טלפון
אימייל
פייסבוק
ווטסאפ
הפעלות הומור צחוק והשתטות - פעילות גיבוש איכותי עם אלון שפריר - פעילויות גיבוש לעובדים

הפעלות הומור צחוק והשתטות

הפעלות הומור צחוק והשתטות

saltron transportation

הפקת ימי גיבוש ו ערבי גיבוש לעובדים | פעילויות גיבוש השילוב המושלם שיש בו הכל | פעילות גיבוש השילוב המושלם | פעילות גיבוש מהסרטים

מחפשים פעילות מפוצצת מלאת הומור ?
רוצים שהצוות יקרע מצחוק ?
בא לכם להשתחרר ולהתגבש ?
רוצים פעילות יוצאת דופן גם חווייתית וגם עם ערך מוסף ?
* החל מ – 60 ש"ח למשתתף.
* למינימום 25 משתתפים או מחיר המינימום לקבוצות קטנות יותר.
* המחירים אינם כוללים מע"מ.

להאזנה לאלון שפריר, מנחה הסדנאות, בקטע מתוך תכנית רדיו לחצו כאן

לפרטים ולהצעת מחיר צלצלו עכשיו ל – 077-2170717

מוצעות לכם מספר הפעלות לפי מידית האומץ שלכם והנכונות שלכם להשתחרר ולהשתטות:

"עושים צחוק בעבודה"  – מתאים לכל אחד.

מתאים לקבוצות בגודל של  – 15 – 35 משתתפים

משחקי הומור ומשחקי תקשורת היתוליים מצבים קומיים וצחוק – סוחף,מצחיק, זהירות אפשר להתפוצץ מצחוק. הפעלת משחקים היתוליים ומצבים קומיים מפילים. ההפעלה מזמינה להיפגש ברצף אין סופי של מצבים קומיים. סוחף ומגלגל מצחוק,חוויה של שחרור ענק…וחוויה עמוקה של חופש פנימי וחיצוני.רגעים ארוכים של צחוק משוחרר ומתגלגל כמו שאנחנו מכירים במצב כפית.במשחקי השתטות ושובבות בו נרשה לעצמנו לרגע לצחוק על עצמנו בו נסיר את "מסכות" החשיבות העצמית ונפגוש את עמיתנו וחברינו ממקום פתוח משוחרר וחופשי,מקום המאפשר קרבה בלתי אמצעית נעימה ומשעשעת. הפעילות משלבת "משחקי תיאטרון וליצנות,משימות בסיגנון תוכנית הטלויזיה "של מי השורה הזו" נאונסנס ופעילות הומור המוציאה צחוקים מתגלגלים המכונים לעיתים: "מצב כפית"…. האווירה הנוצרת בסדנה נותנת חופש ושחרור ענקיים גם למאופקים שבינינו.הסיטואציות המגוחכות והקומיות הנוצרות בפעילות מולידות צחוקים כמו שצחקנו בילדותנו.החוויה שנוצרה במהלך הסדנא הופכת כזיכרון מגבש גם ימים רבים אחרי הפעילות ורגעים ממנה הופכים למסורת בתוך העשיה היום יומית.

מנחה: אלון צחוק שפריר – מנחה וותיק ובעל ניסיון של למעלה מעשרים שנה בהנחיית סדנאות,הומור ומצבים קומיים,ליצן רפואי ושתוטניק מוסמך…..

תוצאה: מצחיק,משעשע,שחרור,חופש,שקט,רגיעה,גיבוש ענק, בריאות לגוף ולנפש,קרבה נעימה בין המשתתפים ,תקווה ושפה צוותית חדשה ואופטימיות. פותח את הנשימה. כלים להתמודדות עם שחיקה ומצבים של עומס מתח ומצבי קונפליקט.

"צחוקים את הרגע" – מתאים לכל אחד שמוכן להעז.

מתאים לקבוצות בגודל של  – 15 – 35 משתתפים

 צחוקים כל רגע  – זרימה,ספונטניות,אלתור וכייף כמה פעמים בחיינו רצינו להרגיש חופשיים – משוחררים מדאגות – חיים ברגע זה בלבד, . לזרום, לעשות באמת מה שמתחשק לנו ברגע, לחוות אפילו לכמה דקות חופש אמתי. מצבים המולדים צחוק ענק וכיף טהור,רגע כמו ילדים קטנים, להתחבר לעצמנו לעוצמתנו ולהיפגש עם חברינו ועמיתנו ובני משפחתנו ממקום חופשי ופתוח. הפעלה המשעשעת הזו עושה את זה. בסדרה של אינטראקציות בין אישיות משעשעות,במשחקי אלתור,בפעילויות מפתיעות ורעננות נגלה את העצמה שבספונטניות והחופש לזרום להיפתח לזרימה משותפת חוויה שכולה צחוקים הכי טבעיים ישר מהבטן – אזהרה חמורה אפשר להתפוצץ מצחוק.

תוצאה: צחוק גדול וטבעי,תחושת שייכות,עוצמה,ביחד,זרימה,פתיחות,הקלה,רווחה,ניקיון פנימי וזיכוך,כוח גדול להמשיך הלאה.

"המטורללת"  – לאמיצים בלבד.

מתאים לקבוצות בגודל של  – 15 – 35 משתתפים

מוכנים להתחרפן ? לגמרי לצאת מדעתכם לרגע ? להרשות לעצמכם להשתטות עד כלות ?

אם אתם מספיק אמיצים….אז קדימה. שעה של משחקי אלתור ומצבים קומיים הזויים….נאונסנס…
וסיטואציות  היתוליות בלתי אפשריות…..אזהרה אפשר להתפוצץ מצחוק….
יודעים איך מתחילים אך לא אחראים על הקלקולים….אף פעם לא יודעים איך יגמררר….
בטוח שתצאו קצת מדעתכם…..
התוצאה: תחושה של התרוממות רוח,קבלת פרופורציות על החיים, חוויה בלתי נשכחת, גיבוש מטורףףףף…..

אורך כל סדנא כשעה ורבע ניתן לשלב בינייהם ארוחה וניתן לקיים את הפעילות בכל מקום שיש בו חלל נטרלי המכיל את כל המשתתפים במעגל עגול.

בא לכם כיוון אחר ? ניתן להחליף את ההפעלות בהפעלות אחרות מתוך המבחר המופיע כאן

כמות אידאלית של משתתפים בקבוצה להפעלות שלמעלה כ – 25 משתתפים(אפשר גם לקבוצות קטנות יותר) אך ניתן לקיים את הפעילות לקבוצה של עד כ – 35 משתתפים במידה של כמות גדולה יותר רצוי לחלק לשתי קבוצות או לקחת את הפעילות הזו המתאימה לעשרות רבות או מאות משתתפים:

מומלץ – מיוחד -"קומיקא" – הפצגת הצחוק הגדולה – הפעלה שבה המשתתפים הם השחקנים והליצנים על הבמה.

מתאים לקהל גדול של משתתפים המבקשים להיות בקבוצה אחת ביחד שבין 60 ל – 95 משתתפים.

הפעלה יחד עם הצגה – הפצגת הצחוק – המתרחשת בזמן אמיתי באמצעות הפעלת כל הקהל והשתתפות הקהל כשחקנים. היוצרת אירוע משעשע מרתק ומאד חוויתי תוך העברת מסרים של תועלת ההומור לחיים טובים ולבריאות , "אושר בעבודה " ועוד.

בה התכנים עולים מתוך המשתתפים בעוד המנחים מספקים את המסגרת ויוצרים את האווירה המאפשרת את הפעילות. להרחבה לחצו כאן

"סלטרון הצחוק" הפעלת ייחודית למאות משתתפים סוחפת משעשעת ומצחיקה.

החל מ – 90 משתתפים ומעלה…

"סלטרון הצחוק" –  הפעלת למאות אנשים- סוחפת, משעשעת ומגבשת בענק הבנויה מתחרויות היתוליות מפתיעות, משעשעות ומצחיקות,,,,,,יוצרות אוירה כייפית מלכדת ומגבשת.
מאפשרת העברת מסרים כמו: גיבוש, שיתוף, פעולה, צחוק,הומור, חווית ביחד…..משימות כגון: יצירת המכונית הכי מהירה יחד עם כל הקבוצה….יצירת תצוגת אופנה מעיתונים…מצחיק בטרוף….מכונת הצחוק……ועוד ועוד…..ככל שעובר הזמן בפעילות המשימות נהיות יותר מטורפות מצחיקות וסוחפות….ניתן לשלב בתוך סלטרון הצחוק מסרים וערכים הקשורים לחזון החברה…. מצוינות,גאוות יחידה,ביחד,שיתוף פעולה,סינרגיה,איכות…..ועוד ועוד המלצה כללית שרותי בריאות מחוז מרכז 150 איש

לפרטים ולהצעת מחיר צלצלו עכשיו ל – 077-2170717