לוגו אתר

ימי גיבוש מחלקתיים

גיבוש שבאמת מגבש – כיצד?

הפקה של ימי גיבוש לעובדי חברות, ארגונים ועסקים, היא ללא ספק משימה מאתגרת ורבת עניין המחייבת לתכנון מקדים שמטרתו: הפקה של ימי גיבוש שבאמת מגבשים ולא הפקתם של ימי גיבוש על מנת לצאת לידי חובה.

אצלנו ב- גיבוש איכותי עם אלון שפריר, תוכלו ליהנות מהיצע מגוון, עשיר ומרתק של אפשרויות לתכנון ימי גיבוש לכל סוגי הקבוצות. ימי הגיבוש המתכוננים ומופקים על ידינו, מותאמים באופן פרטני למאפייני הקבוצה, גילאי המשתתפים, מטרות הגיבוש וכדומה. כמו כן, לרשותנו, ניסיון מעשי בתכנון ימי גיבוש מחלקתיים לעובדי חברות, ארגונים ועסקים בכל סדר גודל.

יום גיבוש מחלקתי הוא למעשה יום גיבוש המיועד לעובדי מחלקה מסוימת בחברה, בארגון או בבית העסק, ומטרתו לספק לעובדי המחלקה גם פעילות כיפית ומהנה המותאמת למאפייני הקבוצה, וגם ליצור ערך מוסף לכל פעילות תוכן הנכללת ביום הגיבוש. הערך המוסף של פעילויות התוכן המוצעות על ידינו, מאפשר לעובדי המחלקה ליהנות מיום גיבוש שבאמת מגבש.

 

 

כיצד יוצרים אירוע גיבוש מחלקתי שבאמת יכול לגבש בין עובדי המחלקה?

אירוע גיבוש מחלקתי מהווה את אחד מהאמצעים היעילים ביותר ליצירת חיבור אמיתי ומגבש בין עובדי המחלקות השונות בסקטור העסקי, המוסדי והממשלתי כאחד. תכנון אירוע גיבוש מחלקתי מחייב התייחסות נקודתית לכל מאפייני האירוע, החל מבחירת הלוקיישן (מקום) הנכון לקיומו של האירוע, עולמות התוכן אליהם ייחשפו העובדים במהלך האירוע, אופיין של פעילויות התוכן אשר נועדו לגבש ולחזק את הקשר הבינאישי בין עובדי המחלקה ופרמטרים חשובים נוספים כגון: דרכי ההגעה לאירוע, סוג המשקאות והמזונות אשר יוגשו באירוע וכדומה.

ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, תוכלו ליהנות מניסיון תכנוני של למעלה מ-25 שנה בכל הנוגע להפקתם של ימי גיבוש לעובדי חברות, ארגונים ועסקים. הידע המקצועי העומד לרשותו של אלון שפריר בכל הנוגע לתכנון אירוע גיבוש מחלקתיים, יאפשר גם לכם ליהנות מחוויית גיבוש בלתי נשכחת המשלבת בתוכה את כל עולמות התוכן אשר תוכננו בקפידה למאפייני הקבוצה. תכנית האירוע נקבעת על ידי אלון שפריר בהתאם לצרכי ודרישות הלקוח ובהתאם להיבטים השונים אותם מזמין האירוע מעוניין לטפח בקרב עובדיו. כל הליכי התכנון וההפקה של אירועי הגיבוש המחלקתיים המוצעים לכם ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, מבוססים על הידע, הניסיון והמיומנויות המקצועיות של אלון שפריר כמנחה קבוצות וסדנאות גיבוש.

לפרטים נוספים אודות ימי גיבוש מחלקיים ב-גיבוש איכותי עם אלון שפריר, חייגו עכשיו: 077-217-0717

אהבתם? שתפו עם חברים
מה עברנו במאמר

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש
מאמרים נוספים

אינטליגנציה ריגשית ניהולית

אינטליגנציה רגשית [EQ] היא היכולת לתפוס במדויק את הרגשות שלכם ושל אחרים, להבין את הסימנים שהרגשות משדרים לגבי מערכות יחסים, ולנהל את הרגשות שלכם ושל

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button