לוגו אתר
אנשים מחייכים

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש

עכשיו זה מדעי שמחה טובה לבריאות הרצאה פעילה ומרתקת

אנשים מחייכים

(מתאים גם למאות משתתפים)
עכשיו זה מדעי- שמחה טובה לבריאות

הרצאה חווייתית-פעילה מבית "האקדמיה למדעי השמחה"

מי רוצה שמחה? שיגיד אני!

הידעתם ש-שמחה ניתן ליצור במו ידיכם !
הידעתם שיש לנו בית מרקחת פנימי ?

הצטרפו להרצאה של אלון שפריר מ-מועדון השמחה ותכירו קצת מהכלים ליצירת שמחה!

הרצאת פעילה למודל ייחודי 4D.JOYארבע על ארבע ממדי השמחה, שפותח על ידי אלון שפריר במשך 30 שנה, שמטרתו לעורר את ארבעת הורמוני השמחה באמצעות תרגילים פשוטים אשר מעצימים את השמחה ,מחזקים את המערכת החיסונית והחוסן הפנימי. במהלך ההרצאה החווייתית נתרגל ביחד תרגילים לדוגמא המודל מתבסס על מחקרים מוכחים מדעית ועל טכניקות מתחומים ההוליסטים כגון: היוגה, טאי צ'י, ויפאסנה, תרפיה באמצעות ריקוד, תרפיה באמצעות קול ותרפיה באמצעות אומנות ועוד.

ההרצאה כוללת תרגולים חווייתיים פשוטים שניתן לבצע בכל מצב פיזי, אשר מתורגלים במסגרת –מפגשי לימוד "שפת השמחה" ומאיץ השמחה על בסיס קבוע.

התוצאה: תחושת התרוממות רוח , שחרור , רגיעה  , התלהבות, תחושת גיבוש וביחד , חוסן פנימי חיזוק מערכת החיסון תובנות לחיים. 

קצת על המנחה:

אלון שפריר– הממציא ,מפתח המודל ומוביל התוכן של האקדמיה למדעי השמחה. עוסק מזה – 30 השנה בהכשרת מנחים ובפיתוח צוות בארגונים ,חברות ומוסדות בהתמקדות על העצמת החיובי ופיתוח גישה חיובית באמצעות כלים הוליסטיים. אלון שפריר הוביל את פרויקט "הרמוניה" במערכת החינוך, אשר פעלה בעשרות בתי ספר ברחבי הארץ. תכנית אשר הוכחה כיעילה על ידי המחלקה לסוציולוגיה של אוניברסיטת בר אילן כאשר המשתתפים בתוכנית דיווחו על העצמת השמחה והאושר בחייהם להפחתת אלימות. על כך זכה אלון שפריר בפרס מצילה של המשרד לביטחון פנים.
מוזמנים להשתתף בהנאה!

מה תקבלו ?

  • טעימה של כלים פשוטים להעצמת השמחה
  • השפעה מידית של הכלים שבהם תתנסו בהרצאה
  • העשרה של שמחה בארבעה ממדים – שכלי ,גופני , נפשי ,רוחני

התועלות בהכנסת  תרגולי השמחה לחיי היום יום :

 התרוממות רוח. שחרור . גיבוש עמוק, שיפור מצב הרוח חיזוק החוסן הפנימי ,ריכוז ותשומת לב , רגיעה, שיפור מערכות יחסים ….תובנות עמוקות לחיים ועוד ועוד….

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים
פעילות גיבוש ספורט

7 פעילות גיבוש לקבוצות ספורט לנוער

מדוע פעילות גיבוש ספורט היא חשובה בספורט קבוצתי? לעיתים קרובות מזלזלים בחשיבות של בניית תחושת ביחד ואחדות. עבור ילדים שהכישורים החברתיים שלהם עדיין בשלב התפתחותי רגיש, ללמד אותם את הערך של הרמוניה וסולידריות צוותית יכול להיות המפתח להגדלת סביבת צוות נוער בריאה שכולם נהנים ממנה

10 רעיונות להביע הערכה כלפי העובדים

10 רעיונות להביע הערכה כלפי העובדים שלא מבאסים

הכרה בעובדים היא היבט קריטי של כוח עבודה מעורב. ברגע שעובד מרכיש שמעריכים אותו ואת העבודה שלו הוא בצורה אוטומטית נהיה יותר מעורב בפעילות החברה. למעשה, כאשר עובדים מאמינים שהם יזכו להכרה אם הם יתרמו להצלחת הארגון, יש להם סיכוי גבוה פי 2.7 להיות מעורבים

ארבעת הורמוני השמחה

כיצד לפרוץ את ההורמונים שלך לשיפור מצב הרוח

הורמונים הם כימיקלים המיוצרים על ידי בלוטות שונות על פני הגוף שלך. הם נעים בזרם הדם, פועלים כשליחים ומשחקים חלק בתהליכים גופניים רבים. אחת מהפונקציות החשובות שלהם היא לעוזר לווסת את מצב הרוח שלך. ידוע כי הורמונים מסוימים עוזרים לקדם רגשות חיוביים, כולל אושר והנאה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram