☰ תפריט

הערך המוסף של סדנאות ODT לגיבוש

דף הבית » מאמרים » הערך המוסף של סדנאות ODT לגיבוש

גיבוש הוא הערך המוסף של יום כיף. החוויה לא רק מהנה ומשחררת אלא מעשירה ומעצימה. פעילויות מגוונות ואטרקטיביות לקבוצות ולצוותים מאפשרים לחזק את לכידותם של האנשים ותורמות לגיבושם כיחידה חברתית.

חשיבות הגיבוש אינה נחלתן הבלעדית של חברות עסקיות אשר מנהליהן מכירים בתועלתם של ימי כיף מובנים ומונחים התורמים לגיבוש, אלא של כל קבוצת אנשים המשתפים פעולה ואשר באמצעות יציאה אל ימי כיף ובילוי במגוון אטרקציות ופעילויות בצפון מתגבשות ליחידה לכידה וחזקה.

הצפון פורה ושופע אתרים ואטרקציות זמינות לביצוען של פעילויות מגבשות: מסלולי הליכה, טיולי ג'יפים, אתרי ספורט אתגרי, סדנאות גיבוש לסוגיהן, ארוחות בטבע ועוד.

ביהדות מוכר ורווח הביטוי- "מתוך שלא לשמה". סדנאות לגיבוש ופיתוח ארגוני הנערכות באוויר הצח (ODT)  תורמות לגיבוש לא דווקא בכוונת מכוון אלא כפועל יוצא מעבודת הצוות במהלכן, משיתופי פעולה, מחשיבה יצירתית, מהובלה, מיצירת מוטיבציה לבצע את המטלות בצורה הטובה ביותר ויותר מכול- מההנאה הכרוכה בפעילות.

לגוף, לנפש, לנשמה, להנאה

אטרקציות ופעילויות בצפון מזמנות תשתית מיטבית לגיבוש צוותים. באמצעות סדנאות מונחות, שבהן המשתתפים יוצרים זיקה בניהם ומתנסים בחוויה מעצימה וחווייתית, המדמה סיטואציות בחיים. הסדנה מהווה מעין מעבדה לבחינת תפקודים ויחסים. במהלכה עשויים להיחשף חוזקות וחולשות אנושיות, יתרונות וחסרונות- כמו בחיים.

טיולי גיבוש הם טיולים אשר לא פעם דווקא הערך המוסף החווייתי שלהם הוא המטרה העיקרית שלשמה יוצאים אליהם. הגליל והגולן מזמנים מסלולים אטרקטיביים, בנופים מיוערים, שופעי מים, בדרכים המתפתלות ומתעקלות בין שדות, מטעים, ונופי בראשית עוצרי נשימה.

חלק ניכר מסדנאות הגיבוש יכול להיעשות בכל תא שטח בטבע. לעצם השהייה בחוץ, לאוויר ולאווירה המיוחדים יש השפעה חיובית ומבורכת על המשתתפים, אשר  החווים יום כיף כיום גיבוש.

הצפון אטרקטיבי בכל עונות השנה. היצע המקומות הפוטנציאליים לטיולי גיבוש הוא כה רב וכה עשיר, כדי כך שכל  שם של מקום שאתם עשויים לנקוב בו באופן אקראי יתאים לטיולים ולפעילויות גיבוש.

פעילות מומלצת בעיקר בעונת הסתיו – חורף הינה ביקור וסיור בבתי בד, אז מתחילה עונת מסיק הזיתים, ותהליך ייצור שמן הזית מעניין ומעשיר מאין כמותו. בית בד מספק מוקד עניין פרטני וקבוצתי התורם לשיח ואף תורם לחווייה הקולינרית.

במוקד  אטרקציות ופעילויות בצפון מוצעות סדנאות גיבוש מעצימות בכל תחנה אפשרית בדרך: סדנאות מוצעות בכל נושא שיש בו משום תרומה ללכידות הקבוצה ולגיבושה כגון: יחסים בין-אישיים, שפת גוף, היחיד והכלל ועוד.

חברה בעלת ותק וניסיון בהפעלת סדנאות גיבוש למגוון קבוצות וקהלים מציעה מבחר סדנאות בתיאום מראש. אצל רבים ממשתפי סדנאות הגיבוש צרובה בזיכרון חוויית ההשתתפות בהם וחלק ניכר מציינים את סדנת הגיבוש כנקודת ציון משמעותית בחיי הארגון.
בשורה התחתונה: כל מסלול שעשוי להיבחר בכלל ובצפון הארץ בפרט יזמן חוויה להולכים או לנוסעים בו. החוויה המשותפת ודאי מהווה אלמנט חשוב ומרכזי בליכודה ובגיבושה של הקבוצה המשתתפת בו. על רקע נופיו הקסומים של הצפון, האוויר הצח שבו והאווירה השקטה והנעימה השורה בכל מקום בו  קל לבלות, ליהנות ובתוך כך- להתגבש.

לפרטים נוספים על סדנאות ODT

סימני הדרך לא תמיד נמצאים בתמרורים הגלויים התבונן והקשב דרך העין והאוזן האחרות….
HTMLine - בניית אתרים  |  FRESH - עיצוב גרפי   |  Seo-Extra - אקסטרה קידום אתרים