לוגו אתר

לשיחת ייעוץ חינם
ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש

ימי גיבוש מחלקתיים

גיבוש שבאמת מגבש – כיצד?

הפקה של ימי גיבוש לעובדי חברות, ארגונים ועסקים, היא ללא ספק משימה מאתגרת ורבת עניין המחייבת לתכנון מקדים שמטרתו: הפקה של ימי גיבוש שבאמת מגבשים ולא הפקתם של ימי גיבוש על מנת לצאת לידי חובה.

אצלנו ב- גיבוש איכותי עם אלון שפריר, תוכלו ליהנות מהיצע מגוון, עשיר ומרתק של אפשרויות לתכנון ימי גיבוש לכל סוגי הקבוצות. ימי הגיבוש המתכוננים ומופקים על ידינו, מותאמים באופן פרטני למאפייני הקבוצה, גילאי המשתתפים, מטרות הגיבוש וכדומה. כמו כן, לרשותנו, ניסיון מעשי בתכנון ימי גיבוש מחלקתיים לעובדי חברות, ארגונים ועסקים בכל סדר גודל.

יום גיבוש מחלקתי הוא למעשה יום גיבוש המיועד לעובדי מחלקה מסוימת בחברה, בארגון או בבית העסק, ומטרתו לספק לעובדי המחלקה גם פעילות כיפית ומהנה המותאמת למאפייני הקבוצה, וגם ליצור ערך מוסף לכל פעילות תוכן הנכללת ביום הגיבוש. הערך המוסף של פעילויות התוכן המוצעות על ידינו, מאפשר לעובדי המחלקה ליהנות מיום גיבוש שבאמת מגבש.

 

 

כיצד יוצרים אירוע גיבוש מחלקתי שבאמת יכול לגבש בין עובדי המחלקה?

אירוע גיבוש מחלקתי מהווה את אחד מהאמצעים היעילים ביותר ליצירת חיבור אמיתי ומגבש בין עובדי המחלקות השונות בסקטור העסקי, המוסדי והממשלתי כאחד. תכנון אירוע גיבוש מחלקתי מחייב התייחסות נקודתית לכל מאפייני האירוע, החל מבחירת הלוקיישן (מקום) הנכון לקיומו של האירוע, עולמות התוכן אליהם ייחשפו העובדים במהלך האירוע, אופיין של פעילויות התוכן אשר נועדו לגבש ולחזק את הקשר הבינאישי בין עובדי המחלקה ופרמטרים חשובים נוספים כגון: דרכי ההגעה לאירוע, סוג המשקאות והמזונות אשר יוגשו באירוע וכדומה.

ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, תוכלו ליהנות מניסיון תכנוני של למעלה מ-25 שנה בכל הנוגע להפקתם של ימי גיבוש לעובדי חברות, ארגונים ועסקים. הידע המקצועי העומד לרשותו של אלון שפריר בכל הנוגע לתכנון אירוע גיבוש מחלקתיים, יאפשר גם לכם ליהנות מחוויית גיבוש בלתי נשכחת המשלבת בתוכה את כל עולמות התוכן אשר תוכננו בקפידה למאפייני הקבוצה. תכנית האירוע נקבעת על ידי אלון שפריר בהתאם לצרכי ודרישות הלקוח ובהתאם להיבטים השונים אותם מזמין האירוע מעוניין לטפח בקרב עובדיו. כל הליכי התכנון וההפקה של אירועי הגיבוש המחלקתיים המוצעים לכם ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, מבוססים על הידע, הניסיון והמיומנויות המקצועיות של אלון שפריר כמנחה קבוצות וסדנאות גיבוש.

לפרטים נוספים אודות ימי גיבוש מחלקיים ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, חייגו עכשיו: 077-217-0717

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים
סדנאות גיבוש לנשים

סדנאות גיבוש לנשים

מדוע חשוב לבצע סדנאות גיבוש לנשים? חברות עשו צעדים גדולים בתחום בניית צוותים. זה הפך למוקד עיקרי וכלי בעל ערך רב ביצירת צוותים יעילים יותר. פרודוקטיביות היא נושא מתמיד למנהלים, כמו גם יצירת תחושת לכידות, במיוחד בקרב נשים. מנהלים משתמשים כעת בפעילויות חכמות לבניית צוותים

בית המרקחת הפנימי של שמחה – הרצאה סדנאית

בואו ללמוד להפעיל את בית המרקחת הפנימי שלכם ,לתרגל שמחה כדרך חיים על פי שיטתו של אלון שפריר מודל 4×4 ממדי השמחה חוקר שמחה למעלה מ 30 שנה, מבוסס על מחקרים מדעיים מוכחים. ומגוון של גישות מהתחום ההוליסטי. מפגש שילמד אתכם איך להביא לחיים שלכם

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד אין דבר כזה …..השמחה בידיים שלנו…פעילות צוות מטורפת , משעשעת ומפתיעה אשר מפעילה בבת אחת את 4 הורמוני השמחה.אנדורפינים , סרוטונין, דופמין ואוקסיטוצין.משלבת משחקי הומור וצחוק מטורפים , פעילות שחרור מפתיעה , ריקודי שמחה משעשעים….ריקודי ניצחון ….ו

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram