לוגו אתר

לשיחת ייעוץ חינם
ללא התחייבות

מגוון פעילות גיבוש

"המרכיב הסודי" – סדנאות לפיתוח מנהלים וצוות.

משחקי חברה,יום כיף, משחקי חברה למבוגרים,  פעולות גיבוש, פעילויות גיבוש, פעילות גיבוש, יום כיף בתל אביב, משחק גיבוש, משחקי גיבוש,עבודת צוות,יום גיבוש לעובדים,יום גיבוש,ימי גיבוש לעובדים,  משחקי חברה מצחיקים,  ערב גיבוש,יום כיף לעובדים,  ימי גיבוש,ימי כיף לעובדים, סדנאות גיבוש ,ימי כיף,ערבי גיבוש,אלון שפריר, גיבוש איכותי

כיצד סדנאות לפיתוח הצוות יכולות לתרום לצוות ולמקום העבודה ?
חלומו של כל מנהל שהארגון שלו יעבוד כמו מכונה משומנת מקסימום תפוקה מינימום בזבוז ושחיקה.

כאשר בודקים עמוק פנימה לתוך הארגון מגלים שכל מה שעושים בכדי לצמצם את הבזבוז והשחיקה אחוזי חוסר היעילות והבזבוז גדולים. למרות הנהלים.למרות אין סוף הרענונים המצב עגום . למה ?

כאן נכנס מרכיב שהוא כוח נסתר המשפיע באופן מאד דומיננטי על תפקוד העובדים.

בפשטות אפשר לקרוא לזה :"אינטליגנציה רגשית" אך בעומק מדובר על המצב הרגשי של העובד.

כמה הוא מתוסכל ? כמה הוא מרגיש שאינו זוכה ליחס ? כמה הוא מרגיש שאין מקשיבים לרגשות ולצרכים שלו ? כמה הוא מרגיש שאין מתייחסים לרצון שלו להביא את עצמו לידי ביטוי ?
אני מאמין שבכדי שעובד יתפקד הוא צריך להרגיש שלוקחים אותו בחשבון. לא רק בתחום השכר, שברוב המקרים אין אפשרות לתת יותר מאשר נותנים,אלא ואולי בעיקר בתחום היחס. כמה מתייחסים אליו ונותנים לו מקום.יש כמה מרכיבים לעניין היחס:
1. להקשיב לעובד באמת בלי מייד להציע פתרון.
2. לקחת את ההצעות שלו , את היצירתיות והייחודיות שלו בחשבון לתת לו הרגשה שהוא מעורך ומשמעותי.
3. לכבד את הרגשות שלו באשר הם ולא לבטל אותם.
4. לשים את עצמי בתור מנהל בנעליים שלו לרגע.

מחקרים קובעים שעובד מאושר כאשר הוא מרגיש מסופק,שלוקחים אותו בחשבון.
עובד מאושר מעלה את התפוקה שלו בלמעלה מ -40% .

פיתוח יכולות בתחום ה"אינטליגנציה הרגשית" בקרב מנהלים בכירים ומנהלי ביניים הוא קריטי לשיפור התפוקה והיעילות בקרב העובדים.

כאשר עובד מרגיש מפורגן ע"י המנהל שלו והוא מרגיש שאכן הפרגון נעשה מהלב הוא יהיה מוכן להקריב הרבה למען המנהל שלו ולמען הארגון.

אם אנו עוסקים ברגשות הרי שרגשות בניגוד למחשבות זקוקות לחוויה לשפה שהיא שונה משפת השכל וכאן יש צורך בפעילות בסדנא שמדברת את שפת הרגשות דרך החוויה.

במהלך למעלה מעשרים שנה פיתחתי סדנאות הנוגעות במרכיב הסודי הזה מרכיב היחס או מרכיב הרגש.

השם בכולל למגוון הסדנאות הינו "הסימולטור" – מדמה חיים במרחב מאפשר.

"הסימולטור" מאפשר למשתתפים לחקור את עצמם במצבים שונים בחיי היום יום בתקשורת וביחס שלהם לעמיתיהם ועובדיהם בעבודה ובדרך מאפשרת שאינה שופטת או מבקרת להבין יותר לעומק את הרגשות המפעילים אותם ואת האחרים.

לאחר הגילוי יש אפשרות לכל אחד מהמשתתפים לתרגל ולהתנסות במגוון בחירות חדשות אשר ירחיבו את היכולת להבין ולדבר ב"שפת הרגש" המרכיב הסודי שבכל המקרים מפעיל כל אחד מאיתנו ומנהל אותנו הרבה יותר מאשר אנחנו מוכנים להודות.

מתן מקום לרגש בתוך מכלול השיקולים שלנו יתרום בצורה דרמטית ליכולת התיפקוד גם שלנו וגם של העובדים שלנו.

תרגול קבוע של "שפת הרגש" באמצעות סדנאות "הסימולטור" יאפשרו שיפור משמעותי של התפוקה והיעילות בקרב כל השותפים לעשייה בארגון.
הכותב: אלון שפריר – מנחה מוביל ומפתח את "הסימולטור".

התקשרו  077-2170717 כבר עכשיו ויחד נבחר פעילויות גיבוש

או משחקי גיבוש המחזקים עבודת צוות ומותאמים במיוחד

ל  יום כיף או ערב גיבוש שבאמת מגבש.

מחכה לשמוע מכם, אלון.

אהבתם? שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
מה עברנו במאמר
מאמרים נוספים
סדנאות גיבוש לנשים

סדנאות גיבוש לנשים

מדוע חשוב לבצע סדנאות גיבוש לנשים? חברות עשו צעדים גדולים בתחום בניית צוותים. זה הפך למוקד עיקרי וכלי בעל ערך רב ביצירת צוותים יעילים יותר. פרודוקטיביות היא נושא מתמיד למנהלים, כמו גם יצירת תחושת לכידות, במיוחד בקרב נשים. מנהלים משתמשים כעת בפעילויות חכמות לבניית צוותים

בית המרקחת הפנימי של שמחה – הרצאה סדנאית

בואו ללמוד להפעיל את בית המרקחת הפנימי שלכם ,לתרגל שמחה כדרך חיים על פי שיטתו של אלון שפריר מודל 4×4 ממדי השמחה חוקר שמחה למעלה מ 30 שנה, מבוסס על מחקרים מדעיים מוכחים. ומגוון של גישות מהתחום ההוליסטי. מפגש שילמד אתכם איך להביא לחיים שלכם

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד

joy booster – מאיץ שמחה הסדנא חדש יחיד ומיוחד אין דבר כזה …..השמחה בידיים שלנו…פעילות צוות מטורפת , משעשעת ומפתיעה אשר מפעילה בבת אחת את 4 הורמוני השמחה.אנדורפינים , סרוטונין, דופמין ואוקסיטוצין.משלבת משחקי הומור וצחוק מטורפים , פעילות שחרור מפתיעה , ריקודי שמחה משעשעים….ריקודי ניצחון ….ו

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram