לוגו אתר

לשיחת ייעוץ חינם
ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש

ערבי גיבוש לצוות

אי אפשר להתעלם מהעובדה שמדי שנה מקומות עבודה הופכים להיות תובעניים יותר ויותר וזאת משום הרצון להתבלט אל מול חברות מתחרות והרצון לרווחים. כל אלו הולידו שעות עבודה ארוכות, לחץ, ריבוי משימות ודרישה לעמידה ביעדים לא פשוטים. במאמר זה נסביר מדוע ערבי גיבוש הפכו לכה חיוניים במקומות עבודה אלו ועוד. התחילו לקרוא..

 

ערבי גיבוש צוות מובילים לתקשורת

המצב שנוצר במרבית מקומות העבודה הוא שרוב האנשים עוסקים בעבודה תחת לחץ ללא אינטראקציה אמיתית ומהנה עם עובדים אחרים. כיוון שתקשורת פנים ארגונית חיונית לכל ארגון, ( וזאת משום שהיא תורמת רבות ליעילותו ולרווחיות הארגון בטווח הארוך), חשוב ללמוד כיצד לייצר תקשורת פנים ארגונית, כאשר השלב הראשון יהיה באמצעות היכרות בין עובדי צוות החברה. כיוון שאין זמן או מקום להתחיל בהיכרות זאת במקום העבודה, נולדו אותם ערבי גיבוש לצוות. ערבים מהנים הכוללים שילוב מנצח של אוכל, הנאה וגיבוש בין עובדי הצוות.

ערב גיבוש צוות

נכון להיום כל מנהל צוות במקום העבודה מקפיד על ערב גיבוש צוות לפחות פעם ברבעון או פעמיים בשנה וזאת על מנת לחזק את הקשרים בין העובדים, לאפשר להם לעבור תהליך מעצים, משחרר ומרגש בו זמנית. לאפשר להם פעילות מטעם מקום העבודה, אך פעילות שהיא לשם שינוי לא שיפוטית, פעילות שמאפשרת לקיחת פסק זמן מהלו"ז הצפוף, היכרות עם עובדים אחרים וזוית ראיה שונה ואובייקטיבית עליהם. מנהלי הצוות מודעים לעובדה שפעילות ששמה דגש על החיובי ומעבירה ידע באמצעות חוויה היא פעילות שתתרום לעובדים שלהם ותוביל אותם לאותה תקשורת בינאישית וארגונית בה הם מעוניינים.

חלק מאותם רעיונות לאותה פעילות גיבוש ערב צוות הם: ערב צחוק ללא גבולות, בו העובדים ייהנו מפעילות דינאמית המחייבת שיתוף פעולה, ראייה מערכתית ותקשורת ביניהם. ערב פרגון לגיבוש הצוות, ערב בו העובדים ייהנו מתרגילי פרגון וראיית החיובי אצל האחר וכמובן יפתחו אחוות קבוצה. ערב 'כמו בסרטים' בו העובדים יחולקו לקבוצות, יבחרו ז'אנר מסויים בקולנוע, יכתבו תסריט ויקרינו אותו לכל צוותי העובדים המתחרים.

אלו הם רק חלק מאותם רעיונות לאותם ערבי גיבוש צוות מרגש שיוביל לתקשורת מרעננת וחדשה ולתרומה משמעותית לחברה. מעוניינים בערב גיבוש לצוות שלכם בעבודה? ערב חיובי, חווייתי ושונה שחוצה גילאים ותפקידים?

התקשרו אל צוות המומחים של גיבוש איכותי עם אלון שפריר בטלפון 077-217-0717 ואנחנו נתאים לצוות שלכם את ערב הגיבוש המהנה ביותר.

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים
סדנאות גיבוש לנשים

סדנאות גיבוש לנשים

מדוע חשוב לבצע סדנאות גיבוש לנשים? חברות עשו צעדים גדולים בתחום בניית צוותים. זה הפך למוקד עיקרי וכלי בעל ערך רב ביצירת צוותים יעילים יותר. פרודוקטיביות היא נושא מתמיד למנהלים, כמו גם יצירת תחושת לכידות, במיוחד בקרב נשים. מנהלים משתמשים כעת בפעילויות חכמות לבניית צוותים

בית המרקחת הפנימי של שמחה – הרצאה סדנאית

בואו ללמוד להפעיל את בית המרקחת הפנימי שלכם ,לתרגל שמחה כדרך חיים על פי שיטתו של אלון שפריר מודל 4×4 ממדי השמחה חוקר שמחה למעלה מ 30 שנה, מבוסס על מחקרים מדעיים מוכחים. ומגוון של גישות מהתחום ההוליסטי. מפגש שילמד אתכם איך להביא לחיים שלכם

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד אין דבר כזה …..השמחה בידיים שלנו…פעילות צוות מטורפת , משעשעת ומפתיעה אשר מפעילה בבת אחת את 4 הורמוני השמחה.אנדורפינים , סרוטונין, דופמין ואוקסיטוצין.משלבת משחקי הומור וצחוק מטורפים , פעילות שחרור מפתיעה , ריקודי שמחה משעשעים….ריקודי ניצחון ….ו

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram