לוגו אתר

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

דוגמה ליומיים כיף וגיבוש מרתקים בירושלים ל – 40 מש'

יום גיבוש לעובדים בירושלים נופש שאין צורך להכביר ביותר מידי מילים. העיר על מורכבותה וקסמיה ידועה לכל ומזמינה את הנופשים בה לחוויה של כלל החושים. עיר של שלוש דתות עם בתי כנסת מרתקים, כנסיות מפוארות ושלל מסגדים. עיר של היסטוריה הנראית לעין בדמותם של שלל אתרים ארכיאולוגים. יום כיף בעיר של טבע, עיר של שווקים וצבעים.

לוח זמנים – (נתון לשינויים)

היום הראשון

10:00-10:30     הגעה לבית וגן – הפקדת תיקים למשמורת – בית הארחה שוכן בשכונת בית וגן- אחת משכונותיה הותיקות והמקסימות של ירושלים. בבית ההארחה החדרים ברמת אירוח של בית מלון, ממוזגים ונעימים ומתאימים לזוגות, משפחות וקבוצות. בכל חדר יכולים להתארח עד ארבעה אנשים. האירוח כולל ארוחות כשרות ומשובחות

 10:30-13:30     הסעה וטיול מרתק, מבדר וייחודי ברחבי העיר ירושלים-  בסמטאות העיר העתיקה חבויות הפתעות קולינריות משובחות, נטייל בינות לחומוסיות המיתולוגיות. סיור באווירה ירושלמית בשווקי העיר העתיקה וסביבתה בו נבקר במאפיות וחנויות המתמחות באפיה מסורתית נשמע ונתענג מסיפורים וסודות.

 13:30-14:00     הסעה חזרה לבית הארחה

 14:00-15:00     ארוחת צהריים עשירה– אוכל מעולה וכשר

 15:00-17:00     קבלת חדרים ומנוחה

 17:00-18:00     "עושים צחוק" פעילות הומור היתולית מפוצצת, משחקי גיבוש הומור ומשחקי תקשורת היתוליים מצבים קומיים וצחוק – סוחף,מצחיק, זהירות אפשר להתפוצץ מצחוק. הפעלת משחקים היתוליים ומצבים קומיים מפילים בסגנון של מי השורה הזאת וכו'. ההפעלה מזמינה להיפגש ברצף אין סופי של מצבים קומיים. סוחף ומגלגל מצחוק,חוויה של שחרור ענק (זו אינה פעילות יוגה צחוק – הצחוק נובע מהמשחקים והפעילות עצמה).

18:00-18:10     הפסקת התרעננות

 18:10-19:00     הרצאה פעילה ומרתקת בהשתתפות הקהל כתוספת חינם"אושר בעבודה" ההרצאה תפתח צוהר לזווית חדשה ומפתיעה על מה זה אושר ואיך הוא נוצר. נבדוק מה הקשר בין הצלחה ואושר. נשאל בידיים של מי נמצא האושר ? ואיך זה קורה. נבדוק איך ניתן להביא לעבודתנו אושר ושמחה וכיצד זה תורם לכל אחד ולהצלחה משותפת.

 19:00-20:00     ארוחת ערב עשירה– אוכל מעולה וכשר

 20:00-21:00     הסעה לעיר דוד (נלקח בחשבון זמן פקקי תנועה והמתנה במופע).

 21:00-21:45     מופע אורות מרהיב- חזיון לילי. חומות מצודת דוד משמשות תפאורה למופע לילה שכולו חגיגה של צלילים ומראות. סיפורה של ירושלים בדימויי ענק עוצרי נשימה, אבני החומות והמבנים נמוגים לתוך תמונות ודימויים המוקרנים עוטפים את הצופה בחוויה רב חושית יחידה מסוגה. (נא להצטייד בבגדים חמים, יתכנו שינויים בשעות המופע בהתאם לתאריך)

 21:45-22:45     סיור לילי מרתק – לפני כ-450 שנה בנה הסולטן סולימאן את חומות הסובבות את העיר העתיקה. הליכה על טיילת החומות מאפשרת להציץ על ירושלים ממרומי חומות העיר, לצפות לעבר נופיה של העיר הישנה מול העיר החדשה. ממרומי החומה נפרשים נופים מרתקים מן העבר הרחוק, שכונות ירושלמיות ואתרים מדהימים בבירה. נתחיל את המסע על חומות העיר ונסיים בכותל.

 22:45-23:15     הסעה חזרה לבית הארחה.

 23:15               לילה טוב

היום השני

08:00-09:00    ארוחת בוקר מעולה וכשרה

09:00-09:30     פינוי חדרים ומסירת תיקים למשמורת (השעות הותאמו במיוחד עבור הקבוצה).

09:30-12:30     פעילות שלכם באחריותכם

12:30-13:00     הפסקת התרעננות

13:00-14:00     ארוחת צהריים מעולה וכשרה

14:00-15:00     "המפרגנת"פעילות מקרבת ומעצימה כוח הקסם של הפרגון – מדהים מעצים מגבש ברמות לא מוכרות. כוח הקסם של הטוב פעילות מפתיעה בעוצמתה מחברת מקרבת בין המשתתפים ומשפיעה לטווח ארוך. תוצאה: תחושת שייכות,העצמה,התגברות על שחיקה,כוח להמשיך,גיבוש וקרבה גדולים,תורם לפתרון חילוקי דעות וסכסוכים שקט ושלווה ומלאות פנימית.פותח את הלב.מפתחת תקשורת לבבית.

15:00-              איסוף תיקים – נסיעה טובה

התקשרו  077-2170717 כבר עכשיו ויחד נבנה יום גיבוש לעובדים בירושלים,

יום כיף יום כיף מלא פעילויות גיבוש שבאמת מגבשות,

מחכה לשמוע מכם, אלון.

מה עברנו בסדנא
אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
לחצו על התמונות למבחר שלנו
סדנאות נוספות

מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר.

שמחה זה עניין רציני  – חוויה משחררת בטרוף ותובנות מדהימות לחיים מאיץ השמחה – joy booster עם אלון שפריר. הצעה לפעילות ייחודית ״יצירתיות היא אינטליגנציה שעושה חיים״ "creativity is intelligence having fun" אלברט אינשטיין – Albert Einstein "יום ללא שמחה הוא יום מבוזבז" "A day without joy

פעילות מיוחדת לפורים

קריזיקה פעילות הומור,השתטות וצחוק משעשעת לפורים

זהירות אפשר להתפוצץ מצחוק. – חדש חדש חדש. סדנת צחוק השתטות והומור משעשעת בטרוף. מיוחדת לפורים עד לא ידע. מזמינה את המשתתפים לאתגר מרתק של לוותר על לעשות חשבון לאחרים. הפעילות מורכבת מאין סוף משימות ומשחקי אימפרוביזציה היוצרים מצבים קומיים בסגנון הנונסנס מצחיקים בטרוף. ככל

לוקיישנים מגניבים בכל הארץ

יום כיף בתל אביב או ערב גיבוש בזכרון יעקב, פעילות גיבוש בים המלח או יום גיבוש לעובדים בצפון, ערב גיבוש באולם ממוזג במלון בוטיק יוקרתי או סדנת צחוק,הומור והשתטות  מטורפת מתחת לעץ אלון עתיק – לא חשוב איזה לוקיישן מגניב תבחרו עבור פעילות הגיבוש שלכם, אני מזמין

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram