישען קדימה, בעוד תנועה לאחור מושגת באמצעות הישענות אחורה. הסגוויי מונע על ידי מנועים חשמליים המביאים אותו למהירות של עד 20 קמ"ש. נעלה על הרכבים, נחבוש קסדות מגן ונצא לרכיבה במסלול בפארק הירקון, סיור בגני יהושוע ושבילי הפארק, בשתי גדות הנחל. משך זמן הפעילות כשעתיים.

בתום הפעילות, ייהנו המשתתפים מפעילות משעשעת ומגבשת: "עושים צחוק בעבודה": משחקי הומור ומשחקי תקשורת היתוליים מצבים קומיים וצחוק סוחף. ההפעלה מזמינה להיפגש ברצף אין סופי של מצבים קומיים. במשחקי השתטות ושובבות בו נרשה לעצמנו לרגע לצחוק על עצמנו בו נסיר את "מסכות" המודעות העצמית ונפגוש את עמיתנו וחברינו ממקום פתוח משוחרר וחופשי, מקום המאפשר קרבה בלתי אמצעית נעימה ומשעשעת. הפעילות משלבת משחקי תיאטרון וליצנות, משימות בסגנון תוכנית הטלוויזיה "של מי השורה הזו" ופעילות הומור שגורמת לצחוקים מתגלגלים המכונים לעיתים: "מצב כפית"…. האווירה הנוצרת בסדנה נותנת חופש ושחרור ענקיים גם למאופקים שבינינו… את הסדנה ינחה אלון צחוק שפריר מנחה וותיק ובעל ניסיון של למעלה מעשרים שנה בהנחיית סדנאות, הומור ומצבים קומיים, ליצן רפואי ושטותניק מוסמך…..משך זמן הפעילות כשעה.

נקנח את היום עם ארוחה משובחת במסעדת בשרים צרפתית וכשרה, בלב תל אביב.

סיום משוער 16:00

התקשרו  077-2170717 כבר עכשיו ויחד נבנה יום כיף שבאמת מגבש

המותאם בדיוק עבורכם. מחכה לשמוע מכם, אלון.