מגשי פירות לימי גיבוש – המרקם הצבעוני של הטבע

משהו צבעוני עובר במסדרונות החברות בשנים האחרונות, מחליף ידיים ולוקח את תפקיד כוכב הערב בימי גיבוש עסקיים של מקום העבודה. מגשי פירות טריים, ריחניים ועשירים בטעמים נראים כיום בכל אירוע. מה סוד קסמם של המגשים?

המודעות לשמירה על בריאות הגוף

בשנים האחרונות הולכת ועולה המודעות לחשיבות השמירה על בריאות הנפש והגוף. יותר ויותר צרכנים מבינים כי יש מחיר כבד לכל החטיפים המוגשים באירועים שונים: בעבודה ואצל חברים, במשפחה ובבית. חטיפים למיניהם, מתוקים ומלוחים, עמוסי סוכר ושמן, כולסטרול ומלח מצפים לנו בכל פינת רחוב. ואגב, לא מדובר רק על קינוחים: גם מזונות עתירי שומן וקלוריות המוצעים בדוכנים שונים ומסעדות עממיות למיניהן – הינם בגדר פצצות רעל מתקתקות.

חטיפים טבעיים – רק כאילו כזה

כאשר יותר ויותר  צרכנים מבינים כי למזונות העתירים שומן וכולסטרול, סוכר ומלחים – יש מחיר גבוה, הנטייה הציבורית פונה לכיוונים בריאים יותר. לא בכדי אנו זוכים לראות יותר ויותר חטיפים "ללא טיגון", "ללא תוספת מלח", "ללא תוספת סוכר" ועוד. היצרנים פשוט רוצים שנקנה את המוצרים המנסים בכל כוחם לעשות רושם של בריאות. הלכה למעשה, חטיפים אלו אינם בריאים. הם אולי מכילים פחות קלוריות ופחות מלחים ושומן אבל אין בהם שמץ של רכיב תזונתי.

מגשי פירות – המענה האידיאלי לשוחרי הבריאות

מה הפתרון? נדמה כי בשנים האחרונות הולך ומסתמן המענה האידיאלי לשוחרי הבריאות: מגשי פירות עשירים בצבעוניותם ובריחותיהם, בטעמיהם וביופיים. מגשי פירות, כך הולך ומסתבר, עושים את העבודה הרבה יותר טוב מאשר מיצי פירות או כיבוד עמוס בשוקולד או בשומן, עוגות ועוגיות למיניהן ועוד מגוון חטיפים מלוחים ועתירי כולסטרול. האירוע האידיאלי אליו ניתן להזמין מגשי פירות הינו ימי גיבוש.

ימי גיבוש בעבודה כשמם כן הם: נועדו לגבש בין עובדים וליצור תחושת חיברות ואמפתיה. מגשי הפירות הינם בעלי יתרונות רבים בכל הנוגע לימי גיבוש:

אכילה משותפת יוצרת אמפתיה

האכילה המשותפת מחברת בין אנשים ויוצרת תחושת אמפתיה. הניסיון מראה כי צלחות פירות מתחסלות מהר הרבה יותר מאשר צלחות המוגשות עם ממתקים למיניהם. בשל המודעות ההולכת וגוברת לחשיבות השמירה על המשקל והמחירים הכבדים  של אכילת מאכלים מזיקים, יותר ויותר מעדיפים את מגשי הפירות מרהיבי העין. באופן זה מגשי הפירות תורמים הרבה יותר לגיבוש ולתחושת האחדות באירוע.

מגשי פירות; כי אוכלים עם העיניים

כמה פעמים יצא לכם להינזף על שהעמסתם על הצלחת שלכם הרבה משום שאתם "אוכלים עם העיניים"? ובכן, אתם יכולים להירגע. לא רק אתם אוכלים עם העיניים. מסתבר שלגירוי העין יש חלק דומיננטי ביותר בגירוי בלוטות הרעב וביצירת התיאבון. מגשי הפירות הפופולאריים הינם בעלי מגוון עצום של צבעים ססגוניים ומלאי חיים. מנגו ובננה, תפוחים וליצ'י, אבטיח ומלון, קוקוס ופטל, שסק ואפרסק, אננס ועוד מגוון עצום של פירות בצבעים מלאי חיים יקפיצו את האירוע וימלאו אותו בדינאמיות.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram