הזמינו עכשיו יום גיבוש
ללא התחייבות

פעילות גיבוש מחלקתית

פעילות גיבוש מחלקתית

מתכננים ערב גיבוש מחלקתי? רוצים להעצים את האירוע וליצוק לתוכו פעילויות גיבוש מהנות ומגבשות באמת? זה הזמן לדעת הכול על פעילויות הגיבוש המוצעות לכם ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר.

 

 

גיבוש איכותי עם אלון שפריר הינו שירות מקצועי העוסק בתכנון והפקה של ערבי וימי גיבוש לחברות, ארגונים ועסקים. שירות זה מותאם לכל סוגי האירועים השונים המיועדים למטרות גיבוש עובדים. במסגרת השירות, תוכלו ליהנות מעולם עשיר ומרתק של פעילויות תוכן מגבשות, כאשר כל אחת מפעילויות הגיבוש המוצעות לכם על ידי אלון שפריר הינה בעלת ערך מוסף המותאם לכל קבוצה בהתאם למאפייניה השונים. בין יתר פעילויות הגיבוש המוצעות לכם על ידי אלון שפריר, תוכלו למצוא פעילות גיבוש מחלקתית המיועדת לעובדי מחלקות בארגונים, חברות, מפעלים ועסקים שונים.

פעילות גיבוש זו, בהתאם לכל פעילות גיבוש אחרת העומדת לרשותכם ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, מבוססת על ההיכרות המקדימה של אלון עם מאפייני הקבוצה ועל דרישותיו הספציפיות של מזמין השירות בנוגע למטרות הגיבוש הנחוצות לו. במסגרת הפעילות ניתן לשלב בין היתר משחקי גיבוש, פעילויות אתגר וכדומה, כאשר כל פעילות גיבוש מחלקתית הינה בעלת ערך מוסף לכל אחד ואחת מעובדי המחלקות השונות.

פעילויות הגיבוש של אלון שפריר, מבוססות בין היתר על הידע והניסיון העומדים לרשותו כמנחה קבוצות ומנחה סדנאות גיבוש כבר למעלה מ-25 שנה. פעילויות אלו, ניתנות להתאמה פרטנית לכל קבוצת עובדים בכל סוגי המחלקות בתעשיות השונות וזאת לצד פעילויות תוכן מורכבות המותאמות למנהלי מחלקות וכדומה. את פעילויות הגיבוש המוצעות לכם ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, ניתן לקיים בכל לוקיישן בו תבחרו לקיים את ערבי הגיבוש המחלקתיים, כאשר ברשימת השירותים המורחבת המוצעת לכם ב-גיבוש איכותי, תוכלו ליהנות גם מפתרונות הפקה ואירוח למטרות הקפתם של ערבי הגיבוש המחלקתיים.

פעילות גיבוש לעובדי מחלקות בהתאמה אישית

את סוג ואופי הפעילות המגבשת, ניתן להתאים באופן פרטני לכל סוגי הקבוצות בהתאמה אישית, כאשר בין יתר הפרמטרים לבחירת סוג ואופי הפעילות ניתן לכלול את: מספר המשתתפים, גילאי המשתתפים, טיב הקשר הבינאישי של משתתפי הפעילות, מטרות הפעילות, משך הפעילות וכדומה.

במידה וגם אתם מתכננים ערב גיבוש מחלקתי בזמן הקרוב, אנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר ישיר עם אלון שפריר ולהיחשף למגוון הפעילויות השונות היכולות להתאים עבור האירוע אותו אתם מתכננים. כמו כן, תוכלו לבקר באתר הבית של גיבוש איכותי ולהיחשף למילים המפרגנות של לקוחותיו של אלון בעבר ובהווה.

ליצירת קשר עם אלון חייגו: 077-2170717

 

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים

בית המרקחת הפנימי של שמחה – הרצאה סדנאית

בואו ללמוד להפעיל את בית המרקחת הפנימי שלכם ,לתרגל שמחה כדרך חיים על פי שיטתו של אלון שפריר מודל 4×4 ממדי השמחה חוקר שמחה למעלה מ 30 שנה, מבוסס על מחקרים מדעיים מוכחים. ומגוון של גישות מהתחום ההוליסטי. מפגש שילמד אתכם איך להביא לחיים שלכם

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד אין דבר כזה …..השמחה בידיים שלנו…פעילות צוות מטורפת , משעשעת ומפתיעה אשר מפעילה בבת אחת את 4 הורמוני השמחה.אנדורפינים , סרוטונין, דופמין ואוקסיטוצין.משלבת משחקי הומור וצחוק מטורפים , פעילות שחרור מפתיעה , ריקודי שמחה משעשעים….ריקודי ניצחון ….ו

שמחה זה דבר רציני – סדנת פיתוח מנהלים וגיבוש צוות

שמחה זה דבר רציני   – סדנת גיבוש ופיתוח מנהלים וצוות – 2 ציפורים במכה אחת Happiness at work-Mindful joy ״יצירתיות היא אינטליגנציה שעושה חיים״  creativity is intelligence having fun אלברט איינשטיין – Albert Einstein "יום ללא שמחה הוא יום מבוזבז" "A day without joy is

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram