לוגו אתר

הערך המוסף של סדנאות ODT לגיבוש

יום כייף בתל אביב

פעילויות ODT, אטרקציות, טיול שטח, ג'יפים, סנפלינג, יום כיף, פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים, ערב גיבוש,יום כיף לעובדים

גיבוש הוא הערך המוסף של יום כיף. החוויה לא רק מהנה ומשחררת אלא מעשירה ומעצימה. פעילויות מגוונות ואטרקטיביות לקבוצות ולצוותים מאפשרים לחזק את לכידותם של האנשים ותורמות לגיבושם כיחידה חברתית.

חשיבות הגיבוש אינה נחלתן הבלעדית של חברות עסקיות אשר מנהליהן מכירים בתועלתם של ימי כיף מובנים ומונחים התורמים לגיבוש, אלא של כל קבוצת אנשים המשתפים פעולה ואשר באמצעות יציאה אל ימי כיף ובילוי במגוון אטרקציות ופעילויות בצפון מתגבשות ליחידה לכידה וחזקה.

הצפון פורה ושופע אתרים ואטרקציות זמינות לביצוען של פעילויות מגבשות: מסלולי הליכה, טיולי ג'יפים, אתרי ספורט אתגרי, סדנאות גיבוש לסוגיהן, ארוחות בטבע ועוד.

ביהדות מוכר ורווח הביטוי- "מתוך שלא לשמה". סדנאות לגיבוש ופיתוח ארגוני הנערכות באוויר הצח (ODT)  תורמות לגיבוש לא דווקא בכוונת מכוון אלא כפועל יוצא מעבודת הצוות במהלכן, משיתופי פעולה, מחשיבה יצירתית, מהובלה, מיצירת מוטיבציה לבצע את המטלות בצורה הטובה ביותר ויותר מכול- מההנאה הכרוכה בפעילות.

לגוף, לנפש, לנשמה, להנאה

אטרקציות ופעילויות בצפון מזמנות תשתית מיטבית לגיבוש צוותים. באמצעות סדנאות מונחות, שבהן המשתתפים יוצרים זיקה בניהם ומתנסים בחוויה מעצימה וחווייתית, המדמה סיטואציות בחיים. הסדנה מהווה מעין מעבדה לבחינת תפקודים ויחסים. במהלכה עשויים להיחשף חוזקות וחולשות אנושיות, יתרונות וחסרונות- כמו בחיים.

טיולי גיבוש הם טיולים אשר לא פעם דווקא הערך המוסף החווייתי שלהם הוא המטרה העיקרית שלשמה יוצאים אליהם. הגליל והגולן מזמנים מסלולים אטרקטיביים, בנופים מיוערים, שופעי מים, בדרכים המתפתלות ומתעקלות בין שדות, מטעים, ונופי בראשית עוצרי נשימה.

חלק ניכר מסדנאות הגיבוש יכול להיעשות בכל תא שטח בטבע. לעצם השהייה בחוץ, לאוויר ולאווירה המיוחדים יש השפעה חיובית ומבורכת על המשתתפים, אשר  החווים יום כיף כיום גיבוש.

הצפון אטרקטיבי בכל עונות השנה. היצע המקומות הפוטנציאליים לטיולי גיבוש הוא כה רב וכה עשיר, כדי כך שכל  שם של מקום שאתם עשויים לנקוב בו באופן אקראי יתאים לטיולים ולפעילויות גיבוש.

פעילות מומלצת בעיקר בעונת הסתיו – חורף הינה ביקור וסיור בבתי בד, אז מתחילה עונת מסיק הזיתים, ותהליך ייצור שמן הזית מעניין ומעשיר מאין כמותו. בית בד מספק מוקד עניין פרטני וקבוצתי התורם לשיח ואף תורם לחווייה הקולינרית.

במוקד  אטרקציות ופעילויות בצפון מוצעות סדנאות גיבוש מעצימות בכל תחנה אפשרית בדרך: סדנאות מוצעות בכל נושא שיש בו משום תרומה ללכידות הקבוצה ולגיבושה כגון: יחסים בין-אישיים, שפת גוף, היחיד והכלל ועוד.

חברה בעלת ותק וניסיון בהפעלת סדנאות גיבוש למגוון קבוצות וקהלים מציעה מבחר סדנאות בתיאום מראש. אצל רבים ממשתפי סדנאות הגיבוש צרובה בזיכרון חוויית ההשתתפות בהם וחלק ניכר מציינים את סדנת הגיבוש כנקודת ציון משמעותית בחיי הארגון.
בשורה התחתונה: כל מסלול שעשוי להיבחר בכלל ובצפון הארץ בפרט יזמן חוויה להולכים או לנוסעים בו. החוויה המשותפת ודאי מהווה אלמנט חשוב ומרכזי בליכודה ובגיבושה של הקבוצה המשתתפת בו. על רקע נופיו הקסומים של הצפון, האוויר הצח שבו והאווירה השקטה והנעימה השורה בכל מקום בו  קל לבלות, ליהנות ובתוך כך- להתגבש.

התקשרו 0544640468 כבר עכשיו ויחד נבחר סדנאות גיבוש

או משחקי גיבוש המחזקים עבודת צוות ומותאמים במיוחד

ל  יום כיף או ערב גיבוש מלא פעילויות ODT מרגשות שבאמת מגבשות

מחכה לשמוע מכם, אלון.

אהבתם? שתפו עם חברים
מה עברנו במאמר

לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש
מאמרים נוספים

אינטליגנציה ריגשית ניהולית

אינטליגנציה רגשית [EQ] היא היכולת לתפוס במדויק את הרגשות שלכם ושל אחרים, להבין את הסימנים שהרגשות משדרים לגבי מערכות יחסים, ולנהל את הרגשות שלכם ושל

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button