לוגו אתר

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש

פעילות גיבוש מחלקתית

פעילות גיבוש מחלקתית

מתכננים ערב גיבוש מחלקתי? רוצים להעצים את האירוע וליצוק לתוכו פעילויות גיבוש מהנות ומגבשות באמת? זה הזמן לדעת הכול על פעילויות הגיבוש המוצעות לכם ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר.

 

 

גיבוש איכותי עם אלון שפריר הינו שירות מקצועי העוסק בתכנון והפקה של ערבי וימי גיבוש לחברות, ארגונים ועסקים. שירות זה מותאם לכל סוגי האירועים השונים המיועדים למטרות גיבוש עובדים. במסגרת השירות, תוכלו ליהנות מעולם עשיר ומרתק של פעילויות תוכן מגבשות, כאשר כל אחת מפעילויות הגיבוש המוצעות לכם על ידי אלון שפריר הינה בעלת ערך מוסף המותאם לכל קבוצה בהתאם למאפייניה השונים. בין יתר פעילויות הגיבוש המוצעות לכם על ידי אלון שפריר, תוכלו למצוא פעילות גיבוש מחלקתית המיועדת לעובדי מחלקות בארגונים, חברות, מפעלים ועסקים שונים.

פעילות גיבוש זו, בהתאם לכל פעילות גיבוש אחרת העומדת לרשותכם ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, מבוססת על ההיכרות המקדימה של אלון עם מאפייני הקבוצה ועל דרישותיו הספציפיות של מזמין השירות בנוגע למטרות הגיבוש הנחוצות לו. במסגרת הפעילות ניתן לשלב בין היתר משחקי גיבוש, פעילויות אתגר וכדומה, כאשר כל פעילות גיבוש מחלקתית הינה בעלת ערך מוסף לכל אחד ואחת מעובדי המחלקות השונות.

פעילויות הגיבוש של אלון שפריר, מבוססות בין היתר על הידע והניסיון העומדים לרשותו כמנחה קבוצות ומנחה סדנאות גיבוש כבר למעלה מ-25 שנה. פעילויות אלו, ניתנות להתאמה פרטנית לכל קבוצת עובדים בכל סוגי המחלקות בתעשיות השונות וזאת לצד פעילויות תוכן מורכבות המותאמות למנהלי מחלקות וכדומה. את פעילויות הגיבוש המוצעות לכם ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, ניתן לקיים בכל לוקיישן בו תבחרו לקיים את ערבי הגיבוש המחלקתיים, כאשר ברשימת השירותים המורחבת המוצעת לכם ב-גיבוש איכותי, תוכלו ליהנות גם מפתרונות הפקה ואירוח למטרות הקפתם של ערבי הגיבוש המחלקתיים.

פעילות גיבוש לעובדי מחלקות בהתאמה אישית

את סוג ואופי הפעילות המגבשת, ניתן להתאים באופן פרטני לכל סוגי הקבוצות בהתאמה אישית, כאשר בין יתר הפרמטרים לבחירת סוג ואופי הפעילות ניתן לכלול את: מספר המשתתפים, גילאי המשתתפים, טיב הקשר הבינאישי של משתתפי הפעילות, מטרות הפעילות, משך הפעילות וכדומה.

במידה וגם אתם מתכננים ערב גיבוש מחלקתי בזמן הקרוב, אנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר ישיר עם אלון שפריר ולהיחשף למגוון הפעילויות השונות היכולות להתאים עבור האירוע אותו אתם מתכננים. כמו כן, תוכלו לבקר באתר הבית של גיבוש איכותי ולהיחשף למילים המפרגנות של לקוחותיו של אלון בעבר ובהווה.

ליצירת קשר עם אלון חייגו: 077-2170717

 

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים
פעילות גיבוש ספורט

7 פעילות גיבוש לקבוצות ספורט לנוער

מדוע פעילות גיבוש ספורט היא חשובה בספורט קבוצתי? לעיתים קרובות מזלזלים בחשיבות של בניית תחושת ביחד ואחדות. עבור ילדים שהכישורים החברתיים שלהם עדיין בשלב התפתחותי רגיש, ללמד אותם את הערך של הרמוניה וסולידריות צוותית יכול להיות המפתח להגדלת סביבת צוות נוער בריאה שכולם נהנים ממנה

10 רעיונות להביע הערכה כלפי העובדים

10 רעיונות להביע הערכה כלפי העובדים שלא מבאסים

הכרה בעובדים היא היבט קריטי של כוח עבודה מעורב. ברגע שעובד מרכיש שמעריכים אותו ואת העבודה שלו הוא בצורה אוטומטית נהיה יותר מעורב בפעילות החברה. למעשה, כאשר עובדים מאמינים שהם יזכו להכרה אם הם יתרמו להצלחת הארגון, יש להם סיכוי גבוה פי 2.7 להיות מעורבים

ארבעת הורמוני השמחה

כיצד לפרוץ את ההורמונים שלך לשיפור מצב הרוח

הורמונים הם כימיקלים המיוצרים על ידי בלוטות שונות על פני הגוף שלך. הם נעים בזרם הדם, פועלים כשליחים ומשחקים חלק בתהליכים גופניים רבים. אחת מהפונקציות החשובות שלהם היא לעוזר לווסת את מצב הרוח שלך. ידוע כי הורמונים מסוימים עוזרים לקדם רגשות חיוביים, כולל אושר והנאה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram