לוגו אתר

פעילות לעובדים בערב גיבוש

ערבי גיבוש לעובדים – מה חשוב לדעת?

מתכננים ערב גיבוש לעובדי החברה, הארגון או בית העסק? רוצים להבטיח לעצמכם ערב גיבוש מוצלח ומהנה לכלל המשתתפים בו? זה הזמן לדעת הכול על תכנון ערבי גיבוש לעובדים.

פעילות גיבוש לעובדים הוכחה כבר בעשרות מחקרים בתחום העבודה כאחת מהפעולות היעילות ביותר להגברת המוטיבציה והקשר הבינאישי בין עובדי חברות, ארגונים ועסקים בכל סדר גודל. קיומן של פעילויות גיבוש כאלו ואחרות לציבור העובדים, מתאפשרות בין היתר במסגרת ערבי גיבוש לעובדים במהלכן ניתן לקיים פעילויות תוכן שונות. יחד עם זאת, תכנון ערבי הגיבוש והתאמת פעילויות התוכן לאירועי הגיבוש, הינה פעולה החייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומובילים בתחום.

 

 

ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, תוכלו ליהנות מניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום התוכן לערבי גיבוש, כאשר השירות המוצע לכם בגיבוש איכותי משלב בתוכו את כל ההיבטים הנדרשים לצרכי תכנון והפקה של ערבי גיבוש לעובדים, החל מבחירת הלוקיישן הנכון לקיומו של ערב הגיבוש, דרך התאמת פעילות לעובדים בערב גיבוש  ועד למיקוד פעילויות התוכן בהתאם למטרות הגיבוש הנחוצות למזמין השירות.

ערבי גיבוש לעובדים (מכל סקטור עסקי או מוסדי), חייבים להיות מתוכננים בהתאם למספר מאפיינים כללים הקשורים לזהותם של העובדים, לרבות, מספר המשתתפים באירוע, גיל המשתתפים באירוע הגיבוש, תחום עיסוקם המקצועי, אופי ההיכרות בין חברי הקבוצה ומאפיינים נוספים באמצעותם ניתן לתכנן פעילויות תוכן מגבשות ובעלות ערך מוסף לכל עובד/ת.

כאשר אתם מתכננים ערבי או ימי גיבוש לעובדי החברה, חשוב להגדיר מראש את המטרה המגבשת העיקרית אליה ניתן להוסיף מטרות שונות היכולות להיות כלליות יותר כגון: בילוי משותף של עובדי החברה, הזדמנות להיכרות מעמיקה יותר בין עובדי החברה וכדומה.

גיבוש איכותי עם אלון שפריר – עולם תוכן מרתק המותאם עבורכם באופן אישי

הניסיון המקצועי של אלון שפריר בתחום התוכן לערבי גיבוש, מבוסס על למעלה מ-25 שנות פעילות כמנחה קבוצות וסדנאות גיבוש. העשייה של אלון כולל אלפי הפקות של פעילויות גיבוש, ימי כיף וערבי גיבוש לעובדים, כאשר בין יתר ההתמחויות של אלון שפריר תוכלו למצוא הפקת ימי גיבוש המייצרים חיבור בין אנשים ומשלבים בתוכם פעילויות גיבוש ההופכות את מרחב העבודה למקום נעים ופורה יותר ואת הקשר הבינאישי בין העובדים לקשר המבוסס על פתיחות וחברות אמת.

הידע והניסיון של אלון שפריר הינו הערך המוסף לכל ערבי הגיבוש אותם אתם מתכננים בזמן הקרוב. לפרטים נוספים, צרו קשר עוד היום עם אלון, חייגו עכשיו: 077-2170717

אהבתם? שתפו עם חברים
מה עברנו במאמר

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש
מאמרים נוספים

אינטליגנציה ריגשית ניהולית

אינטליגנציה רגשית [EQ] היא היכולת לתפוס במדויק את הרגשות שלכם ושל אחרים, להבין את הסימנים שהרגשות משדרים לגבי מערכות יחסים, ולנהל את הרגשות שלכם ושל

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button