הזמינו עכשיו יום גיבוש
ללא התחייבות

פעילות גיבוש קבוצתית

אירועי גיבוש לקבוצות – מה חשוב לדעת?

אירועי גיבוש לקבוצות נועדו לכל סוגי הקבוצות הפועלות למען מטרה משותפת במסגרת היומיום, בין אם מדובר בקבוצת עובדים מחלקתית ובין אם מדובר בקבוצה שחבריה אומנם עובדים יחדיו ביומיום אך הם פועלים למען מטרה משותפת מטעם אותו ארגון או מקום עבודה.

 

 

תכנון אירועי גיבוש לקבוצות הינה מלאכה מקצועית המחייבת אתכם להסתייע באנשי מקצוע, וזאת לצרכי תכנון מיטבי של פעילויות הגיבוש השונות במהלך האירוע. כמו כן, חשוב לבחור בקפידה את המקום בו יתקיים אירוע הגיבוש וזאת בהתאם למספר המשתתפים באירוע.

פעילות גיבוש קבוצתית אומנם יכולה להיות כל סוג של פעילות משותפת לכלל חברי הקבוצה, אך על מנת להפיק את המיטב מאירוע הגיבוש, אנו ממליצים לכם לתכנן בקפידה את סוג ואופי הפעילויות במהלך האירוע המגבש וזאת בהתאם למאפייני הקבוצה ומטרותיו העיקריות של אירוע הגיבוש.

פעילות גיבוש קבוצה המתמקדת גם במטרות הגיבוש המוגדרות מראש וגם במאפיינים הכלליים של חברי הקבוצה (גיל, מין, תחומי עניין וכדומה), יכולה להעניק ערך מוסף לכל אירוע גיבוש ולספק לכל אחד ואחת מחברי הקבוצה הנוטל בו חלק, ליהנות מחוויית העצמה אישית וקבוצתית כאחד.

גיבוש איכותי עם אלון שפריר – פעילויות גיבוש בהתאמה אישית מלאה לכל קבוצה

גיבוש איכותי עם אלון שפריר הינו שירות מקצועי העוסק בעולמות התוכן לערבי וימי גיבוש לחברות, לארגונים, לעסקים ולכל סוגי הקבוצות. שירות זה מתמקד בהיכרות מקדימה מעמיקה עם מאפייני הקבוצה ומטרות הגיבוש הנחוצות לה, וזאת על מנת לספק לכל אחד ואחת מלקוחותיו של אלון שפריר, את פתרונות הגיבוש האופטימאליים ביותר ובעלי הערך המוסף הגבוה ביותר לכל אירוע גיבוש אותו אתם מתכננים.

פעילויות הגיבוש הקבוצתיות של אלון שפריר, מבוססות בין היתר על הידע המקצועי והניסיון המעשי העומד לרשותו בתחום ההפקה והתכנון של אירועי גיבוש לקבוצות כבר למעלה מ-25 שנה. פעילויות הגיבוש של אלון שפריר, משלבות בתוכן עולמות תוכן מרתקים ומגוונים המותאמים לכל קבוצה וקבוצה בהתאם למאפייניה, כאשר לצד פעילויות התוכן לאירועי הגיבוש, אלון שפריר מעמיד לרשותכם תכנית הפקה מורחבת המשלבת בתוכה את כל האלמנטים הנחוצים לכם לצרכי ההפקה, החל מבחירת הלוקיישן לאירוע, דרך התאמת פעילויות התוכן לסוג הקבוצה ועד לאמצעי הפקה ושירותי אירוח נוספים בהתאם לצורך.

את פעילויות הגיבוש השונות של אלון שפריר, ניתן לקיים בכל לוקיישן כזה או אחר בו תבחרו לקיים את האירוע. לפרטים נוספים בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני עם אלון עוד היום, חייגו עכשיו: 077-2170717

 

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים

בית המרקחת הפנימי של שמחה – הרצאה סדנאית

בואו ללמוד להפעיל את בית המרקחת הפנימי שלכם ,לתרגל שמחה כדרך חיים על פי שיטתו של אלון שפריר מודל 4×4 ממדי השמחה חוקר שמחה למעלה מ 30 שנה, מבוסס על מחקרים מדעיים מוכחים. ומגוון של גישות מהתחום ההוליסטי. מפגש שילמד אתכם איך להביא לחיים שלכם

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד אין דבר כזה …..השמחה בידיים שלנו…פעילות צוות מטורפת , משעשעת ומפתיעה אשר מפעילה בבת אחת את 4 הורמוני השמחה.אנדורפינים , סרוטונין, דופמין ואוקסיטוצין.משלבת משחקי הומור וצחוק מטורפים , פעילות שחרור מפתיעה , ריקודי שמחה משעשעים….ריקודי ניצחון ….ו

שמחה זה דבר רציני – סדנת פיתוח מנהלים וגיבוש צוות

שמחה זה דבר רציני   – סדנת גיבוש ופיתוח מנהלים וצוות – 2 ציפורים במכה אחת Happiness at work-Mindful joy ״יצירתיות היא אינטליגנציה שעושה חיים״  creativity is intelligence having fun אלברט איינשטיין – Albert Einstein "יום ללא שמחה הוא יום מבוזבז" "A day without joy is

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram