טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
אנשים, סוסים ומה שביניהם – גיבוש איכותי

אנשים, סוסים ומה שביניהם

אנשים, סוסים ומה שביניהם

ימי גיבוש לעובדים במרכז, יום כיף, פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, יום כיף בתל אביב, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים, ערב גיבוש,יום כיף לעובדים, 

יום גיבוש וכיף נדיר ,מאפשר והרבה יותר – שילוב בין חוויה , עומק ומשמעות.
לא מתאים לכל אחד

באזור השפלה קרוב מאד לתל אביב בלב בוסתן רענן הצופה אל חוות סוסים. באווירה משפחתית, רגועה ופסטורלית. מזמינים אתכם לחוויה גיבושית, מפתיעה ועוצמתית.
ב-משק 7
אשר במושב סיתריה

ימי גיבוש לעובדים במרכז: נתחיל את היום בארוחת בוקר עשירה או קבלת פנים מפנקת על דק עץ יפיפה הצופה לבוסתן, נמשיך במפגש מרתק עם דני סטירין שעשה מהפך בחייו, ממנהל מפעל להגשמת חלום ילדות להקמת חוות סוסים. ועם אלון שפריר, שאירוע טרגי הביא אותו לעזוב את עבודת הטלוויזיה בה עסק 20 שנה, ולשנות את כיוון חייו לעבודת העצמת החיובי בחיי אנשים. דני ואלון יספרו על מפגשם ועל גישת האפשור בחייהם.

בהמשך נחלק את הקבוצה ל- 2, חצי מהקבוצה תעבור תהליך עוצמתי ומפתיע עם אלון שפריר ומחצית מהקבוצה תעבור תהליך ייחודי תוך התבוננות והקשבה המבוסס על שיטת –EAGALA- (Equine Assisted growth and learning association) בהכרות עצמית דרך הסוסים. *ללא רכיבה

אחרי שעתיים נתחלף ובסיום היום נאכל יחד ארוחת צהריים מיוחדת המבושלת בקדחת על האש.

נסכם את היום בהבנה מה אנחנו יכולים לקחת לחיים מתוך החוויה שחווינו.

המפגש עם דני:

בתהליך נוכל ללמוד על עצמנו מהרגע הראשון שנבלה במחיצת הסוסים. הסוס היא חיה עוצמתית מצד אחד ורגישה ביותר מצד שני ולא שיפוטית. היא מגיבה אלינו באותן האנרגיות שאנו מעבירים לה בלי שום פילטרים אחד לאחד. זה מחייב אותנו להיות מאוד קשובים ובתשומת לב. להתמודד מול הפחדים שלנו ובכל מקרה לא נשאר אדישים למפגש. המפגש יחייב אותנו ליצור את השפה הנכונה והמתאימה לתקשורת מול הסוס, שבלעדיה לא נוכל להשיג שיתוף פעולה מצדו.

המפגש עם אלון:.
בדרך משחקית משעשעת ופשוטה יכלו המשתתפים לבחון את דפוסי התנהגותם הרגילים שאינם משרתים אותם ולבחור בחירה חדשה מעצימה ומפתיעה אשר תביא להזדמנות לחוות את חווית הסינרגיה הלכה למעשה. ולקחת תובנות מעשיות לחיים. מפגש המזמינים את המשתתפים להתבונן על התנהלותם ומערכות היחסים בניהם ואופן התייחסותם למשימה משותפת בדרך שאינה שיפוטית.

סדר יום:(ניתן לשינוי)
8:30-9:30 התכנסות וארוחת בוקר

9:30-10:00 שיחת פתיחה על הפילוסופיה שלנו "צוות מאפשר, ניהול מאפשר". שאלות למשתתפים מה הם היו רוצים להרוויח מהיום הזה?

10:00-12:00 – מפגשים עם אלון ודני – חצי קבוצה.

12:00-12:30 התרעננות שתייה פירות .

12:30-14:30 החלפה – מפגשים עם אלון ודני – חצי קבוצה.

14:30-15:30 א. צהריים לבחירה: תפריט אפשרויות

15:30-16:00 סיכום ותובנות לחיים.

התקשרו  077-2170717 כבר עכשיו ויחד נבנה יום כיף או ערב גיבוש שבאמת מגבש

המותאם בדיוק עבורכם. מחכה לשמוע מכם, אלון.