טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
חוויה דרוזית מגבשת ומלאת אטרקציות - גיבוש איכותי עם אלון שפריר

החוויה הדרוזית לקבוצות גדולות (40-70) 3

החוויה הדרוזית לקבוצות גדולות (40-70) 3

חוויה דרוזית, אטרקציה, אטרקציות, דרוזי, דרוזיות, אירוח דרוזי, אוהל דרוזי, יום כיף, ערב גיבוש, פעילות גיבוש, צפון, דרום

להכיר את הארץ מזווית אחרת. חוויה דרוזית בין הרים ונופים נפלאים נכיר את הטעמים המדהימים והסיפורים המרתקים של בני העדה הדרוזית. נפתח את היום בסיור עם מדריך בן המקום בחיוך רחב, נטייל בין סמטאות ציוריות ובתי אבן ביניהם מתגלה פיסת ים כחולה, משם נוזמן ל"מדפה" – חדר אירוח דרוזי בו נהנה מפעילויות לשחרור ענק וצחוק וכמובן פרגון וקרוב לבבות בניחוח המקום, אח"כ נאכל ארוחת צהריים מעולה מגוונת וכשרה . מיועד לקבוצות גדולות (40-70 איש).

לו"ז משוער

זמנים

תיאור הפעילות

08:30-09:00

הגעה התכנסות וחלוקה לקבוצות

09:00-09:45

סיור בכפר

09:45-10:00

התרעננות

10:00-12:00

השילוב המוחץ עם אלון שפריר

12:15-13:15

ארוחת צהריים דרוזית כשרה ועשירה

13:15-14:15

אופציה לקניות

היום מותאם לקבוצות גדולות. בתחילתו יחולקו המשתתפים לשתי קבוצות (כאשר מקסימום המשתתפים הינו 35 לכל קבוצה). במהלך היום יעברו הקבוצות בין:
1. סיור בסמטאות הציוריות של הכפר עם הרצאה מרתקת בנושא גלגול נשמות
2. השילוב המוחץ בהנחיית אלון שפריר – מנחה ייחודי שאין כדוגמתו, מהוותיקים בתחום, שיטת הנחייה שלא ראיתם, מיוחדת ונוגעת. בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה מומחה בהנחיית קבוצות וסוגי קהלים רבים ומגוונים וממגזרים שונים. ליצן רפואי מוסמך ואיש מצחיק וקורע.

משחרר בטרוף- "קריזיקה" – משחקי הומור ותקשורת היתוליים- זהירות אפשר להתפוצץ מצחוק- . ההפעלה מזמינה להיפגש ברצף של מצבים קומיים תוך חוויה של שחרור ענק וחופש פנימי וחיצוני. משחקי הומור ושובבות בהם נרשה לעצמנו לרגע לצחוק על עצמנו, נסיר את "מסכות" החשיבות העצמית ונפגוש את עמיתנו וחברינו ממקום פתוח משוחרר וחופשי. הפעילות משלבת "משחקי תיאטרון וליצנות.
תוצאה: צחוק, שחרור, חופש, רגיעה, גיבוש ענק, בריאות לגוף ולנפש, תקווה ושפה צוותית חדשה ואופטימיות.

עוצמתית ומפתיעה "המפרגנת" – סדנת הדגל הייחודית שלנו – לגלות את החיובי אצל האחר סדנה זו מזמינה את המשתתפים לגלות את החיובי אצל חבריהם ועמיתיהם לעבודה. החיובי העמוק מעבר למראה החיצוני או העשייה או ההכרות מעבר לחולף. בדרך חווייתית מרתקת ומדויקת, שאינה מאפשרת זיופים. בדרך המוציאה את הטוב מכולם גם הסקפטיים שבינינו. גילוי החיובי מעצים את האדם שמולנו ותורם לחוויית הביטחון בחלקים החזקים אצלו.
תוצאה: העצמת קשרים אישיים, אווירה חיובית, תחושת שייכות, התגברות על שחיקה, תורם לפתרון חילוקי דעות, פותח את הלב, מעצים קשרים אישיים ומפתח תקשורת.

ארוחת צהריים דרוזית אוטנטית, מעולה וכשרה בבית משפחה דרוזית בסלון בית ענק עם נוף מדהים. ארוחת המוכתאר- (צהרים) מוגש על מגשים עגולים ענקיים חוויה גסטרונומית ייחודית ללקק את השפתיים.

תפריט: פיתות דרוזיות, מנקיש (פיתה עם זעתר ושמן זית), עלי גפן ממולאים, מנסף עוף (אורז עם אטריות עוף ושקדים) מנזלה (תבשיל חצילים ברוטב עגבניות ופולי חומוס ), קישואים ממולאים, קבב בטחינה, כופתא ברוטב עגבניות, ספיחה (פיתה עם בשר כבש טחון ובצל), מג'אדרה דרוזית, חומוס טחינה, סלט טבולה, סלט כרוב, סלט ערבי, סלט חריף, זיתים, שתייה -תמר הינדי, מים מינרלים, משקאות תוססים, תה, קפה ועוגיות הבית.

אתם מוזמנים לצלצל ולדבר איתנו נשמח לייעץ ולעזור לבנות את היום המתאים בדיוק בשבילכם ללא התחייבות ובחינם.

התקשרו  077-2170717 כבר עכשיו ויחד נבחר פעילויות גיבוש

או משחקי גיבוש ל יום כיף או ערב גיבוש שבאמת מגבש

המותאמים בדיוק עבורכם. מחכה לשמוע מכם, אלון.