הזמינו עכשיו יום גיבוש
ללא התחייבות

פעילות לעובדים בערב גיבוש

ערבי גיבוש לעובדים – מה חשוב לדעת?

מתכננים ערב גיבוש לעובדי החברה, הארגון או בית העסק? רוצים להבטיח לעצמכם ערב גיבוש מוצלח ומהנה לכלל המשתתפים בו? זה הזמן לדעת הכול על תכנון ערבי גיבוש לעובדים.

פעילות גיבוש לעובדים הוכחה כבר בעשרות מחקרים בתחום העבודה כאחת מהפעולות היעילות ביותר להגברת המוטיבציה והקשר הבינאישי בין עובדי חברות, ארגונים ועסקים בכל סדר גודל. קיומן של פעילויות גיבוש כאלו ואחרות לציבור העובדים, מתאפשרות בין היתר במסגרת ערבי גיבוש לעובדים במהלכן ניתן לקיים פעילויות תוכן שונות. יחד עם זאת, תכנון ערבי הגיבוש והתאמת פעילויות התוכן לאירועי הגיבוש, הינה פעולה החייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומובילים בתחום.

 

 

ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, תוכלו ליהנות מניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום התוכן לערבי גיבוש, כאשר השירות המוצע לכם בגיבוש איכותי משלב בתוכו את כל ההיבטים הנדרשים לצרכי תכנון והפקה של ערבי גיבוש לעובדים, החל מבחירת הלוקיישן הנכון לקיומו של ערב הגיבוש, דרך התאמת פעילות לעובדים בערב גיבוש  ועד למיקוד פעילויות התוכן בהתאם למטרות הגיבוש הנחוצות למזמין השירות.

ערבי גיבוש לעובדים (מכל סקטור עסקי או מוסדי), חייבים להיות מתוכננים בהתאם למספר מאפיינים כללים הקשורים לזהותם של העובדים, לרבות, מספר המשתתפים באירוע, גיל המשתתפים באירוע הגיבוש, תחום עיסוקם המקצועי, אופי ההיכרות בין חברי הקבוצה ומאפיינים נוספים באמצעותם ניתן לתכנן פעילויות תוכן מגבשות ובעלות ערך מוסף לכל עובד/ת.

כאשר אתם מתכננים ערבי או ימי גיבוש לעובדי החברה, חשוב להגדיר מראש את המטרה המגבשת העיקרית אליה ניתן להוסיף מטרות שונות היכולות להיות כלליות יותר כגון: בילוי משותף של עובדי החברה, הזדמנות להיכרות מעמיקה יותר בין עובדי החברה וכדומה.

גיבוש איכותי עם אלון שפריר – עולם תוכן מרתק המותאם עבורכם באופן אישי

הניסיון המקצועי של אלון שפריר בתחום התוכן לערבי גיבוש, מבוסס על למעלה מ-25 שנות פעילות כמנחה קבוצות וסדנאות גיבוש. העשייה של אלון כולל אלפי הפקות של פעילויות גיבוש, ימי כיף וערבי גיבוש לעובדים, כאשר בין יתר ההתמחויות של אלון שפריר תוכלו למצוא הפקת ימי גיבוש המייצרים חיבור בין אנשים ומשלבים בתוכם פעילויות גיבוש ההופכות את מרחב העבודה למקום נעים ופורה יותר ואת הקשר הבינאישי בין העובדים לקשר המבוסס על פתיחות וחברות אמת.

הידע והניסיון של אלון שפריר הינו הערך המוסף לכל ערבי הגיבוש אותם אתם מתכננים בזמן הקרוב. לפרטים נוספים, צרו קשר עוד היום עם אלון, חייגו עכשיו: 077-2170717

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים

בית המרקחת הפנימי של שמחה – הרצאה סדנאית

בואו ללמוד להפעיל את בית המרקחת הפנימי שלכם ,לתרגל שמחה כדרך חיים על פי שיטתו של אלון שפריר מודל 4×4 ממדי השמחה חוקר שמחה למעלה מ 30 שנה, מבוסס על מחקרים מדעיים מוכחים. ומגוון של גישות מהתחום ההוליסטי. מפגש שילמד אתכם איך להביא לחיים שלכם

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד אין דבר כזה …..השמחה בידיים שלנו…פעילות צוות מטורפת , משעשעת ומפתיעה אשר מפעילה בבת אחת את 4 הורמוני השמחה.אנדורפינים , סרוטונין, דופמין ואוקסיטוצין.משלבת משחקי הומור וצחוק מטורפים , פעילות שחרור מפתיעה , ריקודי שמחה משעשעים….ריקודי ניצחון ….ו

שמחה זה דבר רציני – סדנת פיתוח מנהלים וגיבוש צוות

שמחה זה דבר רציני   – סדנת גיבוש ופיתוח מנהלים וצוות – 2 ציפורים במכה אחת Happiness at work-Mindful joy ״יצירתיות היא אינטליגנציה שעושה חיים״  creativity is intelligence having fun אלברט איינשטיין – Albert Einstein "יום ללא שמחה הוא יום מבוזבז" "A day without joy is

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram