לוגו אתר

פעילות גיבוש מחלקתית

פעילות גיבוש מחלקתית

פעילות גיבוש מחלקתית

מתכננים ערב גיבוש מחלקתי? רוצים להעצים את האירוע וליצוק לתוכו פעילויות גיבוש מהנות ומגבשות באמת? זה הזמן לדעת הכול על פעילויות הגיבוש המוצעות לכם ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר.

דברו איתנו

077-217-0717במיילpencil

גיבוש איכותי עם אלון שפריר הינו שירות מקצועי העוסק בתכנון והפקה של ערבי וימי גיבוש לחברות, ארגונים ועסקים. שירות זה מותאם לכל סוגי האירועים השונים המיועדים למטרות גיבוש עובדים. במסגרת השירות, תוכלו ליהנות מעולם עשיר ומרתק של פעילויות תוכן מגבשות, כאשר כל אחת מפעילויות הגיבוש המוצעות לכם על ידי אלון שפריר הינה בעלת ערך מוסף המותאם לכל קבוצה בהתאם למאפייניה השונים. בין יתר פעילויות הגיבוש המוצעות לכם על ידי אלון שפריר, תוכלו למצוא פעילות גיבוש מחלקתית המיועדת לעובדי מחלקות בארגונים, חברות, מפעלים ועסקים שונים.

פעילות גיבוש זו, בהתאם לכל פעילות גיבוש אחרת העומדת לרשותכם ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, מבוססת על ההיכרות המקדימה של אלון עם מאפייני הקבוצה ועל דרישותיו הספציפיות של מזמין השירות בנוגע למטרות הגיבוש הנחוצות לו. במסגרת הפעילות ניתן לשלב בין היתר משחקי גיבוש, פעילויות אתגר וכדומה, כאשר כל פעילות גיבוש מחלקתית הינה בעלת ערך מוסף לכל אחד ואחת מעובדי המחלקות השונות.

פעילויות הגיבוש של אלון שפריר, מבוססות בין היתר על הידע והניסיון העומדים לרשותו כמנחה קבוצות ומנחה סדנאות גיבוש כבר למעלה מ-25 שנה. פעילויות אלו, ניתנות להתאמה פרטנית לכל קבוצת עובדים בכל סוגי המחלקות בתעשיות השונות וזאת לצד פעילויות תוכן מורכבות המותאמות למנהלי מחלקות וכדומה. את פעילויות הגיבוש המוצעות לכם ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, ניתן לקיים בכל לוקיישן בו תבחרו לקיים את ערבי הגיבוש המחלקתיים, כאשר ברשימת השירותים המורחבת המוצעת לכם ב-גיבוש איכותי, תוכלו ליהנות גם מפתרונות הפקה ואירוח למטרות הקפתם של ערבי הגיבוש המחלקתיים.

פעילות גיבוש לעובדי מחלקות בהתאמה אישית

את סוג ואופי הפעילות המגבשת, ניתן להתאים באופן פרטני לכל סוגי הקבוצות בהתאמה אישית, כאשר בין יתר הפרמטרים לבחירת סוג ואופי הפעילות ניתן לכלול את: מספר המשתתפים, גילאי המשתתפים, טיב הקשר הבינאישי של משתתפי הפעילות, מטרות הפעילות, משך הפעילות וכדומה.

במידה וגם אתם מתכננים ערב גיבוש מחלקתי בזמן הקרוב, אנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר ישיר עם אלון שפריר ולהיחשף למגוון הפעילויות השונות היכולות להתאים עבור האירוע אותו אתם מתכננים. כמו כן, תוכלו לבקר באתר הבית של גיבוש איכותי ולהיחשף למילים המפרגנות של לקוחותיו של אלון בעבר ובהווה.

ליצירת קשר עם אלון חייגו: 077-2170717

אהבתם? שתפו עם חברים
מה עברנו במאמר

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש
מאמרים נוספים

אינטליגנציה ריגשית ניהולית

אינטליגנציה רגשית [EQ] היא היכולת לתפוס במדויק את הרגשות שלכם ושל אחרים, להבין את הסימנים שהרגשות משדרים לגבי מערכות יחסים, ולנהל את הרגשות שלכם ושל

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button