לוגו אתר

פעילות גיבוש קבוצתית

אירועי גיבוש לקבוצות – מה חשוב לדעת?

אירועי גיבוש לקבוצות נועדו לכל סוגי הקבוצות הפועלות למען מטרה משותפת במסגרת היומיום, בין אם מדובר בקבוצת עובדים מחלקתית ובין אם מדובר בקבוצה שחבריה אומנם עובדים יחדיו ביומיום אך הם פועלים למען מטרה משותפת מטעם אותו ארגון או מקום עבודה.

 

 

תכנון אירועי גיבוש לקבוצות הינה מלאכה מקצועית המחייבת אתכם להסתייע באנשי מקצוע, וזאת לצרכי תכנון מיטבי של פעילויות הגיבוש השונות במהלך האירוע. כמו כן, חשוב לבחור בקפידה את המקום בו יתקיים אירוע הגיבוש וזאת בהתאם למספר המשתתפים באירוע.

פעילות גיבוש קבוצתית אומנם יכולה להיות כל סוג של פעילות משותפת לכלל חברי הקבוצה, אך על מנת להפיק את המיטב מאירוע הגיבוש, אנו ממליצים לכם לתכנן בקפידה את סוג ואופי הפעילויות במהלך האירוע המגבש וזאת בהתאם למאפייני הקבוצה ומטרותיו העיקריות של אירוע הגיבוש.

פעילות גיבוש קבוצה המתמקדת גם במטרות הגיבוש המוגדרות מראש וגם במאפיינים הכלליים של חברי הקבוצה (גיל, מין, תחומי עניין וכדומה), יכולה להעניק ערך מוסף לכל אירוע גיבוש ולספק לכל אחד ואחת מחברי הקבוצה הנוטל בו חלק, ליהנות מחוויית העצמה אישית וקבוצתית כאחד.

גיבוש איכותי עם אלון שפריר – פעילויות גיבוש בהתאמה אישית מלאה לכל קבוצה

גיבוש איכותי עם אלון שפריר הינו שירות מקצועי העוסק בעולמות התוכן לערבי וימי גיבוש לחברות, לארגונים, לעסקים ולכל סוגי הקבוצות. שירות זה מתמקד בהיכרות מקדימה מעמיקה עם מאפייני הקבוצה ומטרות הגיבוש הנחוצות לה, וזאת על מנת לספק לכל אחד ואחת מלקוחותיו של אלון שפריר, את פתרונות הגיבוש האופטימאליים ביותר ובעלי הערך המוסף הגבוה ביותר לכל אירוע גיבוש אותו אתם מתכננים.

פעילויות הגיבוש הקבוצתיות של אלון שפריר, מבוססות בין היתר על הידע המקצועי והניסיון המעשי העומד לרשותו בתחום ההפקה והתכנון של אירועי גיבוש לקבוצות כבר למעלה מ-25 שנה. פעילויות הגיבוש של אלון שפריר, משלבות בתוכן עולמות תוכן מרתקים ומגוונים המותאמים לכל קבוצה וקבוצה בהתאם למאפייניה, כאשר לצד פעילויות התוכן לאירועי הגיבוש, אלון שפריר מעמיד לרשותכם תכנית הפקה מורחבת המשלבת בתוכה את כל האלמנטים הנחוצים לכם לצרכי ההפקה, החל מבחירת הלוקיישן לאירוע, דרך התאמת פעילויות התוכן לסוג הקבוצה ועד לאמצעי הפקה ושירותי אירוח נוספים בהתאם לצורך.

את פעילויות הגיבוש השונות של אלון שפריר, ניתן לקיים בכל לוקיישן כזה או אחר בו תבחרו לקיים את האירוע. לפרטים נוספים בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני עם אלון עוד היום, חייגו עכשיו: 077-2170717

 

אהבתם? שתפו עם חברים
מה עברנו במאמר

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש
מאמרים נוספים

אינטליגנציה ריגשית ניהולית

אינטליגנציה רגשית [EQ] היא היכולת לתפוס במדויק את הרגשות שלכם ושל אחרים, להבין את הסימנים שהרגשות משדרים לגבי מערכות יחסים, ולנהל את הרגשות שלכם ושל

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button