טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
יום כיף רטוב ומצחיק – גיבוש איכותי

יום כיף רטוב ומצחיק

יום כיף רטוב ומצחיק

יום כיף רטוב, יום כיף, פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, יום כיף בתל אביב, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים, ערב גיבוש,יום כיף לעובדים

יום כיף רטוב מפגש עם המשתתפים בנחל הקיבוצים. נפתח את היום עם פריסה בשטח הכוללת: מאפי בוקר מתוקים, עוגיות ביתיות, מיץ תפוזים סחוט טבעי, לימונדה צוננת ושתייה חמה. בתום הפריסה, נצא למסלול הליכה רטוב ומהנה בנחל הקיבוצים. נחל הקיבוצים הוא נחל איתן, מימיו זורמים במשך כל ימות השנה. ההליכה היא במים, שיכולים להגיע במקרים מסוימים מגובה ברכיים ועד לגובה החזה (יש חובה לדעת לשחות). צמחי המים שילוו אותנו במהלך הטיול, הם קנה סוף, ערבה ושנית, אשל ותמר וגם צילם של האקליפטוסים אשר על הגדה מורגשים. משך זמן המסלול כשעתיים. מומלץ להצטייד בבגד ים, נעלי הליכה למים ובגדים להחלפה.

בסיום הטיול, נמשיך ל פעילויות גיבוש מרעננות בנחל האסי. המשתתפים ייהנו מפעילויות חווייתיות ומרעננות: אסימונים – מספר משחקי גיבוש קבוצתיים ותחרותיים המתבצעים במימי הנחל כאשר כל המשתתפים ישובים על אבובי ענק, בכל המשימות אין לרדת מהאבוב "(האסימון) אל המים, היורד נפסל.  גולת הכותרת של משחקי האסימונים "אסימון הזהב" כל קבוצה מנסה להעביר את "אסימון הזהב" מעבר לגבול של הקבוצה היריבה כשבדרך היא צריכה להתמודד עם קשיים שדורשים חשיבה, יצירתית ושיתוף פעולה. ממשיכים עם "צוחק מי שנופל אחרון"…פעילות גיבוש שבה החיוך לא ירד לכם מהפנים…שתי קבוצות מתחרות בניהן בתוך מי הנחל על גבי מזרוני פלציב גדולים, ברצף של משימות שהולכות ומסתבכות. הצלחה בביצוע משימה פשוטה מקדמת את הקבוצה להתמודדות עם משימה מורכבת ומשעשעת יותר. במשך כשעה החבר'ה לא מפסיקים לחשוב, לשתף פעולה, ליפול למים ולצחוק… דוגמאות למשימות: חציית הנחל באמצעות בניית גשר צף, בניית מגלשת מים, תחרות מלך המזרונים ועוד.. משך זמן כל הפעילות כשעתיים.

נקנח את היום, עם ארוחה בסגנון BBQ , על שפת האסי. הישיבה סביב שולחנות וכסאות. הגשה במזנון עם כלים רב פעמיים. סיום משוער של הפעילות 17:00.

לפרטים ולהצעת מחיר צלצלו עכשיו ל – 077-2170717