לוגו אתר

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש

ערב כיף לעובדים

ערב גיבוש עובדים ו- ערב כיף לעובדים אולי נשמעים משמיעה ראשונה כמו ביטויים נרדפים אך אם תשאלו מספיק אנשים ברחוב תגלו שעבור רבים ערב גיבוש של העבודה ממש לא בהכרח שווה לערב כיף, וערב כיף זה ממש לא ערב גיבוש בעבודה. כיצד קורה מצב כזה שכשאנחנו עורכים ערב של פעילויות למשפחה או לחברים אנחנו בהכרח מצפים לתוצאות שונות מאשר במקרה שבו אנחנו עורכים או משתתפים בערב כיף לעובדים? התשובה היא כמובן חוסר השקעה ומחשבה והיגררות אחרי הסטטוס קוו.

דברו איתנו

077-217-0717במיילpencil

אם נחשוב לרגע בהיגיון, נבין שלא משנה מה רמת האיכות של פעילות הגיבוש שאנחנו עושים, הרי בלאו הכי ישנו טווח מחירים קבוע בשוק ולשלם את הכסף עבור הפעילות אנחנו נשלם. אז לא כדאי, אם כבר אנחנו עושים את סקר השוק, משקיעים את הזמן ושמים את הכסף, שנקבל בעבור משאבינו את התמורה הטובה ביותר? אפילו שלא מדובר פה במשפחה שלנו או בחברים קרובים, למה שלא נשקיע עבור העובדים שלנו איתם אנחנו מבלים את מרבית שעות הערות שלנו? כדאי בהחלט.

את היתרונות החד משמעיים של צוות מגובש כולנו מכירים. למי מאיתנו לא יצא לעבוד בצוות תומך מפרגן ומגובש, ובצוות מנותק מרוחק ורעוע מבחינה חברתית? לכולנו. כולנו חווינו את ההבדלים המהותיים של עבודה בצוות כזה לעומת צוות כזה במהלך העבודות השונות שביצענו. כאשר אנו עובדים עם צוות מגובש שאנחנו מרגישים קרבה אליו, כל היום שלנו הוא שונה לגמרי כבר מרמת הקימה שלנו מהמיטה בבוקר: בשמחה או בחוסר חשק. ערב גיבוש עובדים הוא כלי ראשון מהמעלה בהגברת הגיבוש בצוותים. אם נשכיל לבחור איש מקצוע ששם דגש על איכות התכנים של פעילויות הגיבוש וייחודם, שמייצר פעילות שלוקחת את כולם בחשבון ולא מאפשרת לאף אחד להישאר בחוץ, שמתאים את הפעילויות שלו בהתאם לחזון ולשאיפות שלנו, אז בוודאי שנצליח לייצר שינוי ולעיתים אף מהפך של ממש במבנה החברתי בצוות וברמת הגיבוש והאכפתיות שבו. צוות כזה הוא צוות מאושר יותר וצוות מאושר הוא צוות מסור יותר שנרתם למאמץ המשותף בקלות יותר.

אם אתם רוצים להעניק לעובדים שלכם חוויה שהיא באמת ייחודית, בעלת ערך ומעצימה כל אחד בנפרד ואת הקבוצה ביחד כקבוצה, אני מזמין אתכם לשיחת הכרות שבה תוכלו להציף את הצרכים שלכם. ספרו לי מה הערכים של הארגון ומי חברי הצוות, מה האתגרים והמטרות בפעילות וביחד נגבש אירוע שיגרום להם לשכוח שהם נמצאים בעבודה. חייגו אליי ל 077-217-0717 או צרו עמי קשר באתר והבטיחו את מקומכם.

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים
פעילות גיבוש ספורט

7 פעילות גיבוש לקבוצות ספורט לנוער

מדוע פעילות גיבוש ספורט היא חשובה בספורט קבוצתי? לעיתים קרובות מזלזלים בחשיבות של בניית תחושת ביחד ואחדות. עבור ילדים שהכישורים החברתיים שלהם עדיין בשלב התפתחותי רגיש, ללמד אותם את הערך של הרמוניה וסולידריות צוותית יכול להיות המפתח להגדלת סביבת צוות נוער בריאה שכולם נהנים ממנה

10 רעיונות להביע הערכה כלפי העובדים

10 רעיונות להביע הערכה כלפי העובדים שלא מבאסים

הכרה בעובדים היא היבט קריטי של כוח עבודה מעורב. ברגע שעובד מרכיש שמעריכים אותו ואת העבודה שלו הוא בצורה אוטומטית נהיה יותר מעורב בפעילות החברה. למעשה, כאשר עובדים מאמינים שהם יזכו להכרה אם הם יתרמו להצלחת הארגון, יש להם סיכוי גבוה פי 2.7 להיות מעורבים

ארבעת הורמוני השמחה

כיצד לפרוץ את ההורמונים שלך לשיפור מצב הרוח

הורמונים הם כימיקלים המיוצרים על ידי בלוטות שונות על פני הגוף שלך. הם נעים בזרם הדם, פועלים כשליחים ומשחקים חלק בתהליכים גופניים רבים. אחת מהפונקציות החשובות שלהם היא לעוזר לווסת את מצב הרוח שלך. ידוע כי הורמונים מסוימים עוזרים לקדם רגשות חיוביים, כולל אושר והנאה.

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram