סגווי, אותו כלי רכב דו גלגלי שמאפשר לנו להגיע ממקום למקום במהירות ולצאת לטיולים בלתי נשכחים, מעורר באנשים שונים תגובות שונות. יש מי שמתרגש ורואה במפגש בינו ובין הסגווי הזדמנות להרפתקה, יש מי שחושב קדימה, על רגעים רומנטיים שייצור מול הנוף יחד עם מי שהוא אוהב ויש מי שמזהה כאן הזדמנות להגיע למקומות חדשים – ישנים ולהכיר מקרוב מקומות עם ערך היסטורי וגיאוגרפי, לחוות אותם בדרך קצת שונה.

בין אם אתה הרפתקן, רומנטיקן חסר תקנה או חובב היסטוריה מושבע, יש סיורי סגווי מותאמים בדיוק עבורך.

שלוש הצעות לסיורים לשלושה טיפוסים לגמרי שונים, שהמשותף ביניהם הוא כלי הרכב עליו נוסעים:

סיור סגווי להרפתקנים

מיהו הרפתקן? אדם שאוהב לחוות חוויות חדשות, מוכן להסתכל, אוהב את המהירות, העוצמה והכוח של הסגווי אבל יודע לעצור ולהנות מהנוף, לספוג כל הרפתקה מא' ועד ת' ולחזור הביתה עמוס בחוויות.

אם אתה טיפוס הרפתקן, שאוהב גם לעצור ולהכיר את הנוף, תוכל לצאת לטיול שמשלב בין הרפתקה ובין עניין רב בטיילת ארמון הנציב בירושלים. המסלול מתחיל בטיילת ארמון הנציב, אבל משלב במהלכו גיחות אל תוך מטעי הזיתים הסמוכים, עליה וירידה לעבר תצפיות הנוף הרבות ושינויים רבים באופי הנסיעה. בין אם אתה הרפתקן מתחיל או כזה שכבר ראה הרפתקאות בחייו, זה מסלול שיספק לך את המפגש הישיר עם הנוף הירושלמי ואת חוויית הנסיעה בסגווי במלואה.

סיור סגווי לרומנטיקנים

סיורי הסגווי מאפשרים לרבים מאיתנו להוציא את הצד הרומנטי שלהם לאור ולחשוב על רעיונות מקוריים לחוויות זוגיות מרגשות. הרומנטיקן שבתוכנו אוהב להפתיע את בת או בן זוגו, חושב על רגעים של חיבור עם הטבע – בשקיעה, בזריחה או מול הים ויודע לקחת את הזמן ולהתמכר לתחושה המענגת הזו של חוויה זוגית משותפת, שיש בה אתגר.

אם אתה מסתיר בתוכך נפש רומנטית ורוצה להפתיע את בן או בת הזוג שלך בחוויה רומנטית על שני גלגלים, תוכל לבחור במסלול תל אביבי טיפוסי שיש בו לא מעט קסם ורומנטיקה. טיול לאורך טיילת תל אביב, מתל אביב ועד יפו העתיקה, בשעות השקיעה, מספק הזדמנות לשלב כמה אלמנטים רומנטים – גם חוויה זוגית ייחודית, גם את מראה השקיעה שצובע את הטיילת בצבעי כתום, סגול ואדום וגם הים, שהוא ללא ספק אחד המקומות הכי רומנטיים שיש. בסוף הנסיעה תוכלו לעצור לארוחה זוגית מפנקת באחת המסעדות על הטיילת ולגנוב עוד כמה רגעים רומנטיים זה עם זו.

סיור סגווי לחובבי היסטוריה

חובב ההיסטוריה הממוצע אוהב להכיר מקומות חדשים וישנים מקרוב, הוא אוהב לחקור אותם, לשמוע את הסיפור שלהם מידי אנשים מביני עניין בעלי ידע בהיסטוריה והוא אוהב ללמוד מכל חוויה עוד ועוד על ההיסטוריה של המקום בו הוא נמצא.

אם אתה חובב היסטוריה מושבע ורוצה לחוות סיור סגווי שמשלב בין היסטוריה וחוויה ייחודית, תוכל לצאת למסע בשכונת משכנות שאננים הותיקה בירושלים. השכונה הקסומה נוטפת היסטוריה, עם כל בית שלו סיפור היסטורי אחר, עם טחנת הקמח הישנה ועם התצפית הישירה אל חומות העיר העתיקה. זהו סיור שמשלב בין סיפורים היסטוריים ואנושיים ובין מפגש קרוב עם הבתים המשוחזרים והשמורים, האתרים ההיסטוריים מסביב לשכונה והנופים החשופים והמרתקים של ירושלים.

בין אם אתה חובב היסטוריה, מאוהב בשקיעות יפות ורומנטיות או לא מוותר על דפיקות הלב המואצות שמביא איתו טיול מאתגר, הסגווי מאפשר לכל אחד למצוא את המסלול המתאים לו ולאישיות שלו ולחוות חוויה מדוייקת ובלתי נשכחת.