לוגו אתר

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש

פעילות גיבוש קבוצתית

אירועי גיבוש לקבוצות – מה חשוב לדעת?

אירועי גיבוש לקבוצות נועדו לכל סוגי הקבוצות הפועלות למען מטרה משותפת במסגרת היומיום, בין אם מדובר בקבוצת עובדים מחלקתית ובין אם מדובר בקבוצה שחבריה אומנם עובדים יחדיו ביומיום אך הם פועלים למען מטרה משותפת מטעם אותו ארגון או מקום עבודה.

 

 

תכנון אירועי גיבוש לקבוצות הינה מלאכה מקצועית המחייבת אתכם להסתייע באנשי מקצוע, וזאת לצרכי תכנון מיטבי של פעילויות הגיבוש השונות במהלך האירוע. כמו כן, חשוב לבחור בקפידה את המקום בו יתקיים אירוע הגיבוש וזאת בהתאם למספר המשתתפים באירוע.

פעילות גיבוש קבוצתית אומנם יכולה להיות כל סוג של פעילות משותפת לכלל חברי הקבוצה, אך על מנת להפיק את המיטב מאירוע הגיבוש, אנו ממליצים לכם לתכנן בקפידה את סוג ואופי הפעילויות במהלך האירוע המגבש וזאת בהתאם למאפייני הקבוצה ומטרותיו העיקריות של אירוע הגיבוש.

פעילות גיבוש קבוצה המתמקדת גם במטרות הגיבוש המוגדרות מראש וגם במאפיינים הכלליים של חברי הקבוצה (גיל, מין, תחומי עניין וכדומה), יכולה להעניק ערך מוסף לכל אירוע גיבוש ולספק לכל אחד ואחת מחברי הקבוצה הנוטל בו חלק, ליהנות מחוויית העצמה אישית וקבוצתית כאחד.

גיבוש איכותי עם אלון שפריר – פעילויות גיבוש בהתאמה אישית מלאה לכל קבוצה

גיבוש איכותי עם אלון שפריר הינו שירות מקצועי העוסק בעולמות התוכן לערבי וימי גיבוש לחברות, לארגונים, לעסקים ולכל סוגי הקבוצות. שירות זה מתמקד בהיכרות מקדימה מעמיקה עם מאפייני הקבוצה ומטרות הגיבוש הנחוצות לה, וזאת על מנת לספק לכל אחד ואחת מלקוחותיו של אלון שפריר, את פתרונות הגיבוש האופטימאליים ביותר ובעלי הערך המוסף הגבוה ביותר לכל אירוע גיבוש אותו אתם מתכננים.

פעילויות הגיבוש הקבוצתיות של אלון שפריר, מבוססות בין היתר על הידע המקצועי והניסיון המעשי העומד לרשותו בתחום ההפקה והתכנון של אירועי גיבוש לקבוצות כבר למעלה מ-25 שנה. פעילויות הגיבוש של אלון שפריר, משלבות בתוכן עולמות תוכן מרתקים ומגוונים המותאמים לכל קבוצה וקבוצה בהתאם למאפייניה, כאשר לצד פעילויות התוכן לאירועי הגיבוש, אלון שפריר מעמיד לרשותכם תכנית הפקה מורחבת המשלבת בתוכה את כל האלמנטים הנחוצים לכם לצרכי ההפקה, החל מבחירת הלוקיישן לאירוע, דרך התאמת פעילויות התוכן לסוג הקבוצה ועד לאמצעי הפקה ושירותי אירוח נוספים בהתאם לצורך.

את פעילויות הגיבוש השונות של אלון שפריר, ניתן לקיים בכל לוקיישן כזה או אחר בו תבחרו לקיים את האירוע. לפרטים נוספים בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני עם אלון עוד היום, חייגו עכשיו: 077-2170717

 

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים
פעילות גיבוש ספורט

7 פעילות גיבוש לקבוצות ספורט לנוער

מדוע פעילות גיבוש ספורט היא חשובה בספורט קבוצתי? לעיתים קרובות מזלזלים בחשיבות של בניית תחושת ביחד ואחדות. עבור ילדים שהכישורים החברתיים שלהם עדיין בשלב התפתחותי רגיש, ללמד אותם את הערך של הרמוניה וסולידריות צוותית יכול להיות המפתח להגדלת סביבת צוות נוער בריאה שכולם נהנים ממנה

10 רעיונות להביע הערכה כלפי העובדים

10 רעיונות להביע הערכה כלפי העובדים שלא מבאסים

הכרה בעובדים היא היבט קריטי של כוח עבודה מעורב. ברגע שעובד מרכיש שמעריכים אותו ואת העבודה שלו הוא בצורה אוטומטית נהיה יותר מעורב בפעילות החברה. למעשה, כאשר עובדים מאמינים שהם יזכו להכרה אם הם יתרמו להצלחת הארגון, יש להם סיכוי גבוה פי 2.7 להיות מעורבים

ארבעת הורמוני השמחה

כיצד לפרוץ את ההורמונים שלך לשיפור מצב הרוח

הורמונים הם כימיקלים המיוצרים על ידי בלוטות שונות על פני הגוף שלך. הם נעים בזרם הדם, פועלים כשליחים ומשחקים חלק בתהליכים גופניים רבים. אחת מהפונקציות החשובות שלהם היא לעוזר לווסת את מצב הרוח שלך. ידוע כי הורמונים מסוימים עוזרים לקדם רגשות חיוביים, כולל אושר והנאה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram